רצוי לשדרג לדואל צ'אנל? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצוי לשדרג לדואל צ'אנל?

Rockstatement10

Recommended Posts

התוספת שתקבל - בעיקר במשחקים שווה את מחיר מעבר ל-DUAL CH .

לפותח השרשור - לא ציינת את הדגם /החברה של הזיכרונות אבל בעקרון .. ניתן להשיג

זכרונות 2400 גם במחיר של 300-320 ש"ח  עם אחריות  , חדשים מהחנות!!!

וזו גם ההמלצה שלי - לרכוש מהחנות.

אם היה מדובר בכרטיס מסך שעולה חדש מהחנות 2000 ש"ח והיית רוכש מחבר ב-1500 ש"ח - אז 

יכול להיות שזה היה מצדיק .. לדעתי כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה יודע שהזכרונות האלו מקוריים? כי ב-Brand לא כתוב את היצרן ובכותרת כתוב For...

בכל מקרה, כאן מדובר על מאותו דגם שיש לי בדיוק.. אז זה עדיף אני מניח מאשר יצרניות אחרות

ואם אני קונה ממנו זה גם אחריות בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

200 שקל לסטיק של 8 ג'גה? זה כלום כסף מה יש לכם.

הוא עושה לו הנחה של ל50 אחוז.

תבדוק שהזכרון תקין ותנצל את המציאה.

אתה רציני? 2 פוסטים מעלייך יש חדשים ב30 שח יותר, וכאלה יותר טובים ב250! איזה הנחה של 50% אתה מדבר? אפילו את הסטיקים הזהים האלה ניתן לרכוש ב300 שח עם משלוח (חדש)

לדעתי לא שווה. אפשר לנסות להוריד

וכן, אני מאמין שהם מקוריים מניסיונותי באיביי. (במקרה הכי גרוע יש הגנת קונה) אם אתה רוצה לקנות את הזכרון וחשוב לך שיהיה זהה, תפאדל (למרות שלדעתי לא יהיה הבדל אם תיקח אחד של ב30 שח יותר עם מהירות ותזמונים זהים) 

אני אישית לא חושב שזו עסקה טובה במיוחד, לאור ההצעות בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אתה רציני? 2 פוסטים מעלייך יש זכרונות חדשים ב30 שח יותר, וכאלה יותר טובים ב250! איזה הנחה של 50% אתה מדבר? אפילו את הסטיקים הזהים האלה ניתן לרכוש ב300 שח עם משלוח (חדש)

לדעתי לא שווה. אפשר לנסות להוריד

וכן, אני מאמין שהם מקוריים מניסיונותי באיביי. (במקרה הכי גרוע יש הגנת קונה) אם אתה רוצה לקנות את הזכרון וחשוב לך שיהיה זהה, תפאדל (למרות שלדעתי לא יהיה הבדל אם תיקח אחד של Crucial ב30 שח יותר עם מהירות ותזמונים זהים) 

אני אישית לא חושב שזו עסקה טובה במיוחד, לאור ההצעות בשוק

זכרונות ddr4? ב230 שקל? הכי זול שאני רואה בחנויות זה באזור ה 300 שקל.

בכל מקרה אם הצדק עימך אז אני לוקח את דבריי בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

זכרונות ddr4? ב230 שקל? הכי זול שאני רואה בחנויות זה באזור ה 300 שקל.

בכל מקרה אם הצדק עימך אז אני לוקח את דבריי בחזרה.

רק פתח את הלינקים :) אומנם מחול ולא מהארץ, אבל המחירים חזרו לרדת לרף השפיות (טיפה). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

רק פתח את הלינקים :) אומנם מחול ולא מהארץ, אבל המחירים חזרו לרדת לרף השפיות (טיפה). 

לא יודע איך פספסתי את התגובה שלך טעות שלי.

איביי ואלי מעולם לא קניתי משם חומרה אבל זה גם קשור לדעות הקדומות שלי על שוק החומרה הסיני, אבל אם לאנשים יש ניסיון טוב עם חומרה משם אז אני חושב שניתן להמליץ על זה.

בכל מקרה אם יש ירידת מחיר כזאת רצינית אז כן כדאי לשקול חדש, בנוסף אפשרות אחרת לפותח האשכול בגלל שמדובר על מעבד רייזן זה למכור את הזכרונות שברשותו ולקנות שני סטיקים של 3000-3200 כי הרייזן מאוד אוהב מהירים (בהנחה שמדובר על מחשב למשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי על זה גם כאופציה אבל זה כבר יהיה לי יקר.. 

אז אני חושב שאקח עוד סטיק אחד וזהו..

מה אתם מציעים?

גם איפה זה יתבטא השדרוג לזכרון מהיר? זה גם די פשוט של A320 ולא נעשית במחשב עבודה כבדה ומשחקים לא ממש כבדים.. זה יוסיף כמה FPS?

נכון שזה אמנם אמור יהיה לעבוד אבל כאן יש לי הצעה לאותו אחד בדיוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

בנוסף אפשרות אחרת לפותח האשכול בגלל שמדובר על מעבד רייזן זה למכור את הזכרונות שברשותו ולקנות שני סטיקים של 3000-3200 כי הרייזן מאוד אוהב זכרונות מהירים

ציטוט של Rockstatement10

גם איפה זה יתבטא השדרוג לזכרון מהיר? זה גם לוח אם די פשוט של A320 ולא נעשית במחשב עבודה כבדה ומשחקים לא ממש כבדים.. זה יוסיף כמה FPS?

מניסיון לא תרגיש בהבדל. התנסיתי ב-2133mhz וגם 3000mhz. אולי טיפלה יעזור בסצנות שיש נפילות FPS.

מעבד תמיד תורם צוואר בקבוק כלשהו, וצריך להבין שצוואר בקבוק יחסי מזערי לא שווה לשידרוג כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

וואלה באמת אין הבדל? זה מוזר כי הרבה אומרים שאצל רייזן זה עוזר אז עניין אותי למרות שאני יודע ש-2400 זה בסדר גמור.. זה לא 2133...

הכל עניין יחסי. אם אתה משחק על רזולוציה של 1080P והכרטיס מסך שלך הוא GTX1070 או פחות, אז מספיק לך 2400mhz.

ואני מאמין שדואל צ'אנל יתן עוד טיפלה בוסט של 10-15fps במשחקים מסויימים.

ציטוט של k534d

תחליט בעצמך

והוא בדק על Dual Channel לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...