[התייעצות] רכישת אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[התייעצות] רכישת אוזניות

Pilp3l

Recommended Posts

הי חברים אני רוצה לקנות טובות בעיקר למוזיקה בזמן עבודה וחסינות רעשים (עבודה בopen space)

האם יש לכם המלצה כלשהי?

חשבתי בינתיים ללכת על הבנאלי ולקנות Bose Quietcomfort QC35 II Bluetoot

האם יש להם שליטה על העברת שירים? כלומר אפשר להעביר שירים מבלי לגעת בפלאפון? (אנדרואיד)

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה אתה חושב ש"לחצנים אנלוגיים" הם יתרון. מעבר לעובדה שזה פחות נוח (והרבה פחות מגניב) מאשר משטח המגע של הסוני, הם גם עלולים להתקלקל בסבירות הרבה יותר גבוהה (בלאי, אבק וכו').

לגבי נוחות השימוש, ניסיתי את הבוז למספר דקות בחנות לפני כשנה, היום יש לי את הסוני כבר מספר שבועות (XM3, לא XM2 משנה שעברה) ושתיהן נוחות לי באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא ברור למה אתה חושב ש"לחצנים אנלוגיים" הם יתרון. מעבר לעובדה שזה פחות נוח (והרבה פחות מגניב) מאשר משטח המגע של הסוני, הם גם עלולים להתקלקל בסבירות הרבה יותר גבוהה (בלאי, אבק וכו').

לגבי נוחות השימוש, ניסיתי את הבוז למספר דקות בחנות לפני כשנה, היום יש לי את הסוני כבר מספר שבועות (XM3, לא XM2 משנה שעברה) ושתיהן נוחות לי באותה מידה.

אתה עובד עם הסוני במשך שעות ברציפות? שמעתי בסרטון אחד שמישהו חווה "חימום אוזניים" אחרי מספר שעות של שימוש ותכלס זה הדבר שהכי מפחיד אותי בהן.

הבעיה במשטח ואתה שנשארות תביעות אצבעות

חיסרון נוסף הוא יכולת חיבור למכשיר אחד ואיכות שיחה פחות טובה...

האמת שאני ממש מתלבט ביניהן בסרטונים ביוטיוב 99% ממליצים על כי טכנולוגית הן פשוט טובות יותר בכל פרמטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שמדובר באוזניות over-ear סגורות. ברור שאחרי כמה שעות רצופות אתה תרגיש ש"היה לך משהו על האוזניים", האוזניות לא נושמות... זה אותו דבר גם עם ה-QC35II, אין הבדל.

יחד עם זאת באופן יחסי מדובר באוזניות נוחות מאוד, גם לשימוש ממושך.

כשהייתי איתן במהלך טיסה של כ-10 שעות - לא הרגשתי חוסר נוחות. והדבר הכי משמעותי שהרגשתי כשהורדתי אותן היה - וואו, כמה רעש יש מסביב מהמנועים של המטוס. ההבדל היה בלתי נתפס, לא הצלחתי להבין איך אנשים מסוגלים לשרוד כלכך הרבה זמן עם הרעש הנורא והקבוע הזה.

אני לא יודע איזה סרטון ראית, אבל אני ראיתי עשרות ביקורות על ה-XM3 (וגם על ה-XM2 לפני כן) וכולם העידו על נוחות שימוש משופרת ב-M3 בעקבות המרווח הגדול יותר לעומת הדגם הקודם, מה שמהווה "תיקון" לחיסרון היחיד שהיה ל-M2 מול ה-QC35II.. ולא חושב שראיתי איזשהו ביקורת עליהן שלא הכתירו אותן לאוזניות הטובות ביותר..

ונראה לי שאתה קצת מתבלבל לגבי משטח המגע.... זה לא מסך. אין על זה שום טביעות אצבעות.

חוסר היכולת להתחבר ליותר ממכשיר אחד - נכון, זה חיסרון. אני לא הרגשתי שהוא משמעותי במיוחד.. כשאני רוצה לעבור מהטלפון ללפטופ אני פשוט סוגר את ה-BT בטלפון... וכשאני רוצה לחזור לטלפון זה בד"כ אומר שאני סוגר את המחשב, אז כל מה שנשאר לי זה לפתוח אותו מחדש. מדובר בלחיצת כפתור אחת, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

קח בחשבון שמדובר באוזניות over-ear סגורות. ברור שאחרי כמה שעות רצופות אתה תרגיש ש"היה לך משהו על האוזניים", האוזניות לא נושמות... זה אותו דבר גם עם ה-QC35II, אין הבדל.

יחד עם זאת באופן יחסי מדובר באוזניות נוחות מאוד, גם לשימוש ממושך.

כשהייתי איתן במהלך טיסה של כ-10 שעות - לא הרגשתי חוסר נוחות. והדבר הכי משמעותי שהרגשתי כשהורדתי אותן היה - וואו, כמה רעש יש מסביב מהמנועים של המטוס. ההבדל היה בלתי נתפס, לא הצלחתי להבין איך אנשים מסוגלים לשרוד כלכך הרבה זמן עם הרעש הנורא והקבוע הזה.

אני לא יודע איזה סרטון ראית, אבל אני ראיתי עשרות ביקורות על ה-XM3 (וגם על ה-XM2 לפני כן) וכולם העידו על נוחות שימוש משופרת ב-M3 בעקבות המרווח הגדול יותר לעומת הדגם הקודם, מה שמהווה "תיקון" לחיסרון היחיד שהיה ל-M2 מול ה-QC35II.. ולא חושב שראיתי איזשהו ביקורת עליהן שלא הכתירו אותן לאוזניות הטובות ביותר..

ונראה לי שאתה קצת מתבלבל לגבי משטח המגע.... זה לא מסך. אין על זה שום טביעות אצבעות.

חוסר היכולת להתחבר ליותר ממכשיר אחד - נכון, זה חיסרון. אני לא הרגשתי שהוא משמעותי במיוחד.. כשאני רוצה לעבור מהטלפון ללפטופ אני פשוט סוגר את ה-BT בטלפון... וכשאני רוצה לחזור לטלפון זה בד"כ אומר שאני סוגר את המחשב, אז כל מה שנשאר לי זה לפתוח אותו מחדש. מדובר בלחיצת כפתור אחת, כן?

תודה רבה על התשובה המקיפה!

עזרת לי מאוד בהתלבטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

עם QC35 אפשר לחבר עד שני מכשירים ואז לעבור ביניהם. למשל לשמוע משהו במחשב ולענות על שיחת טלפון, כאשר המוסיפה במחשב עוברת ל pause ואז לחזור חזרה אחרי סיום שיחה ל play.

נכון .

היתרונות של בוז הם יכולת להתחבר למספר מכשירים + איכות שיחה טובה יותר וגם מבחינת נוחות הן מאפשרות "נשימה" טובה יותר לאוזניים ולפי דעתי גם המראה שלהן אלגנטי יותר.

לכן החלטתי ללכת על בוז בסופו של דבר למרות שבכל שאר בפרמטרים מנצחת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שהן מנצחות גם בסאונד... עם מעט יותר פאנצ'י ומעניין מה-BOSE 

המשעממות משהו.. 

לא שהסוני מדהימות בסאונד, כנראה ששום אוזניית ANC היא כזו.

אלא אם מדובר בשימוש רב בטיסות ששם באמת אין שום תחליף בעולם לאוזניית ANC

ברמה גבוה כמו ה-BOSE או הסוני, והסאונד תופס תפקיד משני.

חשוב להבין - אוזניית ANC מצמצמת משמעותית את רעשי הרקע עקב זה שהיא אוזניה אטומה.

ה-ANC מיועד לביטול רעשים סטטים, כמו מטוס או מזגן רועש. הוא לא מבטל רעשים רנדומליים

כמו מחיאת כף או צעקה. לא כך העסק פועל.

דווקא ב-MX3 ישנה התקדמות במישור הזה, ו-ANC תופס תפקיד יותר ורסטילי עם קשת רחבה 

יותר של יכולות ביטול רעשים. אבל זה קיים רק ב-MX3 אאל"ט, ועדיין לא בצורה מושלמת.

(בביטול רעשים סטטיים קרי מטוס\מזגן וכ' הן מספר אחת בשוק) בזה אין ספק.

הפואנטה שלי היא - שמכוון אוזניה אטומה מאוד ללא ביטול רעשים גם תצמצם חלק נכבד מהרעש

שיש במשרד; טלפון\דיבור\צעקות וכ' בדומה לאוזניות ANC שהן גם אטומות, ובזמן ניגון בכלל לא

תשמע אפילו טיפת רעש חיצוני, במידה ואיכות הסאונד והנוחות לוקחים תפקיד מכריע, ללא ספק

הייתי בוחן את האופציה הזו ע"פ ANC. כי במישור הזה (בעיקר בסאונד) הן לוקות בחסר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

קח בחשבון שהן מנצחות גם בסאונד... עם סאונד מעט יותר פאנצ'י ומעניין מה-BOSE 

המשעממות משהו.. 

לא שהסוני מדהימות בסאונד, כנראה ששום אוזניית ANC היא כזו.

אלא אם מדובר בשימוש רב בטיסות ששם באמת אין שום תחליף בעולם לאוזניית ANC

ברמה גבוה כמו ה-BOSE או הסוני, והסאונד תופס תפקיד משני.

חשוב להבין - אוזניית ANC מצמצמת משמעותית את רעשי הרקע עקב זה שהיא אוזניה אטומה.

ה-ANC מיועד לביטול רעשים סטטים, כמו מטוס או מזגן רועש. הוא לא מבטל רעשים רנדומליים

כמו מחיאת כף או צעקה. לא כך העסק פועל.

דווקא ב-MX3 ישנה התקדמות במישור הזה, ו-ANC תופס תפקיד יותר ורסטילי עם קשת רחבה 

יותר של יכולות ביטול רעשים. אבל זה קיים רק ב-MX3 אאל"ט, ועדיין לא בצורה מושלמת.

(בביטול רעשים סטטיים קרי מטוס\מזגן וכ' הן מספר אחת בשוק) בזה אין ספק.

הפואנטה שלי היא - שמכוון אוזניה אטומה מאוד ללא ביטול רעשים גם תצמצם חלק נכבד מהרעש

שיש במשרד; טלפון\דיבור\צעקות וכ' בדומה לאוזניות ANC שהן גם אטומות, ובזמן ניגון בכלל לא

תשמע אפילו טיפת רעש חיצוני, במידה ואיכות הסאונד והנוחות לוקחים תפקיד מכריע, ללא ספק

הייתי בוחן את האופציה הזו ע"פ ANC. כי במישור הזה (בעיקר בסאונד) הן לוקות בחסר. 

קודם כל תודה על התגובה.

אני מודע לזה, אני עובד כיום בopen space וזאת הסיבה שהחלטתי שanc זה מה שאני תריך.

בנוסף במסגרת העבודה שלי יוצא לי לדבר עם לקוחות מספר פעמים ביום ולכן על אף שהסוני עליונות בכמעט כל תחום אני מעדיף את האוזניות של בוז מאחר והמיקרופון שלהן מאפשר איכות שיחה טובה יותר (בהרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את מה שכתבתי לגבי ANC? כי עושה רושם שאולי לא.

אם בלוטות ומיקרופון מובנה זה חלק מהדרישות החובה שלך ( לא ציינת זאת בכותרת) זה כבר לא כזה משנה, איכותיות סגורות ששמות דגש על ונוחות הן גם לא בלוטות' וגם ללא מיקרופון, אז כנראה שזה לא רלוונטי. 

בכל מקרה אין ספק שה-QC35 הן מאוזניות ה-ANC מהטובות בשוק. תתחדש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

קראת את מה שכתבתי לגבי ANC? כי עושה רושם שאולי לא.

אם בלוטות ומיקרופון מובנה זה חלק מהדרישות החובה שלך ( לא ציינת זאת בכותרת) זה כבר לא כזה משנה, אוזניות איכותיות סגורות ששמות דגש על סאונד ונוחות הן גם לא בלוטות' וגם ללא מיקרופון, אז כנראה שזה לא רלוונטי. 

בכל מקרה אין ספק שה-QC35 הן מאוזניות ה-ANC מהטובות בשוק. תתחדש. 

קראתי קראתי 🙂

המון תודה על ההתייחסות! 

ההתלבטות בין 2 הדגמים הייתה קשה עכשיו הגעתי להחלטה וכל שנותר זה למצוא דיל טוב בבלאק פריידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...