מעבד אינטל Core i9 9900K בביקורת: עוצמת שמונה ליבות יוקרתית - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד אינטל Core i9 9900K בביקורת: עוצמת שמונה ליבות יוקרתית

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי של ביקורת , במיוחד ההשקעה בהשוואה בין וכרטיסים שונים, בטוח שזה לקחת המון זמן.

לגבי המעבד עצמו , כבר מזמן אני לא זוכר השקה כל כך משעמת.

כל המיתוג מחדש של i7  וה i9 סתם מבלבל והמחיר המופרך הופך אותו לרלוונטי לקהל יעד די מצומצם.

באופן אישי דווקא מחכה ל 2 , אם הציפיות לגבי המעבד הזה התממשו אז מעבד כזה במחיר כזה פשוט לא יהיה רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת מעולה, עם מסקנה מאוד פשוטה ה 9900k הוא לא מעבד סטנדרטי והוא לא מעבד לגיימר הממוצע. עם תג מחיר שכמעט כפול מ 2700 קצת קשה להמליץ עליו, כל עוד נשארים בגזרת הגיימינג. השקה עצמה לא מפתיעה היה ברור שאנו נקבל את המלך של מתומני הליבה אבל המחיר אי אפשר להתעלם ממנו, במיוחד כאשר בהפרש מחיר בין 2700 ל 9900 ניתן לעשות שדרוג משמעותי בכרטיס גראפי כלומר קפיצה מ 1060 ל 1080 או 2080 ל 2080ti. אבל בסוף השאלה מה השימושים ואני מניח יהיה כאלו שיהיה להם צורך קונקרטי ויהיו כאלה שפשוט יירצו את הצעצוע הכי נוצץ שיש לאינטל להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אופתע אם AMDישחררו רמז להופעתו של ה R7 2800X שאמור להיות טוב מה 2700X ויקרב אותו לביצועים של 9900 של . בכל אופן הקבוצה הכחולה עושה את כל הטעויות האפשריות, החל ממחיר גבוה מדי, שינמוך קטגורית ה I7 ושלא נדבר על הזמנת מבחני ביצועים לא מדויקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש להם תוכנית מגירה ל 2800X אבל זה לא כל כך סביר שיוציאו מעבד כזה.

AMD מיצו את הפוטנציאל  של ZEN+ , ואין להם את היכולת ליצר מעבד בארכיטקטורה הזאת שיתחרה או אפילו יתקרב ל i9.

היעד הבא של זה ה ZEN2 שיושק כנראה ברבעון הריאשון של שנה הבא.

אם הצפיות יתממשו אז זה בהחלט יהיה מעבד שיתחרה ראש בראש ב i9 מבחינת ביצועים רק ב 1000 שקל פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2800X צריך רק להיות מהיר יותר ה כ300 מגהרץ בבסיס ובטורבו כדי לתת פייט רציני ל9900 במחיר של 200 דולר פחות. דרך אגב המחיר של ה9900 שצוין בכתבה הוא נמוך יותר ממה שהוצהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח איציק

ה2800X צריך רק להיות מהיר יותר ה כ300 מגהרץ בבסיס ובטורבו כדי לתת פייט רציני ל9900 במחיר של 200 דולר פחות. דרך אגב המחיר של ה9900 שצוין בכתבה הוא נמוך יותר ממה שהוצהר.

ממש לא , לא הכל זה מהירות שעון. ל ZEN+ יש IPC נמוך יותר מזה של אינטל

וגם אני גם לא מאמין שה ZEN+ בכלל מסוגל לתת עוד 300 מגה הרץ מעבר למה שיש היום.

הארכיטקטורה הנוכחית של לא יכולה להתחרות או להתקרב מבחינת ביצועים טהורים ל i9.

ציטוט של אורח לירן

שום מילה לגבי פגיעות בפני מתקפות spectre ושלל פרצות אבטחה שהתגלו בשנה האחרונה ?

לא, כי הם לא נפתרו, למעשה (אם אני זוכר נכון) לא מזמן גילו עוד כמה וריאציות של הפריצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לא, כי הם לא נפתרו, למעשה (אם אני זוכר נכון) לא מזמן גילו עוד כמה וריאציות של הפריצות.

לא מדויק ממה שקראתי חלק מהבעיות כן נפתרו ברמת החומרה, אבל לא היה פירוט של מה תוקן ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לוודא שהבנתי נכון. אם אני משחק רק ברזולציה של 2K עם הכרטיס 2080TI ההבדל בין ה-8700K ל-9900K בשיפור ה-FPS ינוע בין 1 ל-7 FPS בלבד?!? (כמובן במשחקים שנבדקו) WTF?!? אם ככה באמת אז אני בטוח לא הולך לרכוש את ה-9900K. עכשיו מעניין אותי לראות את ההשוואה בגיימינג בין ה-8700K ל-9700K מעניין איך הם יתפקדו אחד מול השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של taltola

אני חייב לוודא שהבנתי נכון. אם אני משחק רק ברזולציה של 2K עם הכרטיס 2080TI ההבדל בין ה-8700K ל-9900K בשיפור ה-FPS ינוע בין 1 ל-7 FPS בלבד?!? (כמובן במשחקים שנבדקו) WTF?!? אם ככה באמת אז אני בטוח לא הולך לרכוש את ה-9900K. עכשיו מעניין אותי לראות את ההשוואה בגיימינג בין ה-8700K ל-9700K מעניין איך הם יתפקדו אחד מול השני...

פשוט תעלה כמה פוסטים ותראה את הסרטון שנתתי.

בקיצור בכל מה שנוגע לגימנייג 9900K ,9700K,8700K נותנים ביצועים זהים בכל רזולוציה.

ב 2K גם 2700 בדרך כלל (תלוי במשחק) יהיה לא הרבה מאחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...