מותר לחנויות להצמיד מחיר למחשב שלא מצויינים בו מקטים ורכיבים? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מותר לחנויות להצמיד מחיר למחשב שלא מצויינים בו מקטים ורכיבים?

Sargon

Recommended Posts

ציטוט של Sargon

דבר אחד בולט הקירור והמעטפת, יותר מזה לא יודע באמת.

אתה קונה רק אני מבין? כי הם תמיד הכי זולים.

יש לי כרטיס של palit 1070 והוא אחד הכרטיסים הכי שקטים שקיימים (מגיע עם אובר קלוק מהמפעל), והעדפתי אותו על פני .

היה לי בעבר כרטיס שלהם שהחזיק מעמד יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

דבר אחד בולט הקירור והמעטפת, יותר מזה לא יודע באמת.

אם אתה לא יודע אז למה אתה כותב דברים כמו "מין הסתם יש הבדל" ?

שוב, לרוב המוחלט של הלקוחות זה לא באמת משנה אם ה"ג'יפורס 1080" שלהם יהיה של חברה X או Y, כנ"ל גם לגבי ה-"16 ג'יגה זיכרון" שלהם - ממש לא מעניין אותם מי היצרן שלו או מה התדר שלו... ובצדק, כי זה קישקוש מוחלט בעולם האמיתי. 1080 זה 1080.

אז למה שלא ישלמו פחות ויקבלו מה שזמין כרגע? אתה חושב שאם הם יפעלו כמו שאתה רוצה, יתעקשו על מותגים ספציפיים, וישלמו יותר - הם יקבלו משהו שיהיה עבורם טוב יותר, בעולם האמיתי? אתה חושב שהם ירגישו את ההבדל בין CL15 לזיכרון CL16? (אני אגלה לך בסוד - אף אחד לא ישים לב להבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אף אחד", מסכים שלרוב השימושים לא ירגישו הבדל.

זה כמו שתגיד לי "מה ההבדל ב5400 ל7200 RPM? גם ככה אתה לא מעתיק קבצים גדולים מדי".
או שתגיד לי שה10% הבדל בין 2700 ל2700X אין לו משמעות ל"אף אחד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעוות את המציאות. יש הבדל שבהחלט אפשר לראות בעולם האמיתי ב-10% מהירות העתקת קבצים גדולים. אפשר להתוכח אם זה שווה את המחיר בשביל לחסוך 30 שניות בהעתקת קובץ של 5 דקות, אבל בהחלט אפשר לזהות את ההבדל הזה.

ההבדל בדוגמאות שנתתי, כמו ההבדל בזיכרון בין CL15 ל-CL16 או במהירות התדר שלו - אני מוכן להתערב איתך על כל סכום כסף שאתה רוצה שאתה לא תצליח לזהות את ההבדל בין שני סוגי הזיכרון - בביצועי העולם האמיתי (לא בתוכנת באנצ'מרק שמחזירה ציון סטטי חסר משמעות).

על אחת כמה וכמה ב"הבדלים" בין חברות כרטיסי המסך השונות, שבמילא כולן לוקחות את אותו לוח בדיוק ופשוט מדביקות עליו את הלוגו שלהן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

זאת אומרת שבתור מפתח אני צריך לקנות בחנות אחרת. תודה.

מה בתור מפתח חשוב לך בכרטיס? שאתה צריך ספציפי של חברה אחרת?

סליחה אבל אתה מקשקש פה, לא ראיתי ש tms מגבילים אותך ואומרים לך מאלנו תקנה רק מוצר x של חברה y, יש להם מחשב במבצע שחלק מהמוצרים אתה יודע עד לרמת המק"ט ןחלק אתהת קבל על פי מלאי קיים ועלויות.

לא טוב לך אתה יכול להרכיב מפרט משל עצמך אצלהם ואז כל מוצר יהיה עד לרמת המק"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אני צריך את העזרה שלהם כשהם מרכיבים לי את המחשב. כי אחרת הם יכולים לאמר לי דברים שלא טובים בשבילי.

זה עיניין של אימון והתנהלות.

אני יכול גם לקנות בחנות אחרת.

אם הם עושים לי את זה לא נוח לקנות מחשב באתר שלהם, למה שאני אצפה שיעזרו לי פנים מול פנים?

עריכה: הקטע של המפתחים, זה כשאתה קונה משהו מחברה לא מוכרת, פתאום אתה מגלה כל מיני אנומליות קטנות, או אי תאימויות בדרייבר, או כל מיני דברים קטנים שלא משנים לגיימרים, אבל בתור מפתח הם יכולים לחסל לך את הפיתוח.

גם לכל דור כרטיס יש את הדברים המינימליים שחייבים להיות, אבל יש כרטיסים שמגדילים ראש ונותנים לך טיפה יותר.

זה יותר משמעותי בדברים כמו CUDA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...