התקנת ווינדוס לא ניתן! חייב עזרה! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס לא ניתן! חייב עזרה!

Hass

Recommended Posts

ציטוט של Hass

אני כבר יומיים מנסה להתקין ווינדוס על המחשב ללא הצלחה, קראתי את כל הדברים האפשריים ניסיתי הכל אבל עדיין במבוי סתום.. אני במסך של הכוננים באמצע תהליך ההתקנה ורשום לי כונן 0 שטח שלא הוקצה ועוד כונן שאני יצרתי בשביל ההתקנה של הווינדוס (כונן 0 מחיצה 1) בשניהם אי אפשר להתקין.. אני כבר אחרי כל האיפוסים אתחולים בדיקות בביוס שהכל תקין ואין לא מצליח. יש פה מישהו שיכול לעזור ?? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של multicore

איך זה קשור לבעיה שהוא מציג?

בדקת פעם איך נראה המצב שאתה מתאר בפועל? :)

זה קשור כי זה קורה לי עם הלוח הקיים. אי אפשר להתקין מערכת הפעלה כשדרייבר הבקר אינו נטען וזה הגיוני כי הדרייברים ללוחות של הם בילדאין במערכות החל מווינדוס 8 ועד 10 מה שלא קורה בווינדוס 7 שבנוייה על בקרי ide
במילים אחרות אם מדובר במערכת הפעלה כגון 7 ומטה הבעיה קיימת
מה הוא כן צריך לעשות? להשתמש בדיסק של הלוח אם או להוריד מהאתר של היצרן לבקר של הלוח כולל לusb3 במידה ואין לו בלוח יציאות usb2 כי המערכת הפעלה אינה נתמכת בילדאין בדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

לא. הצילום לדוגמא שלך זה של  בעיה שונה לחלוטין.

כתוב במפורש שזה דרייבר  של CD או DVD ולא הקשיח.

אתה טועה. כשאתה יוצר נוצרות 3 מחיצות וזה מה שקרה לבנאדם, היא פשוט מוסתרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוצרות 2 מחיצות בטעינת legacy
נוצרות 3 מחיצות בטעינת uefi
המחיצה העליונה שטענת שהיא 500mb היא תמיד מחיצה של ניהול קבצי הווינדוס ותשים לב שהיא אינה מסומנת בכחול
לרוב המחשבים שהיו עם 7 המאוחרים היו בעלי יציאות usb2+3
ואינן מכילות דרייברי rst בגרסאות מאוחרות לדבר במצב ahci
כשאין אותו מן הסתם שהמערכת הפעלה לא תעבוד, מעבר לזה כפי שציינתי בהודעתי למעלה במידה ומדובר בחיבור usb3 בלבד בלוח או בטעות נעשתה התקנה ביציאה החדשה יותר, יש צורך לטעון בנוסף את דרייבר הusb3
האמן לי..אני מפרמט בשנה את המחשב שלי מעל ל-30 פעם, בשביל כל טסט אפשרי
h77 ואני עם "הבעיה" המפורטת וגם עם בקרים מעט ישנים יותר בלוח p5b
הדבר יכול להתבטא או בזיהוי לא נכון של הנפח או באי אפשרות התקנה או במסך כחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

נוצרות 2 מחיצות בטעינת legacy
נוצרות 3 מחיצות בטעינת uefi
המחיצה העליונה שטענת שהיא 500mb היא תמיד מחיצה של ניהול קבצי הווינדוס ותשים לב שהיא אינה מסומנת בכחול
לרוב המחשבים שהיו עם ווינדוס 7 המאוחרים היו בעלי יציאות usb2+3
ואינן מכילות דרייברי rst בגרסאות מאוחרות לדבר במצב ahci
כשאין אותו מן הסתם שהמערכת הפעלה לא תעבוד, מעבר לזה כפי שציינתי בהודעתי למעלה במידה ומדובר בחיבור usb3 בלבד בלוח או בטעות נעשתה התקנה ביציאה החדשה יותר, יש צורך לטעון בנוסף את דרייבר הusb3
האמן לי..אני מפרמט בשנה את המחשב שלי מעל ל-30 פעם, בשביל כל טסט אפשרי
h77 ואני עם "הבעיה" המפורטת וגם עם בקרים מעט ישנים יותר בלוח p5b
הדבר יכול להתבטא או בזיהוי לא נכון של הנפח או באי אפשרות התקנה או במסך כחול

לא הבנתי מה צריך לעשות בדיוק אז, אם תוכל להיות ספיציפי יותר ולהסביר במפורט זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hass

הצלחתי למחוק את כל המחיצות ולעשות חדשות עכשיו הבעיה שזה לא נותן לי להתקין בשום מחיצה חדשה שעשיתי.. זאת הבעיה שמופיעה לי (תמונה)

15424730044467175415911907994246.jpg

מדובר על זאת, תשים לב בצד לסימון הכחול איפה הוא נמצא ומתחת לזה את התמונה שאתה טענת 5XX mb
כשאתה יוצר מחיצה חדשה בעצם נוצרות 3, הוא מסומן על השלישית, כונן 0 כלומר יש כונן פיזי אחד, ומחיצה 3, זאת המחיצה הגדולה ביותר, הראשונה זאת מחיצת oem, השנייה efi והשלישית מחיצה לאיחסון שמסומנת
הוא עשה נכון בתהליך ההתקנה, כשיש שגיאה כפי שצויינה אצלו לרוב הבעיה היא באי טעינת דרייבר rst+usb3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...