התקנת ווינדוס 10 על מחשב נייד חדש שהגיע עם אובנטו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס 10 על מחשב נייד חדש שהגיע עם אובנטו

Licht
 Share

Recommended Posts

אהלן, 

נתקלתי בבעיה במהלך התקנת 10 על חדש שהגיע עם אובנטו.

הכנתי דיסק און קי עם ההתקנה של , שינתי את סדר הבוט בביוס ואז ההתקנה של עלתה, כשהגיע לשלב בחירת הדיסק קשיח שאליו להתקין רשום שלא נתן להתקין על אף אחת מהמחיצות (יש 4), ניסיתי לעשות אתחול לאחת המחיצות ועדיין אותה בעיה שהוא רושם שלא ניתן להתקין על המחיצות האלה בגלל שהן מסוג לא מזוהה, הבעיה כרגע שגם אובנטו לא עולה כרגע (ואני לא מבין כלום באובנטו) ואין לי מושג איך מפרמטים את הדיסק שיהיה בלי מחיצות ושיהיה במצב NTFS כדי שאני אוכל להתקין את

כל עזרה תתקבל בברכה ובתודה! 

עריכה:

בינתיים פעלתי על פי הסרטון שבקישור למטה ונראה שזה הסתדר, התחיל כבר להתקין לי את ווינדוס. 

נקווה שלא יהיו לי בעיות בהמשך.

https://www.youtube.com/watch?v=FGoae8X9I5w

מה הדרך הכי טובה להתקין למחשב את הדרייברים ? תודה

נערך על-ידי Licht
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שההתקנה תגמר לך להגדרות ותוריד עדכונים, לדעתי הוא ימצא את כל הדרייברים ויתקין לבד.

אחרי שהוא יגמור לעדכן הכל (כולל ריסטרט), קליק ימני על "התחל" > מנהל ההתקנים, תבדוק אם חסרים (כאלה עם משולש צהוב)

תוכל להוריד מה שחסר מכאן:https://www.dell.com/support/home/us/en/19/product-support/product/vostro-15-3568-laptop/drivers

יש שם כלי אוטומטי (DETECT DRIVERS) אבל מנסיוני דווקא את מה שווינדוס לא מוצא הוא לא מזהה אוטומטית, אבל יתכן שהוא יציע להתקין גרסאות יותר חדשות מאלה של , תתן לו.

שים לב שיתכן שהוא יציע לעדכן ביוס, במקרה כזה את צריך לדאוג שהנייד מחובר לחשמל ובשום אופן לא להפריע לעידכון הביוס ולא לכבות את המחשב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...