חשש להארד דיסק תקול במחשב נייד - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשש להארד דיסק תקול במחשב נייד

No-One

Recommended Posts

ציטוט של No-one

Untitled.thumb.png.e553e18a8ace1e1fd53a31d89b0602eb.png
זה לצורך העניין מהמחשב שלי, אני מבין שהכל בסדר?

אתה עושה משהו לא בסדר, כי 3200AAKS יש לי אותו והוא הארדיסק למחשב נייח 3.5" בזמן שבמחשבים זה 2.5"
יש מצב שאתה בודק את הארדיסק הלא נכון?
עריכה: ראיתי בהמשך שבדקת את הארדיסק שלך, טעות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של andralamusya

אתה עושה משהו לא בסדר, כי 3200AAKS יש לי אותו והוא הארדיסק למחשב נייח 3.5" בזמן שבמחשבים ניידים זה 2.5"

לייתר דיוק הוא ענה כבר לי לגבי זה

ציטוט של No-one

יש אי הבנה, בדקתי את הדיסק הקשיח שלי, כדי לראות אם אני מבין נכון את התוכנה, הבעיה בהארד דיסק של החבר שלי והשאלה הייתה אם אני אפרק אותו ואחבר אותו חיצונית אצלי בusb האם התוכנה תזהה אותו, את הדיסק הקשיח שלו לא פירקתי ולא בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אתה עושה משהו לא בסדר, כי 3200AAKS יש לי אותו והוא הארדיסק למחשב נייח 3.5" בזמן שבמחשבים ניידים זה 2.5"

אחרי שSpaghet הארה לי עם איזה תוכנה לבדוק, בדקתי על המחשב הנייח שלי רק כדי לראות אם אני מבין נכון איך להתעסק, ואח"כ בדקתי את זה על הלפטופ, התמונה המצורפת היא מהמשחב הנייח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש לשחזר מידע משם, אני שואל אם יש כלי בוא אני יכול לסדר את ההארד דיסק למצב בו הוא יריץ ותוכנות בסיסיות כבעבר, מבלי לגרות לו הוצאה כספית(זה סה"כ מחשב שמשמש להקלדה של טקסטים בוורד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אפשר לנסות לעדכן קושחה,

להארד דיסק? דרך איפה אני מעדכן?

ציטוט של Spaghet

אולי תנסה לתקן סקטורים פגומים בעזרת הHiren’s BootCD.

DOS programs
Hard Disk Tools
HDAT2 4.53 (Test/Repair of Bad Sectors)
בחלון שנפתח בחר את הHDD
Devices Test Menu
Check and Repair Bad Sectors
מקווה שיעזור

זה בדיוק מה שאני עושה, כבר יותר משעה וזה עבר רק 160MB מההארד דיסק, ז"א שבקצב הזה, התהליך הולך להסתיים בשנת 2999 או משהו כזה, אז הסקתי שזה לא ממש הכיוון, מה גם שיש המון סקטורים שהתהליך לא מצליח לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spaghet

HDAT2 4.53 (Test/Repair of Bad Sectors

חזרתי שבו לבדוק ושמתי לב שהשתמשתי בתוכנה הבאה אחריה ברשימה, זו שכתובה כאן מעלה error:

Load error:no DPMI - Get csdpmi*b.zip מבחינתי זה ג'יבריש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הגרסא הזאת השתמשתי היא עולה במין תפריט שכתוב ב"דוס", בגרסא האחרונה הבוט עולה במסך ראשון את ארבעת החלונות הכחולים על מסך שחור בדיוק כמו בהתקנה של וינ'10 עם העיגולים הלבנים הקטנים שמסתובבים למטה, וכך נשאר ולא זז לשום מקום. יתכן שעוד משהו נדפק בו חוץ מההארד דיסק? כי לעניות דעתי לא אמור להיות שימוש בהארד דיסק עוד לפני שהבוט עלה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור,היא האפשרות הראשונה והיחידה, אחרת המחשב לא יזהה את הבוט.

מה שכתבתי עם הגירסאות הוא לאחר שהגדרתי את הusb כfirst boot option על אותו מחשב בכלל מותקן וינ'7 שבעצמו לא עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שלפני שפתחתי פה דיון ניסיתי לעשות פירמוטים והתקנות  גם של 7 וגם של 10 עם כל הקומבינטוריקה שאפשר לעשות עם הבוטים בביוס, כדי לוודא שלא פיספסתי איזה אופציה. ממש תודה על כל פנים, הרווח הוא מה שלמדתי על הדרך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...