בעיה מעניינת בשימוש באתר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעניינת בשימוש באתר

No-One

Recommended Posts

שלום לכולם, מאוד מוזר, אבל אשמח לרעיונות.

כמובן מאליו, אני מצליח ליצור דיונים באתר, ולהגיב בדיונים שאחרים יצרו, וכן להתכתב בפרטי.

מה שלא הולך הוא לכתוב תגובות בכתבות הראשיות  שבאתר. ניסיתי אחר, ניסיתי במחשב אחר דרך אותו ראוטר, ניסיתי במחשבים אחרים במקומות אחרים, ניסיתי דרך הסמארטפון, כלום לא הולך.

כאשר אני כותב תגובה ולוחץ לפרסם אותה, שוב דבר בדפדפן לא נטען, כמו שתלחצו על נקודה לבנה באיזה חלון שפשוט שום דבר לא קורה ולא טוען. מאז שפתחתי את היוזר באתר כאן. ובכל אתר אחר הכל עובד נהדר.

הגדרות באתר? דפדפן? הגדרות אינטרנט? אשמח לכיוון בתודה לכל המתעניין. פניתי לחבר בצוות ההנהלה ולא מצאנו פתרון.

ועל הדרך אם מישהו מוכן לכתוב תגובה בהגרלה :

No-one מוסר בז,המפלצת 5ghz+ אני אודה לו מאוד, בתקווה שזה תופס בחוקים כאן. :)

עדכון: ניסיתי להשתמש בחשבון נוסף באתר, והכל עובד נפלא, חבל לי לבטל את היוזר הזה ולאבד את המידע בכל הדיונים שפתחתי\השתתפתי ותוך כדי למדתי מהם המון,ועוד נושאים שנמצאים במעקב.

כנראה שזה משהו עם היוזר הזה דווקא, רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי רעיון, רק שזה קורה גם לי.

בכל מקרה, מה שאני עושה זה נכנס לכתבה דרך הפורומים (יש הודעה בפורומים לכל כתבה) לאפשר להגיב שם וזה כן נרשם בתור תגובה לכתבה.

תוכל לעשות ככה בשביל ההגרלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי השבתה לאתר הזה בעבר בתור נסיון, ועשיתי איפוס , כך שהתוסף הזה הוסר, ועדיין זה הגיב כנ"ל(עכשיו החזרתי אותו).

ומה לעשות עם הלינק הזה? נפתח עמוד מאוד ארוך,הנחיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

הגם שאני מאמין שאתם בוודאי קוראים את הקוד או מזה נקרא שבקשתם ממני לשלוח, ואחליף את התוסף.

איך יכול להיות שעל אותו מחשב עם אותו עם אותו אד-בלוק במשתמש אחר אני מגיב רגיל, מחליף משתמש וזה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתם מבינים בעניין הקוד שבקשתם שאשלח או מה שקוראים לזה.

איך זה שעם אותו חוסם פרסומות כאשר אני מחליף למשתמש אחר באתר אני יכול לכתוב רגיל, הדעת נותנת שגם אם זה קשור לזה, יש כא עוד עניין עיקרי שהתפספס..ותודה על ההצעה אחליף את החוסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה בכתבות גימינג לדוגמא? לא מצאתי דרך להכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...