התקנת WIN בSSD תוך כדי שמירת קבצים בHDD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת WIN בSSD תוך כדי שמירת קבצים בHDD

erashel

Recommended Posts

יש לי כרגע רק HDD והוא מחולק ל-2 מחיצות כאשר רוב המידע על המחיצה בה לא מותקן הWIN

הזמנתי , ואני רוצה להתקין מחדש שם את הWIN ואח"כ לחבר בנוסף את הHDD ולאחסן עליו קבצים.

השאלה שלי בעצם היא איך עושים את זה בלי לאבד את המידע? חיפשתי באינטרנט ואנשים אומרים לגבות את הקבצים, לפרמט את הHDD ואז להחזיר אבל אני רוצה להימנע מכל זה.

אין לי בעיה לפרמט את המחיצה שבה מותקן הWIN כרגע. השאלה היא האם אפשר לעבוד ככה:

1. לנתק HDD ולהתקין WIN על כרגיל

2. לחבר את הHDD ולפרמט את המחיצה עם הWIN הישן - איך עושים את זה ד"א? האם מספיק להגדיר שהBOOT יהיה מהSSD ואז אפשר לפרמט פשוט את המחיצה דרך הWIN או שצריך לעשות משהו אחר? 

3. במידה ואני רוצה לאחר הפרמוט של המחיצה לאחד את הכל למחיצה אחת - האם אפשרי פשוט לבטל את המחיצה והמקום יתווסף למחיצה שנותרה או שבמקרה כזה חייבים לפרמט את כל הכונן ולהגדיר מחיצה  אחת? - גם במקרה כזה איך עושים את זה? אני מכיר שמגדירים מחיצות בהתקנה של הWIN, אבל איך עושים את זה ככונן נוסף? יש תוכנות לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה כל הסיבוך הזה?

תתקין על הSSD כמו כל התקנה.

בדיסק הקשיח שלך פשוט תוכל למחוק את המחיצה שבה היתה מערכת ההפעלה, להזיז את המחיצה השניה לתחילת האיחסון ולהרחיב עד הסוף.

רק תדאג לגבות הכל (שזה חובה בלי קשר למה שאתה הולך לעשות) לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

בשביל מה כל הסיבוך הזה?

תתקין מערכת הפעלה על הSSD כמו כל התקנה.

בדיסק הקשיח שלך פשוט תוכל למחוק את המחיצה שבה היתה מערכת ההפעלה, להזיז את המחיצה השניה לתחילת האיחסון ולהרחיב עד הסוף.

רק תדאג לגבות הכל (שזה חובה בלי קשר למה שאתה הולך לעשות) לפני.

זה בדיוק מה שאני מנסה להימנע ממנו. זה הרבה זמן לגבות את הכונן זה מאות גיגות.

אתה אומר פה בגדול שאני יכול לפרמט את המחיצה של המערכת הפעלה ואז פשוט להוסיף למידע הקיים את הגיגות מהמחיצה הקודמת?

ואם חובה לגבות מה הדרך היעילה לעשות את זה? אין לי כונן חיצוני וענן זה לא מעשי לכזה נפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה איחסון חיצוני ותשמור אותו במקום בטוח. אם אתה לא מגבה בצורה תקופתית אז בכלל חבל על הזמן של כולנו פה.

לא צריך לפרמט כלום. אני חושב שאתה לא מבין מה משמעות המילא format בכלל.

זה קליק אחד של מחיקת מחיצה, הזזת מחיצה שניית לתחיל ת והדיסק והרחבה שלה עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...