2700x או 9900K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2700x או 9900K

mj23

Recommended Posts

זה אני לא באמת בונה להריץ הכל על 140 FPS אני יודע שזה יהיה באזור ה 80 FPS וכמו שהבנתי עדיף להשקיע ב 2080 ואז אקבל באזור ה 100 FPS בשביל זה המסך הזה ממש יתאים לי 

לא היה לי מאז אטלון 3000 בגלל זה אני בספקות למרות שכל ההיגיון אומר ללכת על 2700X או 9600K ו 2080 

9600K OC 5.1 GHZ נותן אותם ביצועיים במשחקים כמו 9900K 

אז כרגע בטוח ירדתי מ 9900K ומתלבט בין 2700X ל 9600K ברור לי שה 9600 יותר טוב במשחקים אבל בכללי 2700X יותר ליבות וHT של אני יודע שזה נקרא בשם אחר.

ולגבי מסך אמרתי בהתחלה אם מישהו מכיר דגם 100\120 HZ 27 G-SYNC

אשמח לדעת

דרך אגב ממה שאני יודע עובדים עם תדר 2933 אז בגלל זה לקחתי 3000 זיכרונות יש טעם לקחת 3200???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3200MHZ על מנת שהיה לך ניצול מרבי ל-OC. במיוחד במעבדי .

אני עדיין חושב 1080TI יותר משתלם מכרטיס 2070 אם אתה משיג אותו במחיר טוב.

קח בחשבון שברגע שתפעיל RAY TRACE במשחקים... תאבד לפחות 20% FPS.

אני אישית בונה על הדור הבא של RTX, ואז אחליף את 1080 הזקן שלי, או שנקבל תשובה מוחצת מ- לכרטיסי רדאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבנה על OC ל 4.3 , גם לא ל 4.2 , רוב הסיכויים שזה לא יצליח.

אני באופן אישי חושב ש 2700X זה הכי משתלם , ובכלל לא הייתי עושה OC.

הקירור שמגיע עם 2700X הוא מספיק טוב ככה שאפשר להפעיל בביוס את MULTICORE ENHANCEMENT או איך שזה לא נקרא היום ולקבל OC אוטומטי לכל הליבות ל 4.1 מתי שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוסט זה לא לכל הליבות.

לא שווה להשקיע שקל אחד בקירור מעבר לקירור סטוק שמגיע עם ה 2700X.

עם הקירור סטוק אפשר להגיע בבוסט ל4.1 לכל הליבות ואין שום צורך לעשות OC.

כל מה שצריך לעשות זה להפעיל בביוס MCH , ה XFR וה presion boost של ידאגו לכל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בוסט זה לא לכל הליבות.

לא שווה להשקיע שקל אחד בקירור מעבר לקירור סטוק שמגיע עם ה 2700X.

עם הקירור סטוק אפשר להגיע בבוסט ל4.1 לכל הליבות ואין שום צורך לעשות OC.

כל מה שצריך לעשות זה להפעיל בביוס MCH , ה XFR וה presion boost של AMD ידאגו לכל השאר.

מה לגבי הרעש של הקירור? משמעותי? חשוב לי שהמחשב  יהיה שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח X אז גם הקירור יותר טוב וגם לא תצטרך לחשוב על . תקח את ה-X, יתן לך יותר מהירות בודדת.

לי הייתה בעיה עם הקירור של 2600X כי המארז אצלי יושב בתוך כוך שיוצר הד וזה מגביר את הרעש.

לכן קניתי את הקירור Freezer 33 eSports One ונפתרתי מהרעש. יצא לי במבצע 154 ₪.

התבאסתי טיפה שהחיבור שלו עם המעבד קטן ולא מכסה את כל המעבד. אבל ניחא, פתר תבעיה שלשמה הוא נקנה ועל הדרך הוריד 10 מעלות.

אם אתה קונה תקנה את Freezer 33 TR עכשיו הוא במבצע דומה באמזון, 159 ₪.

https://www.amazon.com/ARCTIC-Freezer-Esports-Configuration-3-Phase-Motor/dp/B075N67NQ5

בא עם תחתית יותר גדולה.

* יכול להיות שהקירור סטוק של 2700X מספיק טוב. אז אין טעם אם אין לך את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אם אתה לוקח X אז גם הקירור יותר טוב וגם לא תצטרך לחשוב על אוברקלוק. תקח את ה-X, יתן לך יותר מהירות ליבה בודדת.

לי הייתה בעיה עם הקירור של 2600X כי המארז אצלי יושב בתוך כוך שיוצר הד וזה מגביר את הרעש.

לכן קניתי את הקירור Freezer 33 eSports One ונפתרתי מהרעש. יצא לי במבצע 154 ₪.

התבאסתי טיפה שהחיבור שלו עם המעבד קטן ולא מכסה את כל המעבד. אבל ניחא, פתר תבעיה שלשמה הוא נקנה ועל הדרך הוריד 10 מעלות.

אם אתה קונה תקנה את Freezer 33 TR עכשיו הוא במבצע דומה באמזון, 159 ₪.

https://www.amazon.com/ARCTIC-Freezer-Esports-Configuration-3-Phase-Motor/dp/B075N67NQ5

בא עם תחתית יותר גדולה.

* יכול להיות שהקירור סטוק של 2700X מספיק טוב. אז אין טעם אם אין לך את הבעיה הזאת.

מה לגבי הרעש שעושה הקירור שבא עם 2700X ? שומעים במאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mj23

צודקים לגבי המעבד אני פשוט מסתכל לעתיד אני מניח שה 9900K ישרת אותי לפחות 5 שנים ומעלה אבל זה ההתלבטות הכי גדולה .

לגבי המסך אני די נעול על ASUS ROG 27 165 HZ  עולה 3200 אבל זה באמת מסך טוב.

הפחד הכי גדול שלי זה לקנות את הAMD ואז להתבאס בעוד שנה שזה עושה לי צוואר בקבוק .

כל מה שקשור לכרטיס מסך אני נעול על 2070 זה הכי משתלם תמורת הסכום כסף וזה עם הטכנולוגיה החדשה- 2080 ממש ממש ממש לא משתלם לדעתיץ 

PALIT 2070 עולה 2500 שקל ויותר חזק מ 1080 במיוחד שזה 1440P מה שירית הכל מעל 80FPS

אני לא חושב שאם תיקח תתאכזב בעוד כמה שנים.

לגבי המסך לי יש את הדגם הקודם עם ו 60HZ והוא מסך מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...