האם כרטיס המסך gtx 1070 Gigabyte g1 gaming מגביל אותי בבחירת מארז? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס המסך gtx 1070 Gigabyte g1 gaming מגביל אותי בבחירת מארז?

Peter Rabbit

Recommended Posts

אני שוקל להחליף מארז כי המארז שלי נראה מבפנים כמו דירת שותפים ישראלים בניכר, והבלאגן רב.

יש לי gtx 1070 שמצויין בכותרת. האם הוא מגביל אותי באיזשהו אופן בבחירת מארז ? לדוגמא האם הdefine mini c הזה יכול להתאים?

לא מתוכננים כוננים רבים למעשה רק אחד ומכאני אחד ולכן אני מעדיף מארז קטן יותר.

קראתי כמה ביקורות באתר אבל בכל מקרה אשמח לקבל המלצות נוספות למארז או כללי אצבע לבחירה שלו.

זו הרכבה ראשונה של מארז עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

רק שים לב שהמארז הוא ללוחות mATX אז תבדוק שלוח האם שלך מתאים

אני לא יודע מה זה אומר , קראתי ברשת והבנתי שמדובר בלוח מיקרו...

זה הלוח. אני לא מוצא בעמוד היצרן התייחסות לעניין אבל אולי פיספסתי

כמו כן אני רואה באתר היצרן את זה: Supports with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz

האם זה אומר שהמסך שלי ברזולוציה QHD לא נתמכת או שמכיון שמחובר כרטיס גרפי זה לא משנה.. נערך - שאלה טפשית כמובן אני רואה רזולוציה 2560*1440 😅

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שבעמוד היצרן השורה של ה-form factor ריקה אבל מהתמונה ומאתרים אחרים די ברור שמדובר בלוח מיקרו ATX אז הוא אמור להתאים.

כמובן שאם אתה משתמש בכרטיס מסך חיצוני אז המגבלות של כרטיס המסך המובנה הן לא רלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

מכיון שזו הרכבה ראשונה, האם אפשר לקבל כמה כללי אצבע שלכם מבחינת קניית מארז והרכבה?

האם יש איזו סיבה להעדיף מארז גבוה על פני mini tower למשל? או אפילו שימוש במיקרו אותו אני שוקל.

משהו שחשוב לדעת מה מבחינת אופק שדרוגים,

השפעות על בחירת לוח בעתיד וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...