האם וואלה שופס אתר המכירות בטוח לקניה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם וואלה שופס אתר המכירות בטוח לקניה?

tood24

Recommended Posts

היי

רכשתי מהאתר שבנדון ומאחר והסירים היו פגומים והחלידו משימוש ראשון ,ביטלתי את הרכישה וקיבלתי את כספי בחזרה

לאחר שבועיים מתקשר אליי מישהו שהזדהה כמנהל חברת הסירים ומטעם וואלה ורצה לשלוח לי את הסירים מאחר ולפי טענתו טרם קבלתי את הסירים.

פה חשדתי והשבתי לו כי איני מעוניין בסירים .ניתקתי את השיחה.

שוב צלצל ושאל אם לא קבלתי למה איני מבקש את הכסף,עוד יותר חשדתי והזהרתי אותו  לא ליצור קשר שוב אחרת אפנה למשטרה.

מס' הטלפון של המתקשר 0722284616.(כמובן שמהמספר הזה אין תגובה ואחר צלצול שלישי הוא מתנתק)

פניתי לוואלה שופס :הנדון הזמנה     5443579
המספר הבא יצר איתי קשר היום בשעה 23/10/18 14:57 0722284616
הזדהה מטעמכם/מנהל החברה של הסירים?
 בנושא ההזמנה שבנדון ורצה לשלוח אליי את הסירים 
להזכירכם,הזמנה זו בוטלה
אני שואלת איך התגלגל מספר הנייד שלי לידיו ?
והאם מס' זה מוכר לכם?

להלן תשובת האתר: ההזמנה שלך מבוטלת 
נשמח לעמוד לרשותך גם בעתיד ולראותך באתר שוב,
מלי, צוות וואלה! שופס

ללא התייחסות לשאלותיי

פניתי שוב למלי מוואלה שופס: מלי, לא ענית לשאלתי איך הגיעו פרטי הקנייה שלי כולל מס' הפלאפון שלי לידי אדם שניסה לעבוד עליי,מאחר שהקנייה המדוברת נעשתה באמצעות אתרכם יש 2 אפשרויות 1. האתר לא בטוח 2. מישהו מוכר נתונים אני תקווה שתשובתך תהייה לעניין הפעם וזאת בטרם אנקוט באמצעים נוספים. 

טרם קבלתי תשובה 

מה דעתכם? ומה עליי לעשות בכדי שדבר כזה לא יחזור על עצמו לרוכשים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר(וואלה שופס) הוא רק מתווך בין הקונה למוכר (יצרן, יבואן או סוחר). אתה שם הזמנה באתר ומשלם, האתר מעבירים את ההזמנה למוכר שבתורו שולח לקונה את המוצר ומקבל מוואלה את הכסף (מינוס העמלה של האתר).

אחרי שביטלת את ההזמנה כנראה משהו בשרשרת השתבש והמוכר לא עודכן או משהו.

זה לא נדיר שהמוכר יוצר קשר ישיר עם הקונה במקרה הצורך (המוצר אזל מהמלאי והצעת מוצר חלופי, תיאום משלוח/איסוף וכו') וכמובן שיש לו את כל הפרטים (חוץ מאמצעי תשלום כמובן).

אל תהייה חשדניסט😉

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי שרות הלקחות של וואלה שופס בתלונתי הראשונה על  מוצר פגום, הודיעו לי שיפנו לספק לבדוק אתו ואכן אחר 3 ימים השיבו לי את הכסף,דהיינו הספק היה מודע לכך.

ושאלה נוספת למה רק אחר כ-3 שבועות פונה אליי כביכול "הספק" ורוצה לשלוח אליי את הסירים מאחר ולא קבלתי אותם?

ומאז אני מצלצל למס' דנן ואין תשובה ומתנתק אחר 3 צלצולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תרחיש: אחרי שביטלת את ההזמנה וואלה התקשרו להודיע לספק, הפקידה שמיהרה אותו יום להוציא את הילדה מהגן ולא העבירה את דף ההזמנה למגרת ההזמנות המבוטלות והוא נשאר על השולחן במקום, עברו 3 שבועות ופתאום הבוס שלה רואה את ההזמנה על השולחן, שואל את הפקידה למה ההזמנה הזאת לפני 3 שבועות לא טופלה, היא לא זוכרת, הוא מתקשר אליך לברר לגביה. עכשיו הוא מסנן אותך כדי שלא תפנה למשטרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

האתר(וואלה שופס) הוא רק מתווך בין הקונה למוכר (יצרן, יבואן או סוחר). אתה שם הזמנה באתר ומשלם, האתר מעבירים את ההזמנה למוכר שבתורו שולח לקונה את המוצר ומקבל מוואלה את הכסף (מינוס העמלה של האתר).

אחרי שביטלת את ההזמנה כנראה משהו בשרשרת השתבש והמוכר לא עודכן או משהו.

זה לא נדיר שהמוכר יוצר קשר ישיר עם הקונה במקרה הצורך (המוצר אזל מהמלאי והצעת מוצר חלופי, תיאום משלוח/איסוף וכו') וכמובן שיש לו את כל הפרטים (חוץ מאמצעי תשלום כמובן).

אל תהייה חשדניסט😉

וזו בדיוק הבעיה שלי עם שוק הכולל בארץ, של האלקטרוניקה במיוחד, בדגש ב10\15 שנים האחרונות.

איך זה היה פעם? אתה קונה מחנות מחיר גבוה יותר ביודעין בשביל לקבל את השירות של הבירוקרטיה הזה.
כלומר, אם רכשתי מרשת מחשבים כרטיס מסך והכרטיס מסך פגום, הרשת צריכה לדבר מול הספק במקום שאני אדבר עם הספק.
במידה והספק לא מוכן לכבד ריקול ומדובר בפגם בייצור - החנות מחוייבת לספק לי מוצר חלופי או החזר כספי גם אם היא יוצאת בהפסדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה,

עם כל הכבוד אתם לא נוגעים בנקודה העיקרית ,מס הטלפון הוא לא של הספק!!! אז איך הגיעה אליו המצלצל נתוני הרכישה שלי ,ולמס' הזה צלצלנו מ4-טלפונים שונים,נסו גם אתם וראו.ראו ראו גם איזה סחורה פגומה וחלודה היא משווקת התמונות בנות שימוש של ימים ספורים ורק בהרתחת ביצים.

זו הבעיה העיקרית !!!!

IMG_20181029_185519.jpg

IMG_20181029_185527_BURST3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...