התייעצות לגבי ספק כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי ספק כוח

Eldad5550

Recommended Posts

רגע לפני שאני קונה מחשב עם מעבד i9 9900k, 

אני לא סגור רק על 3 חלקים בין כל הרכיבים.

לגבי יש לי שאלה. המותג המדובר הוא seasonic ואני מתלבט אם ללכת על ספק רגיל או מהסדרה של ה snow שרק ידוע לי שזה אמור להיות שקט. חוץ מעניין השקט יש לזה עוד איזה יתרון או שכדאי לקחת את הרגיל.

עניין נוסף 650 זה מספיק מבחינת עומס של ביצועים של גרפיקה ומשחקים כבדים שלשם כך אני רוכש את מחשב? , או כדאי לקחת 750 ? 

לגבי המעבד כבר ציינתי וכרטיס המסך זה או 1060 או 1070 אבל קרוב לוודאי שיהיה 1070.

(בדקתי את הדרישות של הכרטיס מסך וספק 650 מספיק לדעתי אך למרות זאת אני רוצה לוודא גם מבחינת המעבד ועומס אפשרי שיהיה על המחשב)

נוסף לכך בכלל מבחינת עומס וריבוי משימות , כדאי לקחת בכלל מסדרת ה snow ?

אלה הדגמים שאני מתלבט לגביהם: 

ספק כח אקטיבי ומודולרי Seasonic מסדרת Prime בעל הספק 650W ונצילות 80Plus Platinum
דגם Prime Snow Silent 650 Platinum

ספק כח אקטיבי ומודולרי Seasonic מסדרת Prime Ultra בעל הספק 750W ונצילות 80Plus Platinum
דגם PRIME Ultra Platinum 750PD

ספק כח אקטיבי ומודולרי Seasonic מסדרת Prime Ultra בעל הספק 650W ונצילות 80Plus Platinum
דגם  PRIME Ultra Platinum 650PD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד ללא OC צורך עד 95W.

GTX1060 צורך כ-120W, בזמן שה-GTX1070 צורך קצת יותר, בערך 150W.

לכן 620W יהיה הרבה יותר ממספיק לשימושים שלך. גם אם תעשה OC גם למעבד וגם לכרטיס, סביר להניח שלא תעבור את ה-400-450W בעומס.

ספקים של Seasonic שקטים ביותר, ואלא אם כן אתה מתכוון לבנות מחשב עם סופר-דופר שקט, הספק כוח יהיה הרכיב האחרון שיוסיף משמעותית לרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...