עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

omerbar

עכבר ומקלדת לא עובדים באופן פתאומי בboot

Recommended Posts

בצורה מאוד פתאומית ומפתיעה, גם העכבר וגם המקלדת שלי הפסיקו לעבוד במהלך הboot, הם מופעלים רק כשווינדוס עולה אבל לא לפני זה מה שמונע ממני לגשת לbios. אני חייב לציין שזו בעיה חדשה לחלוטין שלא קרתה לי אף פעם ושבנוסף לא היה אמור להשתנות כלום בביוס שלי שכן הoverclock למעבד עדיין בנמצא.

העכבר והמקלדת הם של ולדעתי זה קשור לrazer synapse אבל גם הסרה שלו לא עוזרת כנ"ל גם הוצאה של החיבור לפני עליית המחשב ובזמן עליית המחשב חיבור מחדש... המקלדת והעכבר שניהם מחוברים בusb port העליונים כלומר שאמור בתיאוריה להיות להם עדיפות על שאר חיבורי הusb בלוח אם...

מישהו נתקל בתקלה הזו ויכול לומר מה הפתרון? כרגע הפתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא הוצאה של ההבטרייה של הcmos מה שיגרור מחיקת פרופילים בביוס משהו שאני אשמח מאוד להימנע ממנו.

עזרה תתקבל בברכה!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נסה עם מקלדת PS2 . ואם הצליח בדוק בביוס ב שה ה legacy mode מופעל.

נערך ביום על-ידי Ivan

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נסה עם מקלדת שמחוברת ל PS2 . ואם הצליח בדוק בביוס ב שה ה legacy mode מופעל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי מקלדת עם חיבור PS2....

בנוסף גיליתי שזה פעם עובד פעם לא עובד, הדבר היחיד שהשתנה כשזה עבד זה שכיביתי את הכוח של הספק כוח שלי למחשב דרך הכפתור שלו ואז החזרתי, נכנסתי לביוס וראיתי שusb legacy mode פועל ואז אחרי בערך 4-5 ריסטים המקלדת והעכבר חזרו לא לעבוד בboot.... זו בעיה ממש מוזרה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

bcה עם מקלדת אחרת.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Ivan

bcה עם מקלדת אחרת.

הבעיה לא במקלדת מין הסתם כי גם העכבר לא עובד ומתחיל לעבוד ביחד עם המקלדת כשהוינדוס עולה..

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הדונגל משותף לשניהם ולכן יש אפשרות לתקלה בו.  סיכוי קלוש, אבל שווה בדיקה עם מקלדת ודונגל אחרים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

^^ מסכים.

אם זה היתה בעיה בהגדרה זה לא היה עובד אף פעם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו