U2717D vs U2719D - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2717D vs U2719D

Shai Levy

Recommended Posts

היי,

התחשק לי לעלות לגודל 27 אז עברתי קצת על הפרום ו reviews ברשת והתחלתי להתאפס לכיוון ה delll U2717D  .. 

רגע לפני ששמתי נעליים שמתי לב שבאתר של (אפילו בעברית) עברו ל"דור 19" ונראה שה U2719D מחליף את ה U2717D וכו'

שמתי לב גם שיש לו דגם נוסף עם -c וכל זה.

הבעיה שזה לא נראה שה U2719Dנכנס לחנוית בארץ ואפילו בעולם בקושי מצאתי (סתם מתוך סקרנות)

בכלליות שום דבר לא בוער לי במיוחד , מצד שני כבר שנתיים שאני אומר שאני אוטוטו מחליף ..  אני תמיד אוהב לקחת את הדגם הכי חדש שיצא ליצרן שבחרתי אבל תמיד אפשר לחכות לעוד ועוד דגמים ..

אז השאלה שלי יכול להעריך (ניחוש מושכל על סמך נסיון העבר) כמה זמן עד שגיע לחנוית ? או 

מישהו פה חושב שזה בכלל חסר כל ערך ועדיף לי לשכוח שאוטוטו יהיו דגמי ה 19 ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני כבר מוכר את סדרה 19 שכוללת כמה שיפורים כמו כל סידרה חדשה. הסדרות הישנות של כבודן במקומן מונח.

חד משמעית להשקיע בדגםDC (כולל -C)

למרות שכרגע אף אחד לא מבטיח שזה יעבוד לך בתור דוקינג בצורה מושלמת עם הלפטופ הנוכחי שלך, היתרון בהטענה (65W -c) הוא מיידי, ובעיקר צריך לזכור שמסך קונים בראייה של 11 שנים קדימה

עמיחי

עמידור תשתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עמיחי

אף אחד לא מבטיח שזה יעבוד לך בתור דוקינג בצורה מושלמת עם הלפטופ הנוכחי שלך

למה שהמסך בכלל יעבוד בתור dock למחשב נייד? זאת אומרת, מישהו רומז שזה יהיה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ברגע שיש במסךתמיכה ב -c עם טעינת -pd ורכזת יש לו את כל מה שצריך כדי להתחבר בכבל אחד למחשב , להטעין אותו, לקבל את התמונה ולספק לו יציאות חיצונית

למעשה זה אחד מאלמנטי השיווק ב U2719DC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...