אוזניות למחשב/טלויזיה Headphones - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למחשב/טלויזיה Headphones

יוסףא

Recommended Posts

אני קצת כבד שמיעה ולכן חייב באוזניות ומעדיף אותן על האוזן מה שנקרא. יש לי את האוזניות האלו,

Audio-Technica Monitor Headphones, Black, (ATH-M50x)

עולות באמזון 145 דולר שזה מחיר סביר ואני מאד נהנה מהן. קניתי את הסט השני שלי ב-2016. 

הצרה היא שלאחר שנתיים ואולי עוד  קצת, הן מתקלקלות, הכריות מתחילות להתקלף אבל הבעיה העיקרית שאחת האוזניות שובקת חיים.

אין טעם לתקן, התיקון עולה כמעט כמו חדשות.

האם יש אזניות באותה רמה ואפילו יותר טובות מאודיו טכניקה במחיר סביר? עם תוחלת חיים יותר ארוכה או שהאוזניות האלו במחיר שהן נמכרות, תוחלת החיים שלהן סבירה? אשמח

להסברים ולהצעות מה לקנות. אני די אבוד בלעדי האוזניות וחייב לקנות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

145 דולר בתוספת משלוח ומיסים המחיר כבר יוצא יותר זול בארץ.

באותו מחיר בארץ אתה יכול למצוא את ה-Beyerdynamic DT 770 (עדיף את גרסת ה-80 או 32 אוהם) הן נוחות ובנויות בצורה מאוד עמידה, בנוסף כל החלקים המתבלים זמינים וניתנים להחלפה, באמזון יש גם Sennheiser HD 569 שהן באותה רמה בערך.

האם חשוב לך שהאוזניות יהיו אטומות לצלילים מבחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על תשובתך.

במקרה שאחליט עליהן המשלוח לא עולה לי וגם לא מיסים כי מישהו מביא לי אותן ארצה.

בדקתי והסנהייזר שווה במחיר לחלוטין. קנו אותו הרבה פחות אנשים מאשר את האודיו-טכניקה. את הסנהייזר

קנו 31 ואת האודיו טכניקה  5048.

חשוב בהחלט שהאוזניות תהיינה אטומות לרעש מבחוץ .

אם כך אני אשמח לדעתך, בהנחה שהכל שווה, איזה מומלצות יותר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספרים שאתה מדבר עליהם זה כמות האנשים שהשאירו ביקורת על אותו מוצר באמזון, ברור לך שאלפי אנשים קנו את הסנהייזר ולא רק 31?

מבחינת איכות קול כל הדגמים האלה ברמה דומה אני משער שבתור כבד שמיעה הדקויות יהיו פחות חשובות, מבחינת עמידות הביירדינמיק נמכרות כאוזניות אולפנים כבר הרבה מאוד שנים ואני מצפה שיחזיקו לך הרבה יותר משנתיים, מקסימום תחליף את הכריות כשיתבלו.

אפשר למצוא אותן באותו מחיר כמו הדגמים האחרים:

https://www.amazon.com/beyerdynamic-Over-Ear-Headphones-professional-smartphones/dp/B008POFOHM/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...