ניהול כוננים קשיחים ואקטיבציה של וינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניהול כוננים קשיחים ואקטיבציה של וינדוס

raanann

Recommended Posts

שלום.

יש לי מחשב שיש בו HDD עם 2 מחיצות ועליו win10. חשוב לציין שמערכת ההפעלה היא השדרוג החינמי שמיקרוסופט הוציאו. יש ברשותי קוד הפעלה retail של win8.  

אני רוצה לקנות כונן כדי להוסיף על הכונן הרגיל כך שכונן ה- ישמש למערכת ההפעלה ויש לי כמה שאלות בעניין:

1. כיצד אוכל להעביר את רישוי מערכת ההפעלה win10 לכונן ה- מבלי שמיקרוסופט יבטלו לי את הרישוי? 

2. במחיצה אחת יש לי את ההתקנות של מערכת ההפעלה של כל שאר התוכנות ובמחיצה השנייה יש לי את הקבצים והתקנות של משחקים. 

אם אבצע פרמוט רק למחיצה הראשונה, האם תהיה לי עדיין גישה לכל הקבצים בלי בעיה? או שאני חייב לפרמט את כל הכונן הקשיח?

3. האם אוכל לאחד את המחיצה המפורמטת למחיצה השניה?

אודה לפתרונות בעניין.

רענן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרישיון, אין בעיה. תתקין כרגיל (תדלג שהוא מבקש רישיון בהתקנה). רוב הסיכויים שהמערכת תאקטב כבר לבד, אם לא, תכניס את הרישיון של ה-WIN 8 שברשותך, הוא יעבוד.

לגבי ההתקנה - נתק את ה-HDD שיש לך כרגע לגמרי, בזמן ההתקנה שרק ה- יהיה מחובר. אחרי שתגמור את ההתקנה תוכל לחבר את ה-HDD ולגשת לקבצים. ממליץ לך להעתיק את כל הקבצים שאתה צריך מהמחיצה שעליה היתה מותקנת מערכת ההפעלה הישנה ואז למחוק את המחיצה כדי למנוע מצב שבטעות יעשה בוט למערכת הישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...