GeForce RTX Cards Are Dying, Nvidia Facing Serious Issue - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce RTX Cards Are Dying, Nvidia Facing Serious Issue

nec_000

Recommended Posts

^לך תספר את זה ל- @SyndromE שבה לפה לפורום היום ועוד עם חוצפה, לקרוא לכל המידעים והממצאים הרועשים

הללו ברשת (כמו גם לכותב שורות אלו), לא יותר ממאחזי עיניים.

ואפשר ללנק את דבריו, הנני חוסך בכדי למנוע (ממנו) בושות נוספות.

אז הינה לנו עוד ממצא טרי מחבר פורום אנדרלמוסיה. ואני מצטער בשבילך חבר יקר. ליבי איתך 😞

נסה לבצע ביטול עסקה, ואל תסתפק רק במימוש אחריות. כי מה שתקבל יהיה דפוק באותה מידה.

הם עדיין לא עלו על הבעיה שם (או לפחות לא סיפרו פומבית מה היא... במידה וכן עלו עליה).

משתפכם עוד כי חבר פורום וותיק lanzar הנמצא בקשר הדוק עימי בחודש החולף, הצטייד בשני כרטיסי 2080ti במהלך נובמבר.

מרגע שהבין את הפיאסקו של אמינות הסדרה, טרח בדחיפות שיא להפטר משניהם. אל תזלזלו בו, יש לו נסיון מצטבר אחד

הגדולים ביותר מכל חברי הפורום. אם זו היתה החלטתו, יש דברים בגו.

שמרו על כסכם, שלא תגיעו לעוגמת נפש. אלו כרטיסים מאד יקרים.

פשוט כואב הלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו חוויה מסוג חדש, גם לשלם הרבה וגם לא להיות בטוח (מעבר לרמת תקלת 1 ל- מיליון) שהכרטיס יעבוד.
מוסיף "הילת ניצחון ויחודיות" להרגשת למי שגם שילם וגם זכה בכרטיס עובד ללא בלי בעיות.
זה לא באג, זה פיצ'ר. מקסימום מחליפים ב-RMA 🙃

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000

אני לא מאמין למה שאני שומע, דיווח על כרטיס מסך עם ארטיפקטים ?  וואו השתכנעתי. כי באמת מעולם לא היו לי ולכל העולם ארטיפקטים בכרטיס מסך.  ברור שאתה תשמע בפורום על בעיות מאנשים ששילמו הון. על אחת כמה וכמה עם כל ה-FUD שאתה ושכמותך מפיצים ברשת.  ואני עוד ברוב טיפשותי לרגע לקחתי את מה שרשמת על Recall לכרטיס 2080ti כמובן מאליו.  מה מסתבר - לא היה שום recall (המלאי התרוקן בעקבות ביקוש וחזר). הבעיה רחוקה מלהיות נפוצה, ואחוזי ה-RMA לא חריגים בשום מצב משאר השוק
פשוט פתטי מה שאתה עושה. עוד אחד עם שמיעה\קריאה סלקטיבית. משרשר לי יוטיוב  🤮
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני כלל לא מבין מדוע:

א' - הנך מתייחס 

ב' - ממשיך להעמיק את התקעותך בבוץ (אינך מבין איך עבור הקורא את השרשור מתחילתו על שלל המידע הרב שבו,

אתה מצטייר מן הצד)

ג' - ממשיך לסמע את עייני הקוראים, כאילו אתה ממאדים והם מנוגה - עד שגורם לי לחשוב שאינך אלא בעל עניין 🤔

שהרי גם אם הינך בטוח שהכל כשורה עם סדרה 2000, הרי מה אכפת לך אם הציבור מקבל אזהרה בנדון ?

שהרי אילו אין לך עניין, מה הציבור מוזהר לא אמור להזיז לך כהוא זה.

ואם מזיז לך, קרי האזהרה פוגמת במכירות של כרטיסי 2000 חדשים בארץ, הדבר מריח יותר מחשוד בנוגע אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אתה הוא זה שנכנס לכיסם של הגולשים, גורר אותם לרכוש או לא לרכוש מוצר כזה או אחר, מעביר שיעורי כלכלה ומציג עצמך כאיזה מהנדס גדול שצריך להשתחוות לכל דעותיו.  אם יש פה בעל עניין הרי שהוא אתה בעצמך. 

קצת התבלבלת, שהרי מי בא לפה עם הצהרות (שנסמכות על השערות) לגבי סדרה 2000?

התפקיד שלי בפיגוע הזה שאתה פה (וזאת לא פעם ראשונה) הוא להאיר את עיני הגולשים שמקשיבים לך מבלי לחקור ולהפעיל את הראש בעצמם.

אם היית רק "מזהיר" את הציבור, אדרבא, אבל זה לא מה שקורה פה. אתה פאקינג מטיף לציבור שוב ושוב, לא משחרר, ובכלל אין לך הוכחה ולו קמצוץ הוכחה שישנה בעיה גורפת עם הסדרה.  ישנה בעיה? תמיד תהיה. היא מטופלת? כן באופן פרטני (RMA) בדיוק כמו כל חומרה שהיא.

אתה חושב שאתה מצטייר טוב מהצד? תחשוב שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^איך היית מכנה מממצא כזה, שמתוך X סוקרים מפורסמים ביו טיוב, נגיד 8 (יש הרבה יותר אבל אלו המוכרים כמו שני

הסטיבים, ג'וקר, hardop ושות'...) שלכל אחד מהם התקלקל הכרטיס שקבלו ?   

**הם מעידים עצמם מה התקלקל בסרטון, ובגין איזו סוג של תקלה.

תוסיף עליהם את אנדרלמוסיה כאן חבר הפורום ידידנו.

מה סטטסיטיקה שכזו אומרת לנו סינדרום ? 

הנך הרי מעיד על עצמך כמבין גדול במספרים ובהנדסה לא ?

אז עכשיו תורך להסביר. מצפים בכליון עיניים.

**אה, וגם תסביר לנו כי זה מטריד את מנוחתנו:

מדוע לא היה כך בסדרות הקודמות ? 

סיטואציה שהרשת גועשת ומביאה אינספור מקרים ודוגמאות של קריסת כרטיסים מדור חדש.

כמו כן הכיצד תסביר את תגובתה הרשמית של נוידיאה (מנובמבר) בה הודיעו לתקשורת, כי אכן נמצאה בעיה

בכרטיסי 2080ti.  (או שפספסת זאת ?)

עד שתכין את תשובתך "המלומדת" - זו המבוססת מקצועית על היותך מהנדס מדופלם בתעשיה בעל וותק רב שנים

(הבדיחה על חשבונך אם לא הבנת) אז בנתיים שב ולמד, על מנת שיהיה בידך חומר להכנת המענה (יותר נכון לבלוע

את הלשון):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

הכיצד תסביר את תגובתה הרשמית של נוידיאה (מנובמבר) בה הודיעו לתקשורת, כי אכן נמצאה בעיה בכרטיסי 2080ti.  (או שפספסת זאת ?)

אנוידיה הודיעו כי מספר מוגבל של לוחות ראשוניים (2080Ti FE) התפספסו בבדיקות QA, וכי הם מטפלים פרטנית בלקוחות שנכוו.

זו הודאה בבעיה גורפת בסדרה מבחינתך ?

ציטוט

מדוע לא היה כך בסדרות הקודמות ? 

סיטואציה שהרשת גועשת ומביאה אינספור מקרים ודוגמאות של קריסת כרטיסים מדור חדש.

לא היה ? כמעט תמיד יש פיאסקו כזה או אחר בהשקות. את מי אתה מחרטט?  אם אני לא טועה, דווקא אתה בין הראשונים שרץ להפגיז את הפורום, כל עוד זה מסתדר עם האג'נדה שלך כמובן.

אז הבאת לנו עוד סרטון , הפעם של 3 שעות😆 - סטיב אסף כרטיסים תקולים שנשלחו אליו ממעריצים והריץ עליהם בדיקות.  בוא אני אצטט לך מה הוא בעצמו רשם כשבוע לאחר פרסום סרטון זה (בו אפילו לא אטרח לצפות):

ציטוט

With over a dozen cards mailed in to us, we had a lot to sort through over the past week. This issue certainly exists in a very real way for those who spent $1200+ on an unusable video card, but it isn’t affecting everyone. It’s far from “widespread,” fortunately, and our present understanding is that RMA rates remain within reason for most of the industry

-----

ציטוט

מה סטטסיטיקה שכזו אומרת לנו סינדרום ? 

הנך הרי מעיד על עצמך כמבין גדול במספרים ובהנדסה לא ?

הסטטיסטיקה שלך לא אומרת כלום ושום דבר.  רוצה לדבר על מספרים ?  בשביל זה לא צריך תואר בהנדסה.

הבנת הנקרא תספיק במקרה שלנו (אולי לא לך, אך אביא את הדברים לטובת הגולשים בכל זאת)

ציטוט

Connor Richards, public relations manager at Overclockers UK, told Digital Trends that, “The unwanted return rate is slightly higher on the 2080 Ti than other cards, actual faults are very low though. Average return rate is about 3.5 percent with 50 percent of those being returns under the 14-day return policy.”

The two highest selling cards Overclockers UK has had in the past couple of years display similar number, he told us

ציטוט

One well established, UK-based system builder told us that they had seen zero failures among the 2080 Ti-equipped systems. We also received tips from several GPU manufacturers on the condition of anonymity, that they had experienced no issues with new cards, 2080 Ti or otherwise

ציטוט

Harji Chana, COO of builder, Digital Storm, told Digital Trends that they hadn’t seen any kind of “alarming” return rate on 2080 Tis. Famed overclocker Der8auer released a statement video for Caseking, citing failure numbers for the “thousands” of AIB partner 2080 Tis sold as around 1.4 percent. That’s noticeably higher than the 0.1 percent of returns for the 2080, but still far from substantial

ציטוט

A survey from the subreddit community of over 100 2080 owners found just 2.5 percent of cards had failed, in comparison. These sample sizes are minuscule, however, so should be taken with a sizable grain of salt

ציטוט

we can confirm, thanks to GamersNexus, is that some of the non-artifacting issues with 2080 Ti cards aren’t as problematic as they might seem. Blue screens of death and crash to desktop errors appear to be caused by a combination of problems with high refresh rate monitors, , and particular games. A driver update may be all that’s needed to fix that problem

https://www.digitaltrends.com/computing/nvidia-rtx-2080-ti-founders-issues/   ריכז עבורנו את הנתונים הנ"ל.

ציטוט

אז בנתיים שב ולמד, על מנת שיהיה בידך חומר להכנת המענה (יותר נכון לבלוע את הלשון)

בהתחלה שיעשע אותי לראות באיזה שלב אתה תבלע את הלשון שלך, אבל תרשה לי לומר, בשלב זה אפילו אני מתחיל להרגיש אי נוחות עבורך, 

שכן אתה יוצא פה בדיחה מהלכת, עשה לעצמך טובה ופשוט תפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ת'רד, איכס.

במקום להעביר ידע משחקים בקקה.

יש כאן אחד שחושב שהשמש זורחת לו מה**ת.

האלק מלומד הזה שעף על עצמו כאילו אין מחר, מתנשא, מתנסח בצורה דוחה ועוד מנסה לכתוב בשפה גבוהה ויוצא ליצן.

מדהים איך אנשים מבוגרים יכולים להוכיח שרגשית ומנטלית לא עברו את גיל 4.

אינטילגנציה קוגניטיבית - אולי יש, רגשית בטוח לא - וזו לעיתים הרבה יותר חשובה.

אז עשו טובה, תמשיכו להעביר ידע, תנו לאסלה להעביר חרא, היא עושה את זה טוב יותר מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של klklklkl

איזה ת'רד, איכס.

במקום להעביר ידע משחקים בקקה.

יש כאן אחד שחושב שהשמש זורחת לו מה**ת.

האלק מלומד הזה שעף על עצמו כאילו אין מחר, מתנשא, מתנסח בצורה דוחה ועוד מנסה לכתוב בשפה גבוהה ויוצא ליצן.

מדהים איך אנשים מבוגרים יכולים להוכיח שרגשית ומנטלית לא עברו את גיל 4.

אינטילגנציה קוגניטיבית - אולי יש, רגשית בטוח לא - וזו לעיתים הרבה יותר חשובה.

אז עשו טובה, תמשיכו להעביר ידע, תנו לאסלה להעביר חרא, היא עושה את זה טוב יותר מכם.

מריח כמו משתמש מפוברק. 3 הודעות בפורום ואתה בוחר להתרכז דווקא בזה ?

יש לי תחושה שזה עוד יוזר שעבר זמנו עם חשבון נוסף.

תצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

image.png.4c5bfeb1df68b5b3b6e16db1bc071591.png

לקט דוגמאות לעיוננו, מכל הדגמים - לא רק 2080ti ,

אלא גם כרטיסים אחרים בסדרה כמו למשל 2070 ו- 2080.

ולא רק סדרת FE, שנוידיאה בהתחלה עוד ניסתה לתרץ "כבעיה נקודתית" רק אצלה,

כי אם בכל הדגמים כולל כרטיסי custom מיצרנים צד ג'.

כמו כן מדובר גם כרטיסים מייצור טרי ומתקדם יותר, כך שלא ניתן לטעון עוד שזו רק הסדרה הראשונה שייצרו כך

שרק היא אשמה.  חלק מהמעלים סרטון כפי שנראה מטה, מדווחים כבר על הכרטיס השני שקבלו (במסגרת האחריות)

וגם הוא דפוק:

גם כרטיסי 2080 כן, שלא יגידו שאלו הצליחו להתחמק:

למשתמשים הללו כבר מדובר בכרטיס השני שהחליפו להם במסגרת האחריות, וגם השני דפוק:

בעיות גם ב- desktop עצמו - קרי עוד לפני שהכרטיס נכנס בכלל למוד תלת מימד:

ויש אלפי דווחים ברשת, הבנתם את הרעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אכן כך, לצערנו 😕

בסוף הם ייצאו מזה, רק צריכים לאתר את נקודת הכשל.

הנני מעריך שזו בעיה ביצור של השבב asic , באחד מן ה- process-ים בתהליך.

בואו נזכור שזהו גדול מאד מבחינת שטח באיטרציה הזו, בין 500 ל- 750 מ"מ, אלמנט שמגדיל מהותית את

הסיכוי לבעיות. ולא מפליא שזה קורה כנראה יותר ב- 2080ti שהוא השבב הגדול מבין השניים = 750 מ"מ.

יתכן ויספיקו לסדר זאת עוד ב- 12nm של סדרה 2000,

ויתכן שהנושא יקבל מענה כבר באמצעות השקת הדור הבא ב- 7nm שממילא אינו רחוק מאיתנו.

*שמועה אומרת שנוידאה עובדת עליו חזק מאד בכדי לזרז את ההשקה כבר לקיץ הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שיצאו מזה, אני מייחל שזה יקרה כשעקומת הגרף המוצג  למעלה תקבר הרבה מתחת למקום ממנו היא עלתה, והמחירים יחזרו לקו השפיות, ולא לכפול עצמם מדור לדור תוך שמוכרים לאנשים מוצרים נסיוניים כעכברי מעבדה. קודם נוציא ריי טייסינג, תקנו, תראו שיש נפילת FPS, נסדר לכם...ממש התנהלות הגיונית.

רק נחמד שיש מי שמוציא את כל השלדים מהארון ומכנה כל אחד בשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...