ב-Blizzard שוחטים פרה קדושה: את הדיאבלו הזה אף אחד לא ביקש - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב-Blizzard שוחטים פרה קדושה: את הדיאבלו הזה אף אחד לא ביקש

djelectric

Recommended Posts

כנראה שזה הרבה יותר רווחי לשחזר ולמחזר הצלחות עבר (הוליווד?) בכל רזולוציה חדשה ועל כל פלטפורמה אפשרית מאשר להסתכן בכותר חדש, או אפילו בהמשך (דיאבלו 3 הצליח אבל לא כמו שבליזארד תכננו). דיאבלו סוויטצ' HD. דיאבלו סוויטץ' ספיישל . דיאבלו חרוזים רוטטים לג'נדרי אולטימייט 5K טורבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Dr.Shawarma

אני לא מבין, מישהו עדיין חושב שבליזארד קיימת? הם ממזמן אקטיוויז'ן. פיצלו את סטארקראפט לשלושה משחקים במחיר מלא, שיחררו דיאבלו 3 לא גמור והמשחק הכי פופולרי שלהם זה משחק קלפים f2p.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיאבלו נולד כמשחק PC. כנ"ל 2 הלא פחות מאגדי. 3 היה מבחינתי מעולה לטווח קצר, לא היה לו את הקסם ומה שהפך את 2 לכל כך ממכר ומוצלח - אבל זה כבר טעם אישי. לקחת את המותג דיאבלו וללכת איתו למובייל זו אכזבה ענקית. לא מפנה אצבע לבליזארד כי העולם מתקדם וכנראה זו החלטה הגיונית מבחינתם, אבל מאחר ויש להם קהל גדול מאוד של עוקבים - הם לא היו חייבים להשתמש במותג של דיאבלו כדי למשוך אנשים למובייל. אפשר לראות את Overwatch כדוגמא לזה.. מותג חדש שלהם שמכר עשרות מיליונים לכל הפלטפורמות ולא היה אחד משלושת האבני דרך ( WC \ SC \ ). כנראה שהנהלה חדשה גם מתווה מדיניות אחרת, זה לא מקרי שהיה חילופי בכירים שם לאחרונה. הכול קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו חיקוי של משחק מובייל שעשה חיקוי לדיאבלו. כל כך עצוב. לראות את הקהל באירוע השקה ואת התגובות שלהם... בQ&A שואל שם מישהו אם זו בדיחה של 1 באפריל מאוחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מותג שקיים הרבה זמן מפתח קהילת הארדקור של toxic fans חס וחלילה שבליזארד ינסו משהו חדש! חס וחלילה שיהיה נסיון לפרוץ לפלטפורמה חדשה! אנחנו רוצים עוד מאותו הדבר! אז בהתייחס לכותרת שלכם אני ביקשתי. אז בבקשה תשנו אותה ל"הדיאבלו שבינתיים רק בן אדם אחד ביקש" עד שיבואו לפה עוד אנשים שלא מפחדים מהארסיות של חלק מה fans ויודו שוואללה, מתאים להם דיאבלו למובייל. כולם מתעלמים מזה שבליזארד נוטים להכנס לשווקים חדשים ולעשות שם עבודה טובה. מישהו מפקפק ש hearthstone החינמי טוב? ש hots החינמי טוב? כולכם בוכים על המשחק הזה בגלל ההסטוריה של משחקי מובייל מבית היוצר של חברות גרועות, אף אחד אפילו לא מוכן לתת צ'אנס לבליזארד עם הרקורד שלהם. לדעתי אתם צריכים להתבייש בעצמכם על זה. אני לא אוהב פיפא, אבל אני לא מתבכיין שאנשים שכן רוצים פיפא מקבלים מה שהם רוצים. תפסיקו להיות כאלה אנוכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של EGarchmorph

כל מותג שקיים הרבה זמן מפתח קהילת הארדקור של toxic fans חס וחלילה שבליזארד ינסו משהו חדש! חס וחלילה שיהיה נסיון לפרוץ לפלטפורמה חדשה! אנחנו רוצים עוד מאותו הדבר! אז בהתייחס לכותרת שלכם אני ביקשתי. אז בבקשה תשנו אותה ל"הדיאבלו שבינתיים רק בן אדם אחד ביקש" עד שיבואו לפה עוד אנשים שלא מפחדים מהארסיות של חלק מה fans ויודו שוואללה, מתאים להם דיאבלו למובייל. כולם מתעלמים מזה שבליזארד נוטים להכנס לשווקים חדשים ולעשות שם עבודה טובה. מישהו מפקפק ש hearthstone החינמי טוב? ש hots החינמי טוב? כולכם בוכים על המשחק הזה בגלל ההסטוריה של משחקי מובייל מבית היוצר של חברות גרועות, אף אחד אפילו לא מוכן לתת צ'אנס לבליזארד עם הרקורד שלהם. לדעתי אתם צריכים להתבייש בעצמכם על זה. אני לא אוהב פיפא, אבל אני לא מתבכיין שאנשים שכן רוצים פיפא מקבלים מה שהם רוצים. תפסיקו להיות כאלה אנוכיים.

איזה פספוס ספקטקולרי של הנקודה בכל הסיפור הזה.

* דיאבלו אימורטאל לא מפותח אקטיבית על ידי בליזארד, אלא על ידי חברה רודפת בצע בשם Netease, שאפילו בסין מכונה "דיר חזירים", בסין, כן...

*המשחק משתמש בהרבה ממה שהם כבר פיתחו ל-1001 הכותרים שלה, וזה כולל הרבה חלקים מהקוד, מה-UI וכו'.

*בליזארד מסרבת בתוקף לדבר על כל המיקרו טראנזאקציות המסרטנות שיהיו טמועות במשחק

*משאבים הושקעו במשחק הזה במקום להשקיע בקהילה הקיימת של דיאבלו 3 שזועקת לעדכונים חשובים מזה זמן רב

החוצפה של בליזארד כלפי הקהילה באירוע גם הייתה גדולה

בליארד ויתרה על פרוייקטים עצומים תוך שהושקעו מיליונים רק בגלל שהם לא הגיעו לרמת השלמות שהציבו כסטנדרט, פה? כמה שקלים לדיר החזירים, שייצר מכונת כסף רדודה. זו היריקה בפנים ששוות אחת מסדרות המשחקים שמהוות אבן פינה בעולם הגיימינג.

אני מאחל לך שתהנה מה"דיאבלו" הזה למובייל שרדוף בצע וריק לחלוטין מתוכן וממהות, מתנת חברך מהמזרח הרחוק. ולפני שתעשה זאת, אני ממליץ לך בחום לבקר בכל האתרים שמרכזים את כל המידע על הדבר הזה, ולהבין מאיפה זעם ההמונים מגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכיר לך שבליזארד גם העבירה את ההפקה של הסרט של וורקראפט לחברת לג'נדרי ולא עשו אותו בעצמם? רוצה דוגמא מעולם המשחקים? המשחק fallout new vegas לא נוצר על ידי . אתה זה שפיספסת את כל הנקודה שלי פה. אני לא אומר שהמשחק יהיה טוב, אין לי מושג אם הוא יהיה טוב. אני אומר שאני ועוד הרבה אנשים כן רוצים כבר שנים RPG טוב לסלולרי, ואנחנו נורא שמחים שבליזארד מרימים את הכפפה. אנחנו מאוד מקווים שהוא יהיה טוב. אבל מה ההבדל האמיתי בינינו פה? אתה נותן אפס צ'אנס למוצר חדש שאתה לא יודע עליו עדיין כ-ל-ו-ם. מי אמר שהמיקרו טנזאקציות יהיו כמו במשחקים שקיימים היום? הן לא רלוונטיות ב hearthstone, הן לא רלוונטיות ב Hots, הן לא רלוונטיות ב WOW, הן לא רלוונטיות ב Overwatch, אבל החלטת שרירותית שהן יהיו מסרטנות במשחק הזה. אולי אתה צודק! אני לא מצהיר פה שהמשחק יהיה מעולה! מאיפה אני יודע? אבל המינימום שאתה יכול להגיד שאולי אתה טועה, אתה יודע בדיוק מה שאני יודע! ואל תדבר איתי על חוצפה, מה שהקהל עשה באירוע הזה היה נוראי. קריאות הבוז, העלבונות שנזרקו אליהם, התביישתי להיות , fan של בליזארד, או דיאבלו באירוע הזה. אז מה קרה? מישהו התלוצץ ואמר "מה, אין לכם טלפונים?"? זה חוצפה? אני מעריץ אותו שהוא לא פשוט אמר להם ללכת לה!@#$ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

בליארד ויתרה על פרוייקטים עצומים תוך שהושקעו מיליונים רק בגלל שהם לא הגיעו לרמת השלמות שהציבו כסטנדרט, פה? כמה שקלים לדיר החזירים, שייצר מכונת כסף רדודה. זו היריקה בפנים ששוות אחת מסדרות המשחקים שמהוות אבן פינה בעולם הגיימינג.

זו אחת הנקודות העיקריות - הם מוציאים רימסטרים לקלסיקות ולא מעיזים להציא משחקים חדשים בשם ה"שלמות" שהם דורשים ואח"כ הם עושים מהלך כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש ag43 כתב - "$$$".

אז מה אם אנשים שילמו על טיסה ולינה ושילמו על כרטיס יקר לאירוע רק לקבל חדשות שאומרות תכל'ס ששנים על גבי שנים לא הושקע שום מאמץ/$ בפיתוח דיאבלו כמו שהם רגילים לצרוך אותו (קרי על PC). המעריצים שחסכו כדי לטוס לאירוע המיוחד הזה... הכסף שלהם לא נספר בזמן שאומרים להם שהם בכלל לא רלוונטים עם העכברים והמקלדות והמסכים האנכרוניסטים שלהם.

זה כמו שתטוס לאיחוד של להקת רוק אגדית שציפית להופעה חיה שלהם 17 שנה ואז הם עולים על הבמה ופוצחים במחרוזת שירי KPOP. אח"כ אומרים לך אל תתאכזב גבר, תפתח לדברים חדשים. תתנסה. אי אפשר כל הזמן אותו דבר. מה אתה מחפש... את הלסת שלך? נראה לי דרכתי על משהו פה מקודם. חוצמזה תראה החבר'ה ממש התאמצו שם. נתנו את הנשמה. מה אתה עוד יכול לבקש? אתה לא נותן צ'אנס. תשנה גישה, תפחית ציפיות.

אפס עניין בכותר. אפילו את גרסת המובייל זרקו החוצה למפתחת חיצונית כדי להדגיש כמה שההתעסקות בפיתוח דיאבלו לא מעניינת אותם.

אני לא חושב שלמישהו יש בעיה עם זה שמוציאים משחק למובייל. יחד עם זאת יש מיליוני שחקנים בעולם שעדיין מצפים להמשכיות של כותרים ישנים שהסטודיו מסרב בעקשנות לאורך שנים לגרד להם את הגירוד הזה. זה נכון לגבי D3 כמו שזה נכון לגבי HL3 ובטח יש דוגמאות נוספות שהמפתחת שמה פס על המעריצים ואומרת- האינטרס שלנו לא נמצא בכם. אתם כסף קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...