יום קשוח עבור הגנת הקבצים Denuvo: צמד משחקים בולטים נפרצו פיראטית במקביל - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום קשוח עבור הגנת הקבצים Denuvo: צמד משחקים בולטים נפרצו פיראטית במקביל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

דווקא בזמן שבו אנשיה החליטו להתפאר בהפסדים הכלכליים שנגרמו לכותר אשר וויתר על השימוש בטכנולוגיה - הפיראטים מצליחים להתגבר על כמה מהמנגנונים העדכניים והמתקדמים ביותר של חברת ה-DRM הנודעת

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזעזע!,המחשב זה המערב הפרוע של הגיימינג!, ולפי דעתי משחקים כמו HITMAN או ASSASSIAN CREED צריך להוציא קודם כול לקנסולות ואז רק אחרי חצי שנה,אולי...אולי למחשב,שתבינו שכולם כעסו על HITMAN למה חייב להיות מחובר לאינטרנט כדי לשחק במשחק,עכשיו אני מבין למה!!,הם 200% צודקים,וכל מבקר שמחליט להוריד להם ציון על זה,שיסתכל על הפירטיות הדוחה שקוראת במחשב!,כל חברה שמוציאה משחק שהוא קמפיין ברובו,בשום פנים ואופן צריכה להוציא אותו למחשב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה נגד מחשב זה רואים אני משחק במחשב ומחשבה כמו שלך זאת דעה דוחה ומזעזעת למה שחקני מחשב צריכים לחכות או לסבול שלא יהיו משחקים למחשב מי אתה בכלל ובוא אני יגיד לך פורצים גם את הקונסולות אז אולי שיפסיקו לייצר לקונסולה אהה יותר טוב לא? ברור סתם מדבר ללא שכל וללא מחשבה תחילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה צביעות אפשר לבלוע... תתעלם מהעובדה שלקונסולות יש משחקים פרוצים, ואפילו צ'יפ פריצה. פירטיות תמיד תהיה, זה כמו לפנטז על עולם ללא פשע! הקונסולה הקדושה שלך לא חסינה לפריצות, זה שאתה לא רוצה לפרוץ את הקונסולה שלך, כי אתה מפחד! לחטוף באן מסוני או , לא אומר שאם הייתה לך האפשרות, אני בטוח ב-100% שהיית פורץ, אז תשמור את הצביעות לעצמך. דבר נוסף, מה שפוגע במפתחים יותר מפירטיות, זאת העובדה ששחקני קונסולה מחליפים משחקים ביד 2. בקרוב גם הקונסולות יעברו להפצה דיגיטלית בלבד, כמו במחשב. אספר לך משהו, למה החברה האלו פורצים את ה-. הם פורצים כי הורס משחקים! לדוגמה, אני רכשתי את המשחק assassin's creed origins והמשחק סבל מ-FPS נמוך. יש לי כרטיס 1080 ככה שלא צריכה להיות בעיה לשחק ב-1080P את המשחק. לאחר כל העדכונים שיצאו עדיין לא היה שיפור. עד שהבנתי שהבעיה נגרמת בגלל . הורדתי את המשחק הפרוץ, למרות שיש לי חוקי! והפלא, הפלא... המשחק רץ חלק! כמו חלק כמו חמאה. אז מה אתה מצפה מאנשים בדיוק? שיקנו משחק ב-60$ ותיפגע חוויית המשחק שלהם? בגלל הגנה על המשחק. שילכו ללמוד מ-CDPR. הם דווקא ראו את הפירטיות כיתרון למכירות המשחק. דבר אחרון, אל תזלזל במחשב! כי הפלטפורמה החשובה ביותר למפתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח נתנאל

שיפרצו וימשיכו לפרוץ.... כל הכבוד המחירים פשוט לא שפויים.. מה שכן בפריצות אין און ליין ועדיף ככה... שיהיה המשך פריצה נעימה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, יש משחקים שלא ראויים ל-60$ בכלל.

במיוחד שבזמן האחרון, מפיצי המשחקים דורשים מהמפתחים לפצל את תוכן המשחק,

בשביל למכור לנו DLC, שבעצם היה חלק מהמשחק המקורי. כמעט כל משחק AAA היום, יוצא עם DLC מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד בגלל זה אתה חושב שהמחירים לא שפויים, שתגדל תבין שבשביל סכום זעום אתה מקבל ימים/שבועות/חודשים של הנאה, רמת תגמול שלא נתנת כמעט בשום מקור אחר של הנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של המשחקים פשוט הזויים, ועכשיו למשחקי סינגל פתאום יש store ויש day 1 dlc לועוד מרעין ובישין.

והכי גרוע שאין דמו יותר.

סליחה הכי גרוע אלה ההגנות שפשוט מורידות מחשבים מודרנים על הברכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח יוסי

אתה ילד בגלל זה אתה חושב שהמחירים לא שפויים, שתגדל תבין שבשביל סכום זעום אתה מקבל ימים/שבועות/חודשים של הנאה, רמת תגמול שלא נתנת כמעט בשום מקור אחר של הנאה.

60$ זה כמעט טנק דלק מלא, ברכב קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...