GeForce RTX Cards Are Dying, Nvidia Facing Serious Issue - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce RTX Cards Are Dying, Nvidia Facing Serious Issue

nec_000

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

image.png.5b9107d610db7e8f065e48fa0e0c6209.png

במדעי הסטטסיטיקה, התפלגות לנורמל מאופשרת בתנאי שישנן לפחות 30 תצפיות. קרי מדגם שיוגדר גדול דיו ומספק.

במדגם מחנות ישראלית אחת כמובא לפנינו מעלה (על ידי חבר הפורום אנדרלמוסיה),

נדגמו 40 תצפיות בעלי ממצא נפל של 70% (בנתיים).  *שהרי עם הזמן יתכן שעוד כרטיסים יוחזרו כתקולים.

האמת שזה פשוט לא נכון. במקרה כזה החשד הוא דווקא שכל הכרטיסים האלה שהוזמנו מאותו חנות\מפיץ\אחד וכו' - זה הגורם

המשמעותי פה. שיש פה ריכוז של אותו אחד שקיבל כמות מסוימת במרוכז ובאותה הכמות ישנה מסה שמהווה בערך 70% של תקולים.

זה לא התפלגות שמדברת על כרטיסי בעולם חביבי. עם כל הכבוד.. זה טעות טעות טעות להגיד דבר כזה.

יש ( כי אני קורא ) אתרים שמדברים על עשרות ומאות כרטיסים שנבדקו עם 1-2% של תקולים וגם לא בטוח שהתקלה נובעת

מחוסר אחריות של NV בחלק מהמקרים.

אני הראשון שימליץ לא לרכוש כרטיסי ולפסוח על הסדרה הזו, אבל לא מהסיבות המטעות האלה.

ולמה לעזעזל אף אחד לא מתרכז בזה ש NV הודו שיש בעיה בחלק מהכרטיסים ? זה יכל לקרות ל , לאינטל

וגם לחברות אחרות. אין פה התחמקות מאחריות או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

האמת שזה פשוט לא נכון. במקרה כזה החשד הוא דווקא שכל הכרטיסים האלה שהוזמנו מאותו חנות\מפיץ\אחד וכו' - זה הגורם

המשמעותי פה. שיש פה ריכוז של אותו אחד שקיבל כמות מסוימת במרוכז ובאותה הכמות ישנה מסה שמהווה בערך 70% של תקולים.

זה לא התפלגות שמדברת על כרטיסי RTX בעולם חביבי. עם כל הכבוד.. זה טעות טעות טעות להגיד דבר כזה.

יש ( כי אני קורא ) אתרים שמדברים על עשרות ומאות כרטיסים שנבדקו עם 1-2% של תקולים וגם לא בטוח שהתקלה נובעת

מחוסר אחריות של NV בחלק מהמקרים.

אני הראשון שימליץ לא לרכוש כרטיסי RTX ולפסוח על הסדרה הזו, אבל לא מהסיבות המטעות האלה.

ולמה לעזעזל אף אחד לא מתרכז בזה ש NV הודו שיש בעיה בחלק מהכרטיסים ? זה יכל לקרות ל AMD, לאינטל

וגם לחברות אחרות. אין פה התחמקות מאחריות או משהו בסגנון. 

אתה צודק הבעיה שלי היא היום לא 2070rtx או כל דגם אחר, הבעיה שלי היא nvi או כל חברה אחרת
חברה שמזלזלת ומוציאה מוצר עם מחלות ילדות ומדלגת על בקרת איכות אני לא ארכוש ממנה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

Nec, אילוסטרציה... מהצד נראה יותר כמו קמפיין אבל בסדר שיהיה.  הכתבה הזאת עוד מאוקטובר...

מציע שנתקדם במקום למחזר, אבל עשה כרצונך

קמפיין ?

תסביר לנו, איזה אינטרס יכול להיות למישהו, לומר לאנשים "לא לקנות", אלא להמתין עד להתבהרות התמונה ?

הרי איפה הכסף פה שהוא גוזר - אתה יכול להסביר ?

אומרים trace the money. אז מה יוצא לחבר פורום nec מכך ?

עכשיו,

בואו נחשוב מן הצד השני, איזה אינטרס יכול להיות למישהו, לנסות להרגיע ולשמר ככל יכולתו את האפשרות להמשיך

ולמכור כרטיסי סדרה 2000 בשוק ?

נשים לב שפה ולהבדיל מהמקרה הקודם, כן יש שביל של כסף לעקוב אחריו.

וזה למי שנהנה מכך שכרטיסי 2000 ימשיכו להמכר.

יש כסף במקרה של מכירה, אין כסף במקרה של מניעת מכירה.

לצערי אינני מכירך סינדרום, אך מאז שהתחלת להלחם בחירוף נפש של ממש על הנושא, רק הסבר אחד למעשה נותר לי,

ואינני מסוגל לחשוב על הסבר אחר שיניח את דעתי. משמע אם לא מובן, זה שאינטרס הכסף מנגן במקרה שלך כינור ראשי.

לא מתפקידי הוא לאתר אינטרס של איזה יבואן או חנות הינך מייצג, את זה שיעשה milford (אם יש לו האנרגיות לכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אתה צודק הבעיה שלי היא היום לא 2070rtx או כל דגם אחר, הבעיה שלי היא nvi או כל חברה אחרת
חברה שמזלזלת ומוציאה מוצר עם מחלות ילדות ומדלגת על בקרת איכות אני לא ארכוש ממנה יותר

מזכיר לי קצת את המכוניות האירופאיות הללו שתמיד עשו קונצים.

בחזרה אלינו, למען האמת הנני סבור שהבעיה לא בהכרח באשמת נוידיאה,

לדעתי מדובר בכשל חומרה, כאשר האשם בכך הוא ספק משנה שלהם.

אני די סגור לאור סוג התקלות שראיתי בדוגמאות הרבות שעברתי עליהן, שזו בעיה בשבב עצמו.

לא מסוגל לקשר בעיות במקור אחר בשרשרת האלקט' במוצר מסוג GPU, שגורמות לסמפטומים שכאלו.

אז האשם העליון הוא אולי נוידיאה, זה נכון הגדרתית - אבל האשם בפועל זה ספק משנה שלהם.

בקצור, היו צריכים להריץ יותר בדיקות QA ולאחר מכן QC, לפני שמשחררים לשוק מוצר שכזה.

לפי כל ההגדרות בתעשיה זהו מוצר בשלב בטא וממש אינו מוכן לשווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

תסביר לנו, איזה אינטרס יכול להיות למישהו, לומר לאנשים "לא לקנות", אלא להמתין עד להתבהרות התמונה ?

הרי איפה הכסף פה שהוא גוזר - אתה יכול להסביר ?

אני לא מבין גדול בתחום (מעולם לא רכשתי מניות בעצמי), אבל עולה לי לראש המושג Short Selling.

תשמע, לא אני טענתי כי מישהו עושה פה כסף על גבם של אחרים.  מספיק הרי שטרול שונא חברה X בשביל להתלכלך עליה בפורום.

יכול להיות גם מישהו שטיפס על עץ גבוה ולעולם לא ירד ממנו ע"מ לשמר מוניטין כביכול... יכול להיות הרבה דברים. מאיפה לי לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

אני לא מבין גדול בתחום (מעולם לא רכשתי מניות בעצמי), אבל עולה לי לראש המושג Short Selling.

תשמע, לא אני טענתי כי מישהו עושה פה כסף על גבם של אחרים.  מספיק הרי שטרול שונא חברה X בשביל להתלכלך עליה בפורום.

זה הולך בדיוק באותו כוון לצד השני:

מספיק שטרול שונא של (עיין ערך סינדרום), או אוהד את נוידיאה (עיין ערך גם כן סנדרום) , בכדי שיתלכלך על אחת

מהן. לא ככה ?

הבעיה השניה בטענתך היא,

שבביתו של nec כמה מחשבים. ברובם אם לא בחשובים שבהם, של נוידיאה:

בשלו gtx1080 ובשל ביתו gtx1070. כרטיסים מעולים (מכריה אגב לשעבר) שעובדים פנטסטי.

הוא רק מרבה לשבחם מקיר לקיר, במיוחד את ה strixx1080 שאצלו.

ולפניו שיבח מעל לכל בימה אפשרית כאן את ה- 980ti zotac amp שהיה ברשותו.

אז אילו כוונת לכך ש- nec "שונא" את נוידיאה, יצאת אדיוט.

יתרה על כך nec ממליץ כיום לרכוש (ברמת ביצוע מעל rx580), רק מוצרי נוידיאה.

אלא שהוא ממליץ לרכוש סדרה 1000 ולא 2000. זה הכל.

כך שגם הטענה הזו לא מסתדרת עם מה שניסית לרמוז עליו.

nec לכל חבר שמכירו, ידוע כמי שאין בו "רגשות" בתחום מדעי. גם לא בתחום מיתוגי.

נהפוכו, הוא תמיד מתעקש על מדוע יש לנתק רגש בסוגיות שאנו דנים בהן בפורום.

הכל אצל nec ראלי בהקצנה יתרה יש יאמרו.

מעל לכל,

nec ידוע במידה רבה כבעל אג'נדה סוציאלית, באכפתיות אנושית לצרכנים ולחברים שפה - שלא יאבדו את כספם,

אלפי ש"ח בגין רכש נפל. שיקנו משומש (אם הדבר מצדיק עצמו) ויחסכו כספם לתועלת אחרת.

משהו שכדאי לסנדרום ללמוד ממנו ולהעתיק.

כמו כן בניגוד לסברה שהעלת על עצמך וניסית לשייכה ל- nec,

nec אינו מחזיק מניות של שתי החברות הללו, לפחות לא באופן ישיר - הוא כן אוחז בהשקעות בתעודות סל עקריות

בכללן S&P 500, נסדק, ודאו ג'ונס... כאשר שתי החברות הללו, הן נוידיאה והן כלולות יחדיו במדדים הללו. 

כך שהוא מושקע בשתיהם יחדיו (בעקיפין באמצעות תעודות הסל). משמע שאם אחת מהן יורדת, הוא נפגע בכיסו.

גם יודע nec, שאילו היה מחזיק אחזקות ישירות במי מן המניות של המותגים, השפעתו על פורום "של שני אנשים וחצי"

כמו hwzone, על האם לקנות כרטיס מסך מהן או לא, לא היתה מזיזה לשווי המניה מילימטר. שכן על מנת להשפיע ברמה

כלשהי על מחיר המניה, עליו היה לשכנע את המסה הכוללת של צרכנים בכל העולם, דבר שמצריך לפנות בתקשורת

ישירה למיליונים. משהו שהוא לא עושה (וגם אינו יכול לעשות).

לכן טענתך בכוון זה של "בעלות על מניות" מתוך אינטרס אישי צר, גם ברובד התאורטי של הטיעון, מעידה על שהנך מנותק

מידע אלמנטרי בתחום פיננסי ושוק ההון כפי שציינת מעלה עצמך, וכנראה במידת הזהירות הנדרשת, מעידה גם שאינך

העפרון הכי מחודד בקלמר.

אגב, 

בנתיים חברי הפורום התמהים אודות קנקנו של סינדרום - כמו גם על מלחמתו "העיקשת" להוכיח לקוראים ולנו,

כי סדרת 2000 מומלצת לרכישה ואין כל חשש ממנה, מאד היו רוצים לשמוע אודות השכלתו ונסיונו התעסוקתי הרלוונטיים,

שמשפיעים במישרין על היותו "טוען בתחום" והאצה גראפית הנסובים בפורום. 

שכן עוד לא ראו הם כל אסמכתאות שמתאימות ל- title "מומחה".

חבר פורום אחד שנחשב לאוחז ידע אקדמאי ופרופסיונאלי בתעשיה, עד הלום לא מצא בדבריו של סינדרום מעולם אגב,

לא פה ולא בשום שרשור אחר בפורום זה, איזו הפגנת מומחיות כלשהי, או ידע שיחשב לנושק אפילו לבעל ידע

באזור חיוג המתאים. הוא היה רוצה יותר מכולם כנראה, להבין על שום מה ומי שם את סינדרום שלנו, בכלל לטעון בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך "הולך באותו כיוון לצד השני" אם אתה היחיד שמתלכלך פה? קטונתי. 

אתה שאלת וגררת, אני העלתי כמה אפשרויות, וציינתי כי באמת איני יודע מהו האינטרס האמיתי שלך.

למעשה ממש לא משנה מה הוא, כי זה לא ישנה את העובדות הידועות במילימטר.

בשום מקום לא טענתי שהסדרה מומלצת לרכישה. סך הכל הבאתי נתונים רלוונטיים יותר מאלו שאתה הבאת. 

למחייתי מפתח fullstack. תחומי העניין בעולם ה- רחבים (כולל , גרפיקה חומרה וכו'),  אם כי לא רואה איך תחום עיסוק או ידע אקדמאי כלשהוא רלוונטי לדיון.  לסיום מעולם לא ביקשתי או הזכרתי את התואר "מומחה" שניתן לי בפורום. אני מניח שהוא ניתן בעקבות מתן מענה ענייני ועזרה טכנית לגולשים. עוד משהו? או שסיימת לאכול את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסות לסינדרום:

1. מי שעושה שמיניות באויר, במטרה לנסות ולקעקע ממצאים חמורים אודות כשל רבתי, אם לא קולוסאלי של ממש בסדרת

מוצרים זו (סדרה 2000) הוא זה "שמלגלג" על הממצאים, ומעליהם מלגלג על מי שמביא את הממצאים (חברי הפורום nec ו-

andrelamusya, ועוד אחד ששכחתי את שמו). אם לא הבנת - הנה האצבע המאשימה כלפיך והיא ברורה.

2. לא יכול להיות אינטרס לצד "שמציג בעייתיות", משום שאין בחובה של בעייתיות רווח כלשהו.

הצגת בעייתיות גוררת "מניעת מכירה", ומניעת מכירה לא יכולה לעולם לייצר כסף - אלא למנוע יצירת כסף.

אבל כן יכול להיות אינטרס "ליפות תמונה", שכן אם היפוי מאפשר את המשך מכירת המוצר, אז ישנן הכנסות בגין אותה

מכירה. ואם ישנן הכנסות, אז יש כסף - משמע יש אינטרס כספי למישהו פה. חבר הפורום אנדרלמוסיה שנכווה אישית

החכים זאת יפה בדבריו שבעמוד הקודם והנה הציטוט:

ציטוט של andralamusya

nec שבחירוף נפש מנסה לגרום לאנשים לשמור את כספם בכיסם, שחלילה לא יגרם שום נזק לצרכן
כנגד
syn שבחירוף נפש מנסה שלא יגרם שום נזק, ואני לא מדבר על הצרכן.

3. לא הבאת שום נתונים יותר רלוונטים (כדבריך) מאלו שהובאו בפני חבר הפורום, והנך מנפנף בידיים הבלים של ממש.

הובאו בפני החברים המוני מקורות אינטרנטיים ממי שנפגעו בבשרם הם, ומעל כולם מחנות אחת ישראלית גם - עם מספרים

אמפיריים:   "40 נמכרו, 28 הוחזרו תקולים".  זוהי תמונה עובדתית והיא קשה.

כמו כן המוני כותבים ברשת שדוגמא אליהם לונקקה לנוחיות הקורא, המעידים על היותם כבר על הכרטיס השלישי וגם הוא

תקול. האם כולם שקרנים ?     give us a break

4. מה הקשר בין full stack, שלא עשית אקדמיה בשבילו - לראיה אין לך מושג ירוק במונחים של מדעי המחשב

ואפילו סטטיסטיקה בסיסית (הסתברות מותנה) של בוגר כלכלה זוטר אינך מכיר.

אז איך יש לך יכולת לטעון בתחום מדעי הנדסי גראפי, או תעשייתי בתחום הייצור ואחוז הכשלים/פגמים ?

זה גם אתה מודה (מדבריך מעלה), והנה הציטוט:

ציטוט של SyndromE

למחייתי מפתח fullstack. תחומי העניין בעולם ה-PC רחבים (כולל סאונד, גרפיקה חומרה וכו'),  אם כי לא רואה איך תחום עיסוק או ידע אקדמאי כלשהוא רלוונטי לדיון.  לסיום מעולם לא ביקשתי או הזכרתי את התואר "מומחה" שניתן לי בפורום. אני מניח שהוא ניתן בעקבות מתן מענה ענייני ועזרה טכנית לגולשים. עוד משהו? או שסיימת לאכול את הראש.

הנני שמח להיווכח כי כפי שחששתי, "התואר" השגוי שניתן לך בשעתו "כמומחה בתחום הגראפי" הוא לא רק תואר שלא ביקשת,

אלא לא הוצגה בפני נותן התואר, כל אסמכתאה של ידע דיספלינארי פורמלי רלוונטי לתחום, או לחלופין לא הוצג עיסוק מקצועי

בתעשיה בתחום ההאצה הגראפית (שיכול להוות כגורם מפצה איכשהו). משמע שזה "התואר" ניתן לך בשגגה. 

לא נורא לטעות, אך חשוב שכשמזהים טעות לתקנה.

כאן הכדור מגולגל לפתחו של בעל הבית (או המנהל מטעמו) משהוצגה בפניו התמונה העובדתית/ראייתית בנושא,

ובהיעדר כל סיבה לתת לחבר סינדרום תואר של מומחה "בתחום הנסוב".

**מתן תעודות שגויות, באופן כללי ועקרוני, מטעה את הקורא הלא מלומד באותו תחום, ומסכן את הרמה המקצועית של

המקום. דומה הדבר לרופא מתחזה הנותן שרותים רפואיים, בשעה שמעולם לא למד את הרפואה.

נוסף על כך, מי שבא מתעשיית הפיתוח של תוכנה, יודע, שאין כל קשר או נגיעה בין פיתוח  full stack (שעקרו מודל client

server) לדומיין הנסוב. זאת כהערה צדדית, אם מישהו (בטעות) חושב שיש יכולת להסתמך על העניין כאלמנט תורם. 

המקסימום שהייתי נותן לסינדרום, בכדי שלא לחטוא כלפי קהל הקוראים ובאי הפורום,

זהו תואר "תומך מומחה/מנוסה בסוגיית תחת כזו או אחרת...."  (ורק תחת מותג נוידיאה).

*סינדרום מעולם לא מדבר ומתעסק עם AMD - משמע שאין לו נסיון עימה ויש להדגיש איפה הנסיון כן קיים במתן

תעודות כשרות אלו ואחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

המקסימום שהייתי נותן לסינדרום, בכדי שלא לחטוא כלפי קהל הקוראים ובאי הפורום,

זהו תואר "תומך מומחה/מנוסה בסוגיית דרייברים תחת מערכת הפעלה כזו או אחרת...."  (ורק תחת מותג נוידיאה).

*סינדרום מעולם לא מדבר ומתעסק עם AMD - משמע שאין לו נסיון עימה ויש להדגיש איפה הנסיון כן קיים במתן

תעודות כשרות אלו ואחרות.

אני ממש חולק עליך...

אני מכיר את "סינדרום" עוד מתחילת דרכי בפורום HWZ.

הבנאדם הוא גאון בכל הקשור לתחום המאיצים GPU. זה שהוא בעיקר בצד של הירוקים, זאת זכותו.

אני אישית למדתי ממנו המון על התחום, אין לי צורך בהוכחה או תעודה, רק מקריאה של הפוסטים שלו בתחום,

אפשר להבין שמדובר בגאון בתחום ה-GPU.

אני מכבד אותך nec_000, אבל אתה צריך להבין ש"סינדרום" הוא נכס ותיק לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רואה את זה קצת כמשהו נמוך, להגיד למישהו שמה שהוא עושה מחוץ לפורום כמחייה זה א' או ב' או ג' זה לא עסק של

אף אחד.

בין המילים לקרוא משפטים כגון ~ מתחזה לרופא שבפועל לא למד הרפואה.. זה מנמיך אותך לחלוטין. אני למדתי בעצמי בעיקר מגורו,

בתחילת שנות ה 2000 את רוב מה שאני יודע על חומרה, והתעסקות. אז אם יהיה לי איזשהו badge מהאתר כי תרמתי וכו'

מה זה שייך לכל מה שנאמר ?

אני לא מסכים עם Syndrome בכל מיני דברים שהועלו בדיון הזה או בדיון אחר לגבי כל מיני דברים שנוגעים ל RT, אבל זה לא אומר

שאיכפת לי מה הוא עושה בחייו האישיים, ו\או אם אני יודע מה הוא עושה - אני ישתמש בזה כמשהו נגדו.

nec לדעתי ( וגם אני מכבד אותך ), תמיד הייתה לך נטייה לצדד ב או בכל underdog גם אם אתה לוקח את זה לכיוונים שהם

אישיים שלך. הרבה דברים שאמרת - הם לא נכונים. ואם זה היה יוזר שלא הייתי מכבד, אז הייתי גם אומר שאמרת הרבה שטויות.

על סטטיסטיקה ועל כרטיסי בכלל כדי שזה יתאים לטיעונים שלך.

הדוגמא של 40 הכרטיסים שמתוכם 28 תקולים - הינה שגויה. ואני עומד על זה שהיא שגויה. NV הודו שחלק מהכרטיסים

יצאו עם דפקטים למדפים. כאשר מסירים את הדפקטים מהמדפים, ניתן לעשות מבחן סטטיסטי אמיתי לכרטיסי .

איך מישהו משכיל כמוך מתעלם מזה אין לי מושג. אם NV לא היו מודים שישנה בעיה, היה לך קייס.

לכן זה יותר מרגיש כמשהו אישי, אני לא ממליץ לאנשים לקנות כרטיסי כי אין סיבה טובה לרכוש אותם ( יקרים,

RT לא בשל מספיק, אין מספיק משחקים בחוץ כדי להצדיק וכו' ). הטיעונים האלה מבוססים על המצב בחוץ, לעומת

טיעונים שמבוססים על התנגחות ב , כי יצאו להם כרטיסים עם דפקטים מהמפעל. אם רק הייתי סופר כמה

טעויות כאלה היו לכל מיני יצרניות החל מרכבים ועד לכרטיסי קול.

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מעניין בהחלט..
מאיזו סיבה עדיף לא לקנות את הכרטיסים האלו..מסיבה א' המוטה או סיבה ב' האידיבידואלית..

מי שמגיע למוסך או מעבדת אלקטרוניקה רואה מלא מכוניות\רכיבים תקולים.
עלול לחשוב ש"הנה הכל פגום תראו כמה יש". זה סינטטי. לא אמיתי ונובע בפשטות כי זה המקום כל התקלות מגיעות אליו.
מי שיחפש בעיות או תקלות ימצא אותן..
בכל השקה של חדש סוף העולם מגיע ומתגלים פגמים של יאמנו..כדי לנוח ולהירגע. תמיד יהיה פגמים.
כל עוד הם מטופלים כראוי (RMA ובמקרה זה יש טיפול ראוי בהחלט) אין מה לעשות סיפור. מי שעושה כנראה יש לו סיבה מיוחדת ולא עניינית..

מי שקונה כי פשוט יש לו מספיק בבנק או בא לו- שייהנה. כל לוחמי הקפיטליזם החזירי שיחפשו מקום אחר לממש בו את כעסם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לעמוד הנוכחי שהוא כי טרי, מומלץ לקרוא מהתחלה (13 עמודים) כדי לצבור הבנה:

https://hardforum.com/threads/rtx-2080-ti-fe-escapes-testing-by-dying-after-8-hours-h.1972149/page-13

זו המודעה הפותחת מיום 21.11 (לא מזמן) שהתחילה את השרשור:

image.thumb.png.bb25602d0c9e3a2ae9eea7a7cff8fd23.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

קישור לעמוד הנוכחי שהוא כי טרי, מומלץ לקרוא מהתחלה (13 עמודים) כדי לצבור הבנה:

https://hardforum.com/threads/rtx-2080-ti-fe-escapes-testing-by-dying-after-8-hours-h.1972149/page-13

בהחלט. מראה על ריכוזיות מאוד גבוהה של כרטיסים עם דפקטים, וכרטיסים בעייתיים גם אחרי RMA ש 99% אחוז שם מדברים על כרטיסי FE

מדגם Ti. דבר ש NV הצהירו שהם מודעים לו. 

1. לא ראיתי שם מישהו שלא קיבל התייחסות וכרטיס חדש מ NV. כנ"ל אחרי כרטיסים נוספים שגם להם נעשה RMA.

2. עם סופרים את כמות התגובות והיוזרים אז אנחנו מדברים על עשרות כרטיסים ולכל היותר 15 עד 25 משתמשים, זה פשוט

חוזר על עצמו דף אחרי דף. זה לא יוזרים חדשים פר תגובה ( שאז היה מדובר מעל 500 יוזרים ).

3. הייתי ממליץ לך ללכת גם לפורומים של גורו, ולגלות שהיה גל של דפקטים וזה נשאר גל של דפקטים. יש המון טמבלים

שקנו אחרי הגל הזה כרטיסי במחירים מופקעים ואין שום בעיה עם הכרטיסים. 

אני מניח שגל הדפקטים מכרטיסי FE + זה שהסדרה הזו הושקה כ והיה סביבה הרבה מאוד רעש, אז אנשים חושבים שיש פה

קונספירציה עם 60-70 אחוז של דיווחי RMA ברמה עולמית. ועל זה אני רק יגיד - LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן דיון מרתק עם המון ידע.

אך אני חושב שדברים יצאו מהכשרם מכיוון שכמו שנכתב כאן:

ציטוט של coch

הדוגמא של 40 הכרטיסים שמתוכם 28 תקולים - הינה שגויה. ואני עומד על זה שהיא שגויה. NV הודו שחלק מהכרטיסים

יצאו עם דפקטים למדפים. כאשר מסירים את הדפקטים מהמדפים, ניתן לעשות מבחן סטטיסטי אמיתי לכרטיסי RTX.

איך מישהו משכיל כמוך מתעלם מזה אין לי מושג. אם NV לא היו מודים שישנה בעיה

אכן אם NV הייתה מתכחשת או מתעלמת מהבעיה באמת הייתה סיבה לגישה של חלק מהכותבים כאן כנגד החברה.

אבל הם לוקחים אחריות ומטפלים בבעיה.
כל עוד מודעים ומטפלים בבעיה אין  סיבה לצאת כנגד החברה, זה בסדר ואנושי לטעות גם בחברות כאלו גדולות החכמה היא להבין את הטעות ולתקן.

זה העניין, וכך אני חושב שצריך להסתכל על זה.

הוויכוח פה היה מיותר למרות שנכתב פה הרבה מידע חיוני ומעניין.

בנושא ה אכן חדשה שעוד בתחילת דרכה ובתור בעלים של 2080TI אני אכן רואה את הפוטנציאל האדיר הגלום בה.

אמנם תחילה היו בעיות רציניות אבל כיום לאחר עדכוני משחק ודרייברים הדברים נראים אחרת לגמרי, ולא אין שום "הפחתת פרטים" או "איכות" במשחק.

כולנו יודעים שתמיד יש לאן להשתפר ותמיד היו טענות כאלו או אחרות וכמובן שבעיות, זה מאוד קלישאתי אבל "אין דבר מושלם".

ולדעתי אלו שרכשו את סדרת 2000 הם או אנשים כמוני שאוהבים את הכי טוב והכי חדש, או בעלי צורך מסוים בסדרה זו.

ואם הכיס מאפשר אז למה לא?

זה הכיס שלנו מותר לאנשים להביע דעתם ולהציע שלא לרכוש אבל בסופו של דבר כל אדם יבחר מה לעשות בכסף שלו ויבחר את הכי נכון עבורו.

אז נכון סדרה 2000 של NV לא נטולת בעיות ובטח שלא מושלמת כמו כל דבר,נכון מחיר גבוהה בעיות בחלק מהדגמים שנשרפים או נהרסים, וטכנולוגיה צעירה.

וזה די דומה לילד ראשון אמנם השוואה די רצינית אבל תחשבו על זה כך ילד ראשון תמיד סופג את כל הטעויות של ההורים שלו כולל ניסוי ותהייה על איך לגדלו.

אז זה ילד ראשון בסדרה של NV, בסופו של דבר הוא יגדל ואחיו הגדול יצא טוב יותר חזק יותר ובשל יותר.

ולסיום אני לא חושב שמי שרכש את הסדרה הזו עשה טעות מפני שהוא רכש את הטוב ביותר ולא חשוב מה המחיר כי אם הוא רכש כנראה שיש לו אפשרות.

ואין ספק שלסדרה הזו יש המון יתרונות וכן גם ה אפילו בסדרה הזו יהיה הרבה יותר טוב ממה שהיה בתחילת הדרך עם BF החדש.

ומה שחשוב הוא שלפחות "ההורים" מבינים שטעו או שצריך לתקן והם מתקנים ולא לאחר הרבה זמן יצא תיקון ככה שלא מפקירים את בעלי הדגמים האלו.

בסופו של דבר כל אחד והשקפת עולמו גם בתחום הזה יש כאלה שמעדיפים "ללכת על בטוח" או לחסוך ולקחת דור קודם או למצוא מציאות ביד 2.

וכמובן שיש כאלה שהכיס מאפשר ושרוצים את הכי טוב, וכל אחד מהאנשים האלו הוא בסדר גמור ואין שום דבר פסול בגישה כזו או אחרת, כל אחד מסוגי האנשים האלה עושה את הבחירה הכי טובה עבורו וזה מה שחשוב.

מה שכן פסול הוא ללחוץ וסוג של לכפות על אדם אחר את דעותיך.

כל אחד שונה בדעתו וזה בסדר להביע אותה אבל זה מתחיל ונגמר בלהביע את דעתך ומכאן לתת לשאר האנשים לבצע את החלטותיהם במקרה הזה בין אם זה כן לרכוש או לא לרכוש.

ולא לצאת במסע הכפשות כזה או אחר של חברה כזו או אחרת או אדם כזה או אחר, כי זה לא יוביל לדבר.

ערב טוב לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חברים עדכון,

מעלה את השרשור מחודש קודם - כי יש דברים חשובים לספר.

כבר חשבתי לציין בפני החברים, שלאור הזמן שעבר (ואנו כבר באצוות יצור רבעון שני של הסדרה),

אז יתכן והדברים נרגעו כך שהם מאחורינו כמו שאומרים.

אך לפני יומיים אותו חבר פורום (שועל קרבות וותיק) בשם lanzar - נזכירה שהיו לו שני כרטיס 2080ti

כפי שדיווחנו פה בשרשור כמה עמודים אחורה, והוא נפטר מהם אז ברגע שנחשף לחדשות ברשת

אודות הבעייתיות של הסדרה,

בנגוד לכך שנפטר משני הכרטיסים הראשונים שהיו לו מדגם זה, הפעם החליט (לפני שבועיים)

לקחת את ההימור עם כרטיס שלישי, מתוך אמונה הגיונית, שהפיאסקו הבעייתי של סדרה זו כבר מאחורינו.

אז הנה קיבל כרטיס שלישי מהדגם הזה, טרי לחלוטין מחודש ינואר 2019 שהגיע אליו חדש מהחנות,

דגם strixx (אחד הפרימיומים ביותר בתחום). הכרטיס היה אצלו רק שבועיים, שמתוכם עבד נטו

בקושי יומיים, וזה כבר הספיק להדפק בדיוק עם אותם סימפטומים המתוארים בשרשור זה.

מציין לפני החברים כאזהרה חוזרת:

שאם חשבתי לחזור לשרשור ולעדכן שהנושא כנראה מאחורינו ונפתר לו, אז לא כך, לצערנו הרב 😕

אנו נוכחים שגם יצור אצוות טריות מהחודש האחרון יוצאות פגומות. יש ככל הנראה איזו בעיה שהיצרן טרם עלה עליה.

image.png.2091910884b9ca04b8fe64af56b2209f.png

החבר מעביר אלי סרטונים שמדגימים את הארטיפקטים:

image.thumb.png.343fcf0b4b2d5d88b21984874e965f4a.png

החבר מעלה את תמונות דגם הכרטיס שבידו - strixx, מוצר שעולה מעל 6500 ש"ח בארץ:

image.png.d6aa034131d12987bd5c22cec075f34f.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...