חבלי לידה לאחר החלפה למארז חדש - מבקש את עזרתכם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבלי לידה לאחר החלפה למארז חדש - מבקש את עזרתכם

Peter Rabbit

Recommended Posts

אז..  קניתי מארז חדש והעברתי אליו אחר כבוד את כל החומרה. זו לי הפעם הראשונה בעניין כזה ובאופן כללי אני לא איש טכני ואין לי רקע במחשבים.

למעשה כמעט את כל מה שאני יודע למדתי כאן בפורומים.

לוח האם שלי הוא זה, יש גם gtx 1070  של ג'יגבייט שמשום מה זכור לי שבמארז הקודם הוא היה מחובר עם שישה פינים בלבד ולא עם כל השמונה (?!)

עם האתחול הראשון התבקשתי להגדיר דיסקים ובחרתי בכוננן הssd (יש עוד אחד מכני).

המערכת על דואל בוט של (מערכת ראשית) + חלונות  8.1 (למשחקים בלבד - שם נעשה שימוש בכונן המכני). עולה יפה.

עלו מספר בעיות:

1. בהעלאת אני מקבל הודעה שהמערכת לא אותחלה טוב ויש לי מספר אופציות כמו לאתחל שוב או לנסות הגדות מתקדמות

2. אין - נפתר

3. למארז החדש יש שני מאוררים אבל בלוח האם אני רואה רק חיבור מאוורר למעבד, וחיבור למאוורר נוסף (שכובד - חיברתי את האחורי) כך שאני מאבד מאוורר.

במארז הקודם היה מאוורר צד שהיה מחובר ישר לספק כח בחיבור שטוח ושמנמן. גם המאורר הראשי היה מחובר ישירות לספק הכח ולא ללוח האם.

4. מה אומרים לגבי חיבורי ה- gtx יכול להיות שהיה מחובר רק עם שישה פינים קודם ?

מבקש את עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

3. למארז החדש יש שני מאוררים אבל בלוח האם אני רואה רק חיבור מאוורר למעבד, וחיבור למאוורר נוסף (שכובד - חיברתי את האחורי) כך שאני מאבד מאוורר. 

במארז הקודם היה מאוורר צד שהיה מחובר ישר לספק כח בחיבור שטוח ושמנמן. גם המאורר הראשי היה מחובר ישירות לספק הכח ולא ללוח האם.

אם אין לך חיבור פנוי בלוח אם אז אתה צריך מתאם 3 פין למולוקס.

למשל

https://www.ebay.com/itm/2x-4-Pin-Molex-IDE-to-3-Pin-CPU-Case-Fan-Power-Connector-Cable-Adapter-20cm-LY/163106766501?hash=item25f9ebbea5:g:ITcAAOSwnipWWI2i:rk:3:pf:1&frcectupt=true

ציטוט של Peter Rabbit

4. מה אומרים לגבי חיבורי ה- gtx יכול להיות שהיה מחובר רק עם שישה פינים קודם ? 

אם יש לך GTX1070 אז לא , אין מצב. תוודא שחיברת את זה ל 8 פין שכתוב עליו PCIE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אם אין לך חיבור פנוי בלוח אם אז אתה צריך מתאם 3 פין למולוקס.

למשל

https://www.ebay.com/itm/2x-4-Pin-Molex-IDE-to-3-Pin-CPU-Case-Fan-Power-Connector-Cable-Adapter-20cm-LY/163106766501?hash=item25f9ebbea5:g:ITcAAOSwnipWWI2i:rk:3:pf:1&frcectupt=true

אם יש לך GTX1070 אז לא , אין מצב. תוודא שחיברת את זה ל 8 פין שכתוב עליו PCIE

אז אני מבין שהמתאם מתחבר למחבר הקטן שקיבלתי עם המאורר, והמחבר 3 פינים מתחבר לספק הכח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

אז אני מבין שהמתאם מתחבר למחבר הקטן שקיבלתי עם המאורר, והמחבר 3 פינים מתחבר לספק הכח?

יש לך תמונה , 3 פינים מתחבר למאורר , המולוקס לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

צלם את הודעת השגיאה של חלונות.

עשיתי נסיונות תיקון לפי מספר אפשרויות שהמערכת מציעה. לבסוף ניסיתי ריסטור ובנסיון השני קיבלתי את ההודעה האחרונה שמצורפת

IMG_20181108_053135_HDR.jpg

IMG_20181108_053156_HDR.jpg

IMG_20181108_053252_HDR.jpg

IMG_20181108_054903_HDR.jpg

IMG_20181108_055000_HDR.jpg

IMG_20181108_055146_HDR.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...