שידרוג מעבד i7-6700K ל i7-9700K - כדאי? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מעבד i7-6700K ל i7-9700K - כדאי?

huber

Recommended Posts

ציטוט של huber

מצד שני אף אחד לא יודע מה קורה שם באינטל. מי מבטיח לך שאינטל בכלל תיצור כרטיסים לשוק הגיימרים? אני די בטוח שהם מנסים להתחרות ב AMD/NVIDIA דווקא בשוק המוסדי (קרי כל תחום ה Quadro/firepro ושוק ה AI), ויש לי תחושת בטן שאני ואתה לא בדיוק קהל היעד שלהם. בנוסף נקח בחשבון שבעבר הם ניסו להיכנס לתחום לא ממש בהצלחה - ואני אישית לא אופטימי.

אין ספק שהשוק המוסדי הוא המטרה שלהם אבל אף אחד לא יוותר על להיכנס לשוק הגימרים ולעשות עוד כסף.

אם יהיה להם את התחרות ויצור הם גם יוצאו כרטיס מסך לגימרים.

כן רואה אפשרות שבשלב ריאשון לא תיהיה להם אופציה לספק את הדרישה לשני השווקים והם יעדיפו כמובן את השוק המוסדי.

ציטוט של natanel102030

... כולנו נחליף מעבדים בעוד שנה כשאינטל יוציאו את הסדרה החדשה, דור 10 חארטה כלשהי על 10nm, ככה שאין סיבה להמנע מלקרוע אותו. 

אתה מאד אופטימי , לא יודע כבר כמה שנים אנחנו שומעים על 10NM מאינטל. עד עכשיו כישלון אחד גדול ומהדהד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסתכלו מה הייתה העליה בביצועים בין 22 ל14 במעבדי .

אני מניח שאלא אם כן יהיו חייבים בגלל התחרות, אנחנו נראה שוב הבדל זניח.

ב6 שנים האחרונות, העליה בביצועים לאותו מספר ליבות הייתה אולי 50 אחוז, עם שינויים בליטוגרפיה ובראם.

אלא אם כן יהיה שינוי משמעותי ביחס הביצועים לליבה, i9 9900k אמור לשמור על החוזק שלו ביחס למה שיבוא בשנים הקרובות, ובהחלט שווה שדרוג, במיוחד למי שבא מ4 ליבות/8 נימים, וצריך ריבוי ליבות.

המשחקים עם הזמן ינצלו את הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בשביל משחקים, אני בכלל לא רואה סיבה לשדרג.

יש ברשותי 2080TI עם 4790K. שיחקתי עד עכשיו רק ב AC החדש. (1440P, 144HZ)

במסך אחד המשחק פתוח, בשני יש Afterburner כדי להראות את התדרים והטמפרטורות.

יחד עם נוספים לניתור המעבד.

מה שאפשר לראות בבירור זה שגם כשהכרטיס על 99% עבודה, המעבד מגיע גג ל 70%.

לא ראיתי שום מצב שבו המעבד נדרש לכוח שלא היה לו.

אולי זאת לא הדרך לבדוק ואני סתם מטעה, אשמח אם תתקנו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...