מחשב נייד עם מספר בעיות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עם מספר בעיות

aviel-bs

Recommended Posts

מדובר במחשב של כאשר הדגם הוא ak-000nj

יש לי שכאשר אני רוצה למשל לרשום 111 אני צריך ללחוץ 3 פעמים על הספרה אחת או למשל אם אני רוצה לרשום "חחחחחחחחחחחחחחחחח" (כן, לחצתי על האות ח' את כל הפעמים האלה) כאילו משהו בו מונע ממני ללחוץ על אותו מקש (תקף לכלל המקשים, כולל מקלדת נומרית) לבצע את הפעולה אם אני מחזיק את הלחיצה על המקש (לא משנה כמה זמן,לא משנה איזה מקש) מה יכול לגרום לזה?

בעיה שנייה, המחשב מסרב להיכבות- ברגע שאני מכבה אותו דרך הווינדוס  (כמו כל מחשב נורמלי) הוא פשוט מחשיך את המסך, המאוורר עדיין עובד, תאורת מקלדת אם הפעלתי עובדת, והוא יישאר ככה עד שתיגמר לו הסוללה/ עד שאני אכבה אותו בכח ע"י לחיצה על כפתור ההדלקה.

*אגב, כאשר אני מדליק אותו אחרי כיבוי בכח מהסוג הזה, הוא מתנהג כאילו היה במעין מצב שינה-הוא חוזר ממש למסך שבו הייתי (נניח הייתי על , כל הלשוניות שהיו פתוחות נשארו וכו)

** האמת שהיתה לו עוד בעיה שזכרתי שרציתי להתיעץ עליה, אבל כרגע פרחה מזכרוני (אולי הפסיקה ולא תחזור ;) ) אבל כרגע אשמח לעזרה לגבי השתיים הראשונות ובעיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

ביוס ודרייברים מעודכנים כולם? 

אם כן פנה למוכר לקבלת שרות במסגרת האחריות. 

ואל תקנה HP Pavilion בפעם הבאה. 

לגבי הדרייברים- אני חושב שהם מעודכנים, אבל איך אפשר לוודא?

לגבי הביוס-כמעט בטוח שלא מעודכן גם את זה איך אפשר לבדוק?

לגבי המחשב-לא קניתי אותו,קיבלתי אותו.

ציטוט של Ivan

בלוח הבקרה תגדיר את ה REPEAT לנוחיותך.

Untitled.jpg

ניסיתי, כיוונתי את השהייה לפני חזרה על הכי קצר, ואת קצב חזרה על הכי מהיר-משהו שם עדיין לא עובד.

אגב, עכשיו אני שם לב פתאום שגם הרעשים (הצליל של ההקלדה) לפעמים נעלם אחרי שאני מקליד כמה משפטים (ולא השתקתי אותו)

אגב, מה לגבי הכיבוי של המחשב שהוא לא ניתן לכיבוי רגיל?

אפשר לעשות משהו עם זה?

עריכה: טוב מסתבר שהיה מדובר במשהו שנקרא מקשי סינון או משהו כזה וברגע ששיחקתי שם עם ההגדרה (סימנתי-ביטלתי) זה הסתדר. עכשיו נשארנו רק עם בעיית הכיבוי וההדלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של moranesher

תנסה את מה שרשום פה:

https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-System-and-Recovery/My-laptop-wont-turn-off-completely/td-p/5814210

יכול להיות שגם עדכון ביוס יסדר את הבעיה או אפילו איפוס של ההגדרות שלו

יש שם במדריך הורדה של איזה קובץ שנראה שמותאם למחשב של מי שפרסם שם-איך אני מוצא את הקובץ שמותאם למחשב שלי? זה קובץ שהוא לפי מה? דגם המחשב?

לגבי עדכון ביוס/איפוס הגדרות-איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של morans

לפי הבנתי מדובר בכל מחשב בעל מעבד של אינטל.זהו דרייבר אוניברסאלי

בכל מקרה, תראהאת זה. הם אומרים את אותו דבר:

לא ראיתי חוק שאוסר תגובה על פוסטים ישנים (מתנצל אם פספסתי אותו) בכל מקרה:

אין לי את הדרייבר המופיע בסרטון :O עברתי טוב טוב על מנהל ההתקנים,לא מוצא אותו.

ניסיתי להוריד אותו ומצאתי רק הורדות שלא תומכות בחומרה של המחשב שלי (לא יודע בדיוק מה לא נתמך אבל כשהורדתי קיבלתי הודעה שלא ניתן להתקין כי החומרה לא נתמכת) מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...