הודעת שגיאה כל הפעלה מחדש של המחשב - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה כל הפעלה מחדש של המחשב

avi chezi

Recommended Posts

ציטוט של אביחזק

עזוב את האנטי ווירוס אני מדבר איתך שהוא מחק את הכל גם מפתחות באופן ידני 

חפר עמוק במערכת אין לי מושג מה הוא עשה כי אני לא מבין בזה שורת פקודה\הקלדת פקודות הגיע לקובץ המוצפן ומחק ועכשיו אין קפיצות ולא שום דבר. 

ובנוסף לזה שני תכנאים חזקים שהתיעצתי איתם שניהם כולל אירגון הסייבר של ישראל כפי שהעלת את הפוסט שלהם יצרתי איתם קשר,

וכולם אמרו שזה ניתן למחיקה \בקלות תוך חמש דקות 

וזה באמת מה שהם עשו 

אם תרצה להוכיח שהם לא עשו את עבודתם כפי שאתה שואל אתה מוזמן לתת הדרכה איך לחפש זאת או אפילו לעלות על המחשב בשביל להיווכח בעצמך. 

ואדרבה אם תמצא משהו אתה גאון. 

תשמע אני גם כן עוסק בתחום אבטחת המידע (סייבר בשם היפה של המילה).

ומה ש Jabberwock ניסה להגיד הוא שהווירוס שהסירו יכול להשאיר "עקבות" נוספים ונוזקות חדשות שאנטי ווירוס לא מזהה מפני שהם zero day, משמע נוזקות שעוד לא התגלו ע"י מנועי הסריקה של האנטי ווירוסים ולכן לא מופיעות ב black list (רשימה שחורה) שלהם.

באופן כללי יש ווירוסים שמשאירים "עקבות" שלפעמים מאוד קשה לנקות, למשל לשהתמש ב service מוכר ולחקות את פעילותו וכדומה.

כמו כן יש ווירוסים "רדומים" משמע הם הוכנו במטרה לפעול בזמן מסויים או אפילו תאריך מסויים שהוגדר להם, סתם דוגמא לצורך ביצוע botnet להשתמש במחשב שלך ושל עוד רבים שנפלו קורבן בכדי לתקוף יעד מסויים או שירות מסויים.

אני לא אומר שזה המקרה אצלך אבל יכול להיות שכן, גם מומחה אבטחת מידע לא יודע הכל זה תחום שתמיד מתקדם ומתפתח ותמיד יש נוזקות חדשות ופרצות חדשות.

זה ככה על קצה המזלג , כדי שתבין :)

מקווה שזה לא המקרה אצלך ואכן הווירוס נמחק עד היסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי הבנתי אבל לעולם אין דרך להוכיח זאת 

כל עוד שהמחשב לא מראה התנהגות שונה וכו' 

דהיינו שאין סתם סיבה לפחד (המחשב שלי לא עובד עם שירותי ביון שיהיה לי ממה לפחד כ"כ)

אז מקסימום נפרמט הכל מגובה פעמיים 

ותודה לכל העוזרים ובראשם למנהלי הפורום והאתר המקסים הזה. 

כיף לנהל בפורום הזה דיונים הכל כ"כ ענייני וטוב והכי חשוב תמיד עם רצון לעזור ולשפר. 

מחכה תמיד לנושאים חדשים ומחכימים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביחזק

אוקיי הבנתי אבל לעולם אין דרך להוכיח זאת

לדעתי יש לך סיבה לפחד ועוד איך. תאר לך מצב שהוירוס כבר נכנס לקרנל, משם הוא יכול להחביא את עצמו. לא תוכל לראות את התהליך שלו או שעוד יותר גרוע הוא יכול להזריק את עצמו לתהליכים של מערכת ההפעלה.

ושלא לדבר כבר לנזק שהוא עשה למערכת הפעלה, אפשרי שנמחקו רישומים חשובים בריגסטרי, מה שיביא את המערכת שלך לאי יציבות.

על העיר טרויה שמעת? הטקטיקה זאת הומצאה במאה ה-12 לפני הספירה! השימוש בתחבולה של החדרת לוחמים לתוך העיר בתוך פסל סוס ענק שהוגש לטרויה כמתנה. צבאם התחבא ורק מעט לוחמים נותרו מוסתרים בסוס מעץ שהיה לכאורה מתנה לפיוס האלים. באישון לילה יצאו הלוחמים מן הסוס ופתחו את השערים לצבא הנכנס וטרויה נחרבה עד היסוד. תחבולה מעין זו קרויה מאז סוס טרויאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביחזק

אבל איך אפשר לדעת זאת?? 

האם רק לפרמט כמו שכתבת??

מציע לך לפרמט בשביל ראש שקט.

לעולם אין לדעת באיזה ווירוס או כל אחרת הצליחה לחדור לך למחשב גם לאחר ההסרה.

הדוגמאות שנתתי הם טיפה קטנה בים לעומת דברים אחרים שיכולים לקרות כמו למשל גניבת מידע רגיש ססמאות לבנק וכדומה.

החלטה שלך בסופו של דבר חושב שנתנו לך כאן מספיק סיבות להבין מה הצעד שאתה צריך לעשות מכאן זה שלך חבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...