בעיה בסוללה- לפטופ חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסוללה- לפטופ חדש

Lital Laufgas

Recommended Posts

היי חברים,

קניתי את הלפטופ הבא: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=965020

הגיוני שהסוללה מחזיקה כאשר המחשב על מצב "חסכון בסוללה"  (בהירות מסך הכי נמוכה) רק שעתיים וחצי? נראה לי ממש קצר, מרגישה שזה מחשב נייח שצריך להיות כל הזמן בחשמל.

אם אני שמה את הלפטופ על מצב רגיל זה שעה וחצי, נשמע לי פשוט לא הגיוני. 

נואשת לעזרה,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלפטופים אין הרבה אפשרויות שדרוג.

אין אפשרות להחליף את הסוללה באחת חזקה יותר, ולמחשב הזה אין אופציה להוספת שניה (אופציה שלא נפוצה במחשבים ניידים).

הסוללה פה היא גם פנימית ולא ניתן לקנות נוספות בשביל להחליף ריקה במלאה בזריזות.

כל מכשיר קטן מורכב מפשרות.

במחשב הזה התפשרו על קיבולת הסוללה בשביל לחסוך בעלויות ובמשקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מה לצפות מסוללות של 3 תאים, אלה סטנדרטיות לשוק הביניים.
יש של 6-8 תאים שמספיקות לזמן כמעט כפול ומשולש על הנייר, הבעיה מתחילה שהן מגיעות בדרך כלל במחשבים שגם צורכים הרבה יותר מאלה שמגיעים עם ה3 תאים
לשאלתך מה צורך ככ הרבה? המסך, הכרטיס הגרפי והמעבד, אם אתה לא עובד במצב טיסה וכו וכל זה תחת 4400MAH
אישית כל מוצר שראיתי בשוק לא סיפק אותי אז בניתי סוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

בנית סוללה? 18650?

בעוונותי הוצאתי תאים ישנים והלחמתי 8 תאים של פנסוניק, היה שיפור אבל לא משהו מטורף ביחס לבטריה חדשה מקורית אז הלכתי לחבר שידפיס לי ב3D את הפלסטיקה עם בטן כלפי מטה בשביל להכיל יותר תאים. מבחינת חוזק ונראות.. זה לא מיליון דולר אבל עשה את העבודה. לא הכי ממליץ את ההתעסקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

ככה זה במחשב הזה.

לפי ביקורת באינטרנט הסוללה מחזיקה שעה תחת עומס ועד 4 שעות אם המחשב ללא שימוש כלל.

https://www.gadgetbytenepal.com/dell-vostro-5471-review/

זה בהחלט לא מה שכתוב בביקורת , בביקורת כתוב שבשימוש רגיל המחשב החזיק לו 4 שעות.

ציטוט

Battery Life

Talking about battery life, the device gives you good backup for around 4 hours without plugging in the charger. Of course, battery drainage is relative to brightness settings and the type of work you do. So, on a medium level of brightness and regular works, it gave me 4 hours of battery. It’s impressive that the device takes less than an hour to get fully charged.

מסקנה , או שהבחור בביקורת טועה או שהבטריה דפוקה או שמשהו באופן השימוש גומר את הבטריה או שמותקנת תוכנה שמעמיסה על המחשב וגומרת לך את הבטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן הנ"ל הוא למחשב עם סוללת 65 וואט שעה.

אבל שעתיים וחצי למחשב על מצב חיסכון מירבי זה נמוך גם לסוללה של 42 וואט שעה

כדאי להתקין תוכנה כמו aida64 אשר יודעת להראות מה קיבולת הסוללה ומה צריכת ההספק של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות. אני אנסה להוריד את התוכנה ולהבין מה פשר הבעיה, כי זה באמת מתחת לכל שימוש סביר. 

אם זה היה 4 שעות כמו שכתוב בביקורת לא הייתי מתללוננת בכלל אבל ככה אחרי שעה של שימוש אין , זה מוגזם. 

אנסה להבין ואם לא אחייג לשירות של .

ליטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...