מחשב בן 6 - האם כדאי לשדרג כרטיס מסך מ 7950 לאולי 1060 או 1050 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב בן 6 - האם כדאי לשדרג כרטיס מסך מ 7950 לאולי 1060 או 1050

Niseg

Recommended Posts

יש לי 2500K  על Z68-ud3p-b3  עם 16GB לא מומהר. אני חושב שהספק הוא 650וואט המסך 1440P עם win7 הכרטיס מסך כמו שאמרתי בכותרת 7950

כרגע אין לי אפשרות לקנות מחשב חדש אולי בעוד חצי שנה. האם שווה לי לשדרג לכרטיס מסך יותר טוב ולסחוב את המחשב עוד שנה שנתיים או פשוט לחכות . המשחק האחרון ששיחקתי היה no man sky והוא די קירטע למרות שהורדתי רזולוציה ל 720p . האם זה סימן שהמעבד נחנק? אין לי בעיה לשחק ב1080p או אפילו פחות אני רק צריך FPS יציב . אני חושב שהמסך הוא 60Hz  . כעיקרון יש לי 3 מסכים בגדלים שונים מחוברים למחשב בשמאלי צופה  ב streams בזמן שאני משחק או עושה משהו אחר בימני אני משתמש בשביל לדפדף באינטרנט, וה1440p באמצע. 

יכול להיות ש2 המסכים הנוספים חונקים את הכרטיס ? 

אני חושב שאני יכול להוציא איזה 1500 על כרטיס מסך חדש השאלה אם זה בכלל שווה את זה. המחשב החדש יהיה כנראה בנוי מסביב לRTX2070  ואז המחשב הקיים יעבור לילדים במקום או בנוסף למחשב הXP שיש להם עכשיו ( הוא בעיקר מוריד דברים ושם אותם ברשת הביתית). 

אני לא משחק כלכך בכותרי AAA בעיקר משהו שצץ ומושך אותי. אולי אני אשחק ב farm sim 19  ואולי ב x4 שעדיין בתוכניות . אני גם משחק minecraft מדי פעם מה שבדרך כלל אוכל CPU יותר מכרטיס מסך. 

האם שווה לחכות  ולקנות חדש - אני יכול עדיין לסחוב בקושי עם המחשב הקיים . האם לשדרג כרטיס מסך יעזור או שהמחשב פשוט ישן מדי בכדי להיות רלוונטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה את ה-7950 אפשר לצרוב לביוס של 7970.

וככל שהרזולוציה יותר גבוהה ככה המעבד פחות מתאמץ. כי אז הכובד נופל על הכרטיס מסך.

תעשה למעבד ותשיג במחיר זול GTX1070 מיד שנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשחק עם ההגדרות של המשחקים , תעשה OC למעבד ותוודא שאין בעיות התחממות .

אם אתה לא רוצה לבצע OC דרך הביוס , אתה יכול לנסות את XTU

7950 אמור לתת ביצועים דומים ל 1050ti  אז אין טעם להחליף 

1060 אכן יותר חזק אבל כל עוד הכרטיס שלך חי , קשה להצדיק  את המעבר .

המחירים יורדים , השוק מוצף במשומשים .

עם מסך של 1440 אתה רוצה לכוון ל 1080  או 1070ti כאשר למען האמת עם סבלנות והשקעה אתה יכול למצוא משומש בפחות מ1500.

אנחנו גם מתקרבים ל ולפני שבועיים נמכר 1070 חדש מאמזון ב 1300

אז אולי תוכל לקבל ב 1500 איזה 1070ti חדש לגמרי בעוד חודש .

לא צריך לקרוא את כל החפירה אבל  יש שם כמה גרפים רלוונטיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקור הבעיה הוא לא במעבד, כיוון שאני עושה שימוש במעבד כזה (אמנם אחד בעל מכפלה סגורה), והמשחקים רצים נהדר ב-1080p בשילוב GTX 1060. 

ציטוט של Jabberwock

אם אני לא טועה את ה-7950 אפשר לצרוב לביוס של 7970.

וככל שהרזולוציה יותר גבוהה ככה המעבד פחות מתאמץ. כי אז הכובד נופל על הכרטיס מסך.

תעשה אוברקלוק למעבד ותשיג במחיר זול GTX1070 מיד שנייה.

אם זכרוני אינו מטעני, היה זה ה-6950 שאיפשר בחלק מהדגמים לבצע פתיחה של שיידרים נוספים ע"י צריבת ביוס של 6970. 

לא חושב שזה קיים גם עם 7950, ואני גם לא מאמין שזה הפתרון לבעיה שלו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niseg

אני לא משחק כלכך בכותרי AAA בעיקר משהו שצץ ומושך אותי. אולי אני אשחק ב farm sim 19  ואולי ב x4 שעדיין בתוכניות . אני גם משחק minecraft מדי פעם מה שבדרך כלל אוכל CPU יותר מכרטיס מסך. 

האם שווה לחכות  ולקנות חדש - אני יכול עדיין לסחוב בקושי עם המחשב הקיים . האם לשדרג כרטיס מסך יעזור או שהמחשב פשוט ישן מדי בכדי להיות רלוונטי?

לחכות. אם אינך משחק AAA תסחוב. אמור להיות מעניין מאוד ורלוונטי אולי אלייך כאשר ZEN2 יצא.

אמור להיות שינוי משמעותי לטובה ובהחלט לא שווה לוותר על עוד קצת המתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...