כרטיסי המסך הבאים של AMD נחשפים - במבחן הביצועים של Final Fantasy - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך הבאים של AMD נחשפים - במבחן הביצועים של Final Fantasy

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של Moon-Mage

וואו עוד 480 איזה כיף, הם ממש כמעט עוד מעט עוברים את ה1060, כרטיס בן יותר משנתיים שעלה בסביבות ה1000 שקל בשבוע שהוא הושק מאמזון.

🤦‍♂️

ה-580 עוקף את ה-1060 וחזק ממנו. ה-580 עולה 220$ לעומת 260$ (כלומר 15% פחות במחיר בשביל עוד כמה אחוזי ביצועים ומקבלים עם זה את אססינס קריד אודיסיי ועוד שני משחקים במתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronik56

🤦‍♂️

ה-580 עוקף את ה-1060 וחזק ממנו. ה-580 עולה 220$ לעומת 260$ (כלומר 15% פחות במחיר בשביל עוד כמה אחוזי ביצועים ומקבלים עם זה את אססינס קריד אודיסיי ועוד שני משחקים במתנה).

אשמח לראות מאיפה הקרצת את המספרים האלו, אבל גם אם הם היו נכונים(והם לא) עדיין חושבת שזה לגיטימי להוציא כרטיס בפעם השלישית בתור כרטיס חדש וזאת הבעיה המרכזית שלי.
1060
580
הפרש של 10% וביצועים זהים בממוצע, רק שה1060 אשכרה יכול לעבור ולקבל עוד ביצועים ושוב, זה כרטיס בן יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה צרכנית לא ממש אכפת לי אם ממחזרים כרטיסים ומביאים ביצועים טובים יותר בפחות כסף. אך מבחינה של צרכן נבון שמבין את המשמעות של זה שכבר כמה שנים לא מחדשת כלום בתחום זה עצוב כי הם משאירים ל את קדמת הבמה וזה ייגרום להאטה ומחירים גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

מבחינה צרכנית לא ממש אכפת לי אם ממחזרים כרטיסים ומביאים ביצועים טובים יותר בפחות כסף. אך מבחינה של צרכן נבון שמבין את המשמעות של זה שכבר כמה שנים amd לא מחדשת כלום בתחום זה עצוב כי הם משאירים ל NVIDIA את קדמת הבמה וזה ייגרום להאטה ומחירים גבוהים.

כן אבל הם משקיעים במקומות אחרים. נכון שלנו זה פחות טוב וזה באסה, אבל הם כן חזרו לתת תחרות במעבדים והם עובדים מאוד חזק

על הקונסולות הבאות. אז כנראה שאין להם את היכולת להתחרות ולצמצם את הפער באיזור הזה של ה GPU והם הולכים על פתרונות 

אחרים כמו מחזור סדרות ולסחוט כמה שאפשר ממה שיש. דווקא בגלל שהם נהיו רלוונטיים לאחרונה ועלו חזרה גם בדוחות הפיננסיים

צריך לעקוב ולראות מה הם יעשו אחרי יציאת הקונסולות. אני מאמין שתוך שנתיים עד ארבע שנים AMD יביאו משהו חדש\רלוונטי אל מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...