קניית מסך לגיימינג 27" IPS עם קצב רענון גבוה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך לגיימינג 27" IPS עם קצב רענון גבוה

No-One

Recommended Posts

שלום לכולם.

בשעה טובה הוחלט הן מצידי והן מצד הבנק על קניית מסך חדש השבוע\תחילת שבוע הבא.

ככל הנראה זה יהיה אחד מן השנים:

Asus PG279Q

Acer XB271HU

השאלה היא כיוון שהמסכים הללו הושקו ב2016 השכל נותן שמשהו חדש בשוק כבר היה אמור להתבשל מזמן מבחינה טכנולוגית ו/או דגמים חדשים,

אם מישהו יודע לתת צפי לעתיד האם שווה לחכות ל"דבר הבא" בתחום בחודשים הקרובים או שלא אמור להיות שום חדשה בעתיד הצפוי ופשוט לקנות.

ניסיתי לחפש ולא מצאתי כ"כ התיחסות לזה. תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים הללו כבר עשו לי סאן-רוף בתקרת התקציב למסך :) . בחודשים הקרובים לא אמור להגיע משהו ארצה עם אותם פיצ'רים בווריאציה מחודשת או עם משהו נוסף מסביבות אותם המחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Aviv943

יכול להמליץ על ה PG279Q, מסך מדהים.

זוויות צפיה נהדרות, 165 הרצ, הכל מרגיש בו הרבה יותר חלק ונעים לעבודה.

בכללי ממש מרוצה. אני עם שניים ושניהם מצויינים.

כמה הרצ הוא מגיע מהקופסא לפני שמרימים אותו ל165?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים טובים בשעה טובה הזמנתי את האסוס :):)  מלא תודה לכל המסבירים,מלמדים,ממליצים וכו' בקניה בכל הדיונים שהיו בנושא.

לאחר שיחה עם הוברר המידע הבא לגבי מימוש האחריות:

תוך 14 יום אני אמור לשמור את הקרטון לבדוק את כל החיבורים ובעיות(שלא יהיו אני מקווה בעזרת השם) ואם נמצאו בעיות אז אני אורז אותו חזרה ושליח לוקח ומחליף לחדש אחר

לאחר 14 יום שליח מגיע לקחת לתיקון אם צריך, לא להחליף.

שתי שאלות שקשורות האחת לשניה:

1.איך בודקים שהכל תקין (תוכנות\ידני) ומה צריך לבדוק? (מבחינת זליגת אור אין לי מושג איך זה נראה, ראיתי סרטון ביוטיוב שבחדר חשוך מדליקים את המסך עם תצוגה שחורה ובודקים אם יש "עננים לבנים", אם זו הכוונה אשמח לדעת) . כדי שלפני שהוא יגיע אדע איך לבחון אותו לפני שיעברו 14 ימים ונראה שהכל בסדר.

2.כרגע אני עם כרטיס מסך ישן נושן עם יציאת DVI בלבד (Geforce 8600gt) (אזכה למחשב חדש עוד כמה חודשים אני מקווה :) ), קראתי שבין השאר ההבדל בין לDP הוא שHDMI תומך עד 60הרץ וDPעד ועד בכלל משהו. כיוון שהדרך היחידה שלי לגשת למסך היא לקנות מתאמים, האם תהיה לי אינדיקציה איתם לגבי תקינות המסך, הכוונה שאם אחבר מתאם DVI DP ומן הסתם הוא יעבוד ב60 הרץ יכול להיות שיראה תקין ויהיו בעיות רק בקצב גבוה יותר? (כרטיס עם חיבור DP עולה בסביבות 400-500 שזה ממש לא רלוונטי בתור הוצאה בשביל חודשיים שלושה שימוש) תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-one

מאחר שגם יצרן הפאנל היה רוצה להוציא מוצר עם תדרים מה שיותר גבוהים, נראה שיצרן המסך זה מכניס אותך לריזיקה מסויימת...מה?

יצרן הפאנל חשוב לו גם למכור מוצר את כל הסחורה שהוא מייצר, כנראה שלא כל הפאנלים יכולים להגיע לתדר כזה גבוה.

אם אני מבין נכון אז יצרן המסך מבטיח לך שהוא בדק את הפאנל ושהוא יגיע ל-165Hz, לצרכן אין פה ממש סיכון. אסוס קונים כמויות של פאנלים וממיינים אותם, בטח את האיטיים יותר הם שמים ב-MG279Q שמגיע רק ל-144Hz.

HDMI תומך גם בתדרים יותר גבוהים מ-60Hz אבל עם כרטיס כל כך ישן אני לא בטוח שזה עוזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...