נובמבר קצת עדכוני RTX מהשטח וכדומה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נובמבר קצת עדכוני RTX מהשטח וכדומה

coch

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם

אני מעדכן אתכם בכמה דברים מעניינים ~

1. עדיין אין פאץ' שמתאים לכרטיסי ל Tomb Raider האחרון. סיימתי אותו הסופ"ש - משחק מצוין, אהבתי. בקיצור - שום עדיין. 

2. באטלפילד החדש יצא ללא הטכנולוגיה המדוברת בהשקה שלו. כרגע אי אפשר לבדוק מספרים עד שיצא פאץ'.. שזה בדיחה אחת גדולה לכותר כזה, השקה כזו וכל השיווק בהשקת למשחק.

3. משחק ה Final Fantasy הבא של המפתחת של משחקי Deus Ex \ Tomb Raider הבא, בוטל ל . וכך גם בין היתר ( ומן הסתם ) בוטל גם כל מה  שהיה אמור להיות במשחק ששיך ל . זה היה אחד הכותרים הבולטים שאמור היה להגיע עם . כרגע זה מה שנראה באופק.

4. לידע כללי והמצב הנתון נכון לעכשיו -

https://www.guru3d.com/articles_pages/battlefield_v_pc_performance_benchmarks,5.html

*מי שרכש 580\480 יכול היום להנות מפריימים יותר גבוהים מכרטיסי 980Ti\1060 בבאטלפילד החדש, די משמעותי אפילו. אולי ,

אולי אופטימיזציה וכדומה. ככה או ככה - המשחק לא מחדש מי יודע מה לדעתי. המצב הוא שעדיף כרגע להשתמש ב DX11 ולא ב DX12

עבור ירוקים\אדומים, שוב זה גם קצת משונה. אנחנו בכותר המי יודע כמה במשחק הזה.

5. הייתה עליית מחירים ברשת לכרטיסי 1080Ti's בשבועות האחרונים. 

כל מה שרשמתי הגיע מאתרי חומרה גדולים ומוכרים שאני מדפדף בהם שיש זמן פנוי. לא רואה טעם להביא לינקים לכל דבר, אפשר בקלות

למצוא את הכול במידת הצורך.

שיהיה שבוע טוב, רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

יש איזה מסר סמוי בציון העובדות הוא שזה פשוט סתם ככה לידיעת הציבור על הדרך?

איזה קטע בול נכנסתי .. איזה מסר סמוי יש "בידיעות" ? הידיעות האלו הועתקו כפי שהם ותורגמו לשפה עממית ופשוטה

לנוחיות אלו שקוראים הרבה בפורום.

אם כבר מדברים על מסרים סמויים... אז אתה ו אם כבר זה סיפור אהבה...

נסכם : אין מסר סמוי. תהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

המסר שלי לגבי AMD או NV או אינטל אינו סמוי כלל :)
פשוט בחרת להביא מקבץ עובדות מסוים אך לא אחרות ולכן שאלתי האם יש מסר כלשהו :)

הכול מחיבה. אני עובד בשני מחשבים עם כרטיסי נכון להיום.. לא היה לי מסר סמוי.

זו האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

על איזה משחקים עם גראפיקה טובה אתה ממליץ שהם FPS?

עדיין לא שיחקת ב-GTA החדש, שוקל לקנות אבל קצת מרגיז שלישראלים המחיר יותר גבוה ב-Steam.

יש סיילים. בקרוב יהיה גם Winter Sales שזה כמות ענקית של כותרים.

אם חיכית ל עד עכשיו אז תחכה עוד חודש ומשהו ותוכל לקנות אותו אני מאמין לא פחות מ 50% ממחיר רגיל.

אגב הוא לא כזה ( הסינגל שלו ) טוב לדעתי כמו הקודמים. הפקה שלו מטורפת, המשחק עצמו.. הקודמים טובים יותר.

לא היה ולא יהיה כמו San Andreas.

ולנושא הדיון עצמו ~

אני פשוט אומר מראש שכל רוכשי הכרטיסים מדגמי הולכים להיות כל כך מאוכזבים מביצועים אפשריים שכל הפאצ'ים האלה יצאו..

אני אחזור לדיון הזה בעתיד הרחוק כדי להגיד שוב שצדקתי. נראה איך ואם באטלפילד יעבוד על 2070 או 2080 ש RT יעבוד.

נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא פאץ' של RT ל .

עריכה מחודשת להודעה - 

https://www.guru3d.com/news-story/battlefield-v-raytracing-features-are-now-enabled.html

שימו לב -

עם הכרטיס הכי יקר האפשרי לגיימינג ( 2080Ti ) אנחנו מדברים על פריימים ממוצעים של איזור ה 60. מי שעוקב אחרי

חומרה אולי יודע או שאני מחדש לו.. שגורו מפרסמים פריימים ממוצעים ולא מינימליים. זה ידוע. אחד האתרים שאני אישית

הכי אוהב כי המספרים שלהם תמיד מסתדרים לי מול הבדיקות האישיות שאני עושה, כלומר מאוד אמינים.

אז ככה - ב 1080P בעצם יש נפילות בכיף גם לאיזור ה 40 עם ה Ti ש RT עובד. זה עם i9 9900K.

1440P\4K לא יכולים להיות רלוונטיים בחיים, זה משחק תחרותי, שם אפשר לראות גם 20 פריימים ומטה

במפות כבדות מלאות.

אני צוחק בקול רם על כל אלו שרכשו 2070/2080 כדי להנות מ RT אפשרי בבאטלפילד. לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTX מתגלה כגימיק חסר חשיבות, פיצ'ר די עלוב ביישומיות הנוכחית שלו.
סה"כ ניסיון לקידום מכירות עבור כרטיסים שכלל לא נכון להם DL (לפחות בשלב זה).
גרוע בערך כמו ניסיון\הכרח עם HBM לכרטיסי גימינג. רק שפה זה מבחירה ואין להם "תירוץ" של אין ברירה. פשוט הם יכולים להרשות לעצמם לדחוף את זה לגיימרים בשלב כה מוקדם. ביטחון יתר שנובע מחוסר תחרות מובהק ועודף מזומן.

טורינג הוא מוצר מהפכני והעתיד של עיבוד גרפי ובאותו זמן חסר חשיבות עבור משחקים ביישומיות הנוכחית שלו. 
לא חושב שהם היו לוקחים כזה הימור אם הם היו "סופרים" את בצורה כלשהי (בעיקר בשוק העליון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפילו לא שוק עליון במקרה של RT. זה מעבר לעליון.

נכון לפאץ' של היום מדובר רק על 2080Ti. אפשר להפעיל DXR בתצורת Low על 2080\2070 כדי לגרד 40 פריימים ממוצעים.

בפועל זה 15-50 פריימים.. כרטיסים שללא DXR פועל חוצים את ה 120 פריימים. זה משוגע.. רק כרטיס אחד ביקום יכול ב FHD

להראות פריימים סבירים-שחיקים. הכרטיס עולה כמה ?

זה הבדיחה הכי גרועה שראיתי אי פעם מאז שאני זוכר את עצמי עם מחשב בנושא כרטיסי המסך. ומה שמרגיז זה שהם מוכרים 2070\2080

ככרטיסי שוק עליון ( מאוד עליון ) עם המיתוג של ואי אפשר להפעיל את זה בכלל.

רזולוציה גבוהה ?

מסכי 144 ?

הצחקת את . מסכי 60 וזה רק ה 2080Ti.

יש פה גם קצת פאראדוקס מסוים, אנחנו אמורים לעלות ברזולוציה, RT משאיר אותנו יותר נמוך כברירת מחדל

אם רוצים להנות ממנו. כלומר אלה שיש להם וקנו 2080Ti כדי לשחק עם RT - יצטרכו לעשות לעצמם downgrade

לרזולוציה. טמטום פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תפסו ביצים גדולות מדי ותכלס אין מה לעשות חוץ מפשוט לא לקנות. כל ההשקה הזו באה מעמדת עליונות ובחירה מלאה שלהם- הם פשוט במצב שמאפשר להם לקחת כזה הימור בלי לסבול מהשלכות במידה ויכשל.
השקה שלמה של ליין מוצרים שהם למעשה טיזינג ולא מעבר. בימים הטובים היו עושים מזה מטעמים או לפחות מנסים. 
מבחינת NV להקטין רזולוציה זה נהדר כי הם "מיצרים צורך" בחומרה הרבה יותר חזקה עבוד רזולוציה בסיסית.
כיום הם "בבעיה" כי כמעט כל מוצר שיש להם להציע (מרמת 1050 או מקביל לו של AMD) מסוגל לעשות יופי של עבודה ב-FHD. פשוט לא צריך יותר (קצת בדומה לכל מי שיש לו מעבד ממוצע של מה-8 שנים האחרונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים שאותם ה"פראיירים" שרצו ליקנות את כרטיסי הRTX בעיקר לטובת הRT(לא כאלה שהיו צריכים לעבודה/תיכנות לניצול החדשה) הם שילמו כ1500$ רק בישביל ליראות את ההשתקפות שלהם לכמה שניות במישחק ליפני שיכבו אותו לתמיד כי הוא לא שמיש? חחחחחח.

AMD צדקה שאמרה שהיא לא תשלב RT עד שלא יגיע היום שגם הכרטיסים החלשים יוכלו להשתמש בטכנולוגיה, כי בלי זה זה לא יאומץ ברוב המישחקים ובעיקר כאלה תחרותיים באונליין, בקיצור יש זמן לטכנולוגיה הזו מבחינת הגיימרים, מבחינת אנשי מיקצוע זה אכן מבורך שיש להם גישה לטכנולוגיה שכזו במחירים יחסית זולים(אם להשוות לTITAN Z), אבל לנטו - יצאו פריארים.

בטח שנה הבאה שביצועי כרטיסי המסך יוכפלו ביזכות ה7NM אז זה כבר יהיה רלוונטי יותר, אבל מפחד לחשוב איזה מחיר יציבו ל3080TI חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ריאשון שתומך RAY TRACE , ביקורת מקיפה של Hardware Unboxed

מאשרר את כל מה שכבר ידענו

בגדול עם 2080TI

ב 1080P

הגדרות מלאות נותן 50FPS

הגדרות מינימום 70 FPS

ב1440P

הגדרות מלאות נותן 35FPS

הגדרות מינימום 55 FPS

עם 2080

ב 1080P

הגדרות מלאות נותן 40FPS

הגדרות מינימום60 FPS

ב1440P

הגדרות מלאות נותן 27 FPS

הגדרות מינימום 47 FPS

עם 2070

ב 1080P

הגדרות מלאות נותן 32FPS

הגדרות מינימום53 FPS

ב1440P

הגדרות מלאות נותן 21 FPS

הגדרות מינימום 39 FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@lompy צריך לחזק את מה שכתבת קצת. 

הפריימים האלה בלתי שחיקים בכרטיסי 2070\2080 ב FHD. מדובר בפריימים ממוצעים לטווח זמן של בדיקה. כאשר בודקים את זה

בכל המפות, במולטפלייר שזה מהות המשחק - יש dips לאיזורים שאי אפשר לשחק שזה עובד. כאשר 2080Ti עובד על RT ברזולוציה

מעל FHD - זה אותו מצב, יש dips\stutters ברמות בלתי שחיקות. מדובר בכרטיס מסך שעלה לאנשים אלפי שקלים, שנותן מאות

פריימים ברוב המשחקים ללא RT.

אני לא נכנס האמת לנושא הכותרת שבביקורת - "Is It Worth It" ? כי אפשר למצוא גם משתמשים\ביקורות שהטענות הם שהבלתי שחיק

הזה נראה מהמם.. שזה ממש וואו לעין מתי שהאפקטים במלוא תפארתם. אבל זה מאוד שולי. 

המקרה החשוב* הבא שנצטרך לבחון זה Metro החדש שיצא ברבעון הראשון של 2019. המפתחים של המשחק עובדים בשיתוף פעולה הדוק

עם וגם במשחקים הקודמים הם עבדו איתם צמוד. המשחק היה בזמנו מאוד מאוד גרפי ונראה פשוט מעולה. הם לוקחים את נושא

הגרפיקה ברצינות, לכן מעניין לראות שם איך המשחק יעבוד עם RT - מדובר בסינגל טהור ואולי* במצב כזה ההטמעה תהיה טובה יותר.

נחכה ונראה.

בסך הכול אני יעדיף בכל מצב אפשרי - 1440P \ בהגדרות מלאות ופריימים גבוהים ויציבים על הדפקטיות הזו של RT במצב לא בשל.

וזה לא קשור לא ל NVIDIA או ל , אלא לביצועים נטו שהדבר הזה גורר נכון לרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...