assassin's creed odyssey - ביקורת קטנה ולא מקצועית - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

assassin's creed odyssey - ביקורת קטנה ולא מקצועית

naki

Recommended Posts

סיימתי את המשחק אחרי 100 שעות בערך, ואלה התובנות שלי לגביו:

1)אם יוצרי the wicher הלכו על משחק תפקידים עם קריצה למשחק פעולה אז פה זה בדיוק הפוך. משחק פעולה עם קריצה למשחק תפקידים

2)לא יודע למה, המנוע של משחקי  ,assassin's creedכמעט תמיד אכזב אותי. (על pc) המשחק הזה כבד מאוד, לא מלוטש מספיק, ותריך מערכת חזקה מאוד להריץ אותו חלק וחבל.

3)שיחקתי בכל משחקי הסדרה. הכותר שהרגשתי בו הכי "מתנקש" שאפשר, היה unity. היה לו המון כשלים כשלעצמו אבל הכיוון היה טוב, כך שsyndicate מבחינתי היה מצויין!

במשחק הזה, להתנקש משמעו להרוג מישהו כמו כל אחד אחר.. שום תכנון, שום סינימטיות..

כל המערכת הימית ב black flag הייתה מצויינת, וציפיתי למשהו לא פחות עמוק במשחק הזה. בפועל הרגיש לי שכל העניין עם הספינה במשחק הזה הייתה תוספת לא מספיק עמוקה. שני סוגי נשקים, בלי אפשרות להקים צי משלך ומיני משחק כמו שהיה ב black flag אין כמעט ספינות אגדיות.. וגם כל אלמנט ההשתלטות על ספינות חצי כח. אין פה אפשרות לעבור מתורן לתורן ולהתנקש מלמעלה, בקיצור עליתי על הספינה רק בשביל התיבה להכניס ציוד

הם ניסו להכניס כל מה שהם עשו טוב במשחקים אחרים במשחק הזה, בפועל יצא להם סביר בכל היבט, לא יותר מזה

4) העלילה השתפרה משמעותית. לא סוחף אבל לא משעמם

5) כל משימות הצד שלא קשורות לציוד אגדי, או מקדמות באופן עקיף את העלילה הראשית מיותרות לחלוטין

6) בשלב מסוים אתה רוצה שהמשחק יגמר אבל כשאתה קונה גרסת ultimate אתה אומר בוא נסחב עד סוף הסיפור הראשי, מקווה שהdlc יהיה מעניין

7) אני חושב שהסיפור של המשחק הזה הוא הסיפור של ubisoft בכללי... המשחק טוב, אבל לא מיוחד/מצטיין בשום תחום. שיחקתי משחקים יפים גראפית ממנו, עם משחקיות עמוקה יותר, (לדוגמה, העלילה בכל משחקי rocksteady סחפה אותי מאוד) עם משימות צד מעניינות..

ההבדל בין המשחקים של ubisoft למשחקים אחרים ששיחקתי היא התחושה בסוף. במשחקי ubisoft ההרגשה היא הקלה עם תחושת בזבוז זמן קלה, במשחקים אחרים זה הרגשה של חבל שנגמר וחיפוש כל פרט באינטרנט על המשך/ הרחבה

איך מבחינתי אמור להיראות המשחק הבא בסדרה? נראה לי ניהול של אחוות מתנקשים, אחד מהם מתנקש קלאסי עם משימות סטייל היטמן, כל המשחקיות זה הכנה להתנקשות מתוכננת גדולה פגיעה במטרה ומילוט. אחד לוחם רגיל ואחד תומך לחימה. דואג לציוד, מסיע בספינה/ כל מה שיש

עם אפשרות של ניהול קטן כמו ב metal gear solid v

יוביסופט היא חברה מסחרית מאוד שמוציאה משחקים 8/10 בערך, ולא תצליח להגיע ליותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...