קירור NZXT Kraken X62 בביקורת: כשביצועים פוגשים בעיצוב מקורי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור NZXT Kraken X62 בביקורת: כשביצועים פוגשים בעיצוב מקורי

djelectric

Recommended Posts

אורח אנריקה

קניתי אותו לפני יותר משנה ואני מבסוט. בביצועים המובילים האמיתיים הם עדיין גופי הקירור הפסיביים כגון שהיה לי אישית לפני הKRAKEN. מי שרוצה בכל זאת לקנות ולקבל טמפרטורות קרות באמת יכול לפתוח את המעבד ולשים משחת מתכת נוזלית. כמובן גם להחליף את המשחה הממוצעת שמגיעה על הגוף במשחה קצת יותר רצינית כמו הNT H1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

המדדים נלקחו לאחר שעה אחת בדיוק. אוסיף זאת

תודה רבה, זה תמיד הפרט שמעניין אותי בביקורות על קירורי מים.

שאלה נוספת ברשותך, במערכות מים שהן לא מגיעות מוכנות יש להחליף את הגומיות , מה בנוגע לקירורי ה AIO איך מתבצעת ההחלפה אם וכאשר יש צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איןצורך להחליף שם. זה עיניין של בלאי. בקירור עצמי אתה תחליף גומייה ברגע שתרגיש משהו שמטריד אותך, בAIO הכל מגיע סגור ונעול ללא צורך באחזקה (הנ"ל) למשך תקופת האחריות. כלומר, שנתיים שלוש אתה לא תיגע בAIO פרט לניקיון האבק. לאחר התקופה המדוברת השעון הביולוגי שלך כבר יבקש ממך לבדוק מה קורה בכל הנקודות. מאחר וAIO מגיע הכל כולל הכל BUILT-IN נעול אטום ומאובזר, רצוי לכוש חדש בתום האחריות _ או לחילופין אם אתה מכיר את החומר אתה יכול לפרק ולהרכיב חדש לפי ראות עינך והשקט הנפשי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי אותו השבוע לi9 9900k שלי, לפני כן הגעתי ל90-95 מעלות במאמץ, 50 במנוחה, היה לי לא רע של AC, לא זוכר איזה :)

עכשיו אני מגיע ל57 מעלות גג במאמץ של מספר שעות, לא פשוט לקרר את ה i9 והוא עושה את זה מצוין!

מומלץ בחום.

אחלה ביקורת סוס, ותודה על ההמלצה 💪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של LL@SS

רכשתי אותו השבוע לi9 9900k שלי, לפני כן הגעתי ל90-95 מעלות במאמץ, 50 במנוחה, היה לי קירור לא רע של AC, לא זוכר איזה :)

עכשיו אני מגיע ל57 מעלות גג במאמץ של מספר שעות, לא פשוט לקרר את ה i9 והוא עושה את זה מצוין!

מומלץ בחום.

אחלה ביקורת סוס, ותודה על ההמלצה 💪

נחמד לדעת.

אני גם עם ה-I9 9900K אבל עם ה-X72, נמצא ב-42 מעלות מקסימום במאמץ (בערך 24 מעלות במנוחה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, יש נטיה במארזים "חמים" לנוזל להתאדות, אפילו שהמערכת סגורה, קרה לי עם אחד מהקירורים המוכרים שכחתי את השם של החברה.. אבל אחרי 3 שנים פשוט גם שומעים שהמשאבה רצה על "ריק" ומרעישה והמעבד מגיע לטמפ' מאוד גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...