איזה ספק אינטרנט מומלץ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק אינטרנט מומלץ?

Rockstatement10

Recommended Posts

אנחנו כיום בהוטנט אבל מתנתקים מהוט ומתלבטים לאן ללכת..

כנראה נמשיך עם הוטנט באינטרנט אבל אני שואל אם יש ספק שאולי זול מהם ויותר עדיף?

עדיף בעקרון או הוט?

הוט בשונה מבזק כן נותנים את המהירות שמשלמים עליה..

יש חברה שמביאה גם קו טלפון בנוסף?

ואיך יוכל להתבצע חיבור קווי? יש לי בבית שתי מחשבים נייחים ואני רוצה לחבר את שתיהם ישירות.. אני אצטרך לפרוס כבל רשת לחדר השני? או שאוכל לקנות איזשהו רכיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי עם תשתית 200 מגה וראוטר פרטי. נטשתי את הוטנט כי הם חונקים טורנטים. 

אם אתה לא רוצה להעביר כבל בבית, ניתן להשתמש בכרטיס רשת איכותי, או בהום פלאגים לחיבור על תשתית החשמל, בהנחה ולא מדובר בתשתית תלת פאזית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה לאתרי טורנטים פרטיים, Iptorrents וכו'. חונקים אותם. גם באתרים בארץ ובחו"ל, חוויתי תקיעות ואיטיות.

אם יש לך ציוד טוב וקליטה טובה, wifi זה בסדר גמור לשימושי גלישה והורדה (משחקי - פחות) . בבית אצלי רק המחשב הסלוני מחובר קווית, ובמחשבים הניידים אני מקבל מהירות מקסימלית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

אני בבזק בינלאומי עם תשתית הוט 200 מגה וראוטר פרטי. נטשתי את הוטנט כי הם חונקים טורנטים.  

ציטוט של User_Name

הכוונה לאתרי טורנטים פרטיים, Iptorrents וכו'. חונקים אותם. גם באתרים בארץ ובחו"ל, חוויתי תקיעות ואיטיות. 

חולק עלייך, אני עם ספק הוטנט על תשתית של הוט(200/5) הורדה מטורנט פרטי

upv1AE8.gif

לא חווה תקיעות ולא איטיות בסטרימינג ובאתרים מהארץ ומחו"ל ובמשחקי שאני משחק.

אישית אני נטשתי את בזב"ל עוד ב2014 כשעברתי לחבילה של 200/5 בזמנו הם הואילו בטובם להציע לי לשלם 50ש"ח במקום 70ש"ח כשאני אומר להם שאצל הוטנט אני ישלם 20ש"ח :s07:

יותר זול מהוטנט היום הם 018 אקספון עם מחיר של 17ש"ח לחודש לחבילה של עד 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

משלם לבזב"ל 34 ש. לא כל כך משמעותי לעומת ה-20 של הוטנט:) 

תרשה לי לעזור לך לדייק זה מחיר של אחרי מיקוח ומה עושה מי שאין לו עצבים או פשוט באמת לא מורידים לו את המחיר גם אחרי מיקוח?(גם אחרי כל הסיפורים של כולם באינטרנט של "אני דיברתי איתם העבירו אותי לשימור וקיבלתי ב29.90ש"ח"), ואגב היום אני משלם 10 שקלים🙃 לHot Mobile(בשילוב עם המחיר הסלולרי) ככה שההפרש הוא 24ש"ח לעומת המחיר שלך(שהוא אחרי מיקוח) וההפרש לעומת מחיר רגיל אצל בזב"ל(69.90ש"ח) הוא 59.9ש"ח למהירות של 200/5 כמובן.

מקור הטורנט הוא BTN בכל מקרה לבזב"ל(כשמם כן הם) לא שווה גם לשלם שקל אחד יותר גם הציעו לי בזמנו בנוסף למחיר שעדיין היה גבוהה גם אנטי וירוס ופשוט הזכרתי לו שאני לא איזה זקנה שהוא יכול להציע את השטויות האלו והוא צחק בעצמו וניתק אותי לבקשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התמקחתי איתם, לאט לאט הם מבינים שהתמחור שלהם מוגזם. אגב, בחניקת טורנטים אני מתכוון להעלאה. כל אותם אתרים מבקשים שתעלה כל טורנט שאתה מוריד על מנת לשמור על חשבון פעיל, ועם הוטנט ההעלאה הייתה על 0 באתרים שציינתי. בשניה שהתחברתי לבזב"ל זה קפץ למהירויות המקסימליות. העיקר שאני ואתה מרוצים, זה מה שחשוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

לא התמקחתי איתם, לאט לאט הם מבינים שהתמחור שלהם מוגזם.

זה לא מסתדר עם מה שאתה אומר כי המחיר הרגיל שלהם שמפורסם באינטרנט נכון לרגע זה

mHF3oKn.png

*מחיר שלא השתנה מאז 2014(המחיר הכי גבוהה נכון להיום למהירות של 200 כשיש את הוטנט/אקספון ללא שום התמקחות).

הם פשוט עשו לעצמם שטיפת מוח עם הפרסומת של התוכי...

ציטוט של User_Name

העיקר שאני ואתה מרוצים, זה מה שחשוב. 

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...