הליגה של הגדולים: אוזניות SteelSeries Arctis Pro עם מגבר GameDAC בביקורת - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליגה של הגדולים: אוזניות SteelSeries Arctis Pro עם מגבר GameDAC בביקורת

djelectric

Recommended Posts

האוזניות הללו עם הדק נשמעות כמו מוצר גיימינג של סנהייזר במחיר דומה (קרי GSP)

אני מניח שגם אותם מייצרים ב-4 דולר והן נשמעות תחת?

פסילה אוטומאטית של ציוד לפי היצרן נשמע כיף, בלי לדעת איזה OEM עומד מאחורי הדרייברים, וכל השאר.

מה קרה לנתינת במה הוגנת לציוד?  זה כל הקסם של עולם האודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הפואנטה..

אוזניית "גיימינג" זו המצאה מפגרת, אתה יכול לקחת כל אוזניה לחבר לה מיקרופון ולהשתמש בה לגיימינג.

האוזניה הזו לא תכוייל בצורה שכל התדרים יהיו FLAT ויהיה להן פיק רציני בתדרים הגבוהים לטובת משחקי

FPS, כי אז יאמרו שזו אוזניה מזעזעת וזה יהיה נכון. אז מה שאתה מקבל זו אוזניה שמנסה להיות מאוזנת

ולהישמע טוב ככל האפשר ולהיות ALL ROUNDER, גם אם זה לא בצורה סופר אופטימלית לגיימינג.

שוב-  אין לי בעיות עם "גיימינג"..  כן יש לי בעיה עם "גיימינג" שעולות 1100 שקל.

כי במחיר הזה יש בערך 3000 שהיו טובות פי מיליון מהן, מחברות אודיו טובות פי מיליון בתחום.

אני לעולם לא המלצתי למישהו לקנות אוזניה של סנהייזר לגיימינג ב-700 שקל, לעולם לא. בזבוז כסף טהור.

גם אם יגידו שיש להן דרייבר מזהב. אבל אוזניה כמו זו שכבר קישרתי לפני:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

זו אוזניה שתיתן תמורה הרבה יותר גבוהה, ובמחיר סביר של 120 דולרים. מבחינת היא

שוות ערך לסדרת ה-558 של סנהייזר שזה כבר לא רע (אאל"ט אותו הדרייבר) ושזה בטוח יותר

טוב ממה שאלו מציעות, ורוב הסיכויים שהן גם מצויידות במיקרופון איכותי יותר.

ובטוח ב-100 אחוז שהן גם נוחות יותר. וכן, לא תמצא בהן שום לדים.

מנגד לקנות אוזניית היי-אנד "רגילה" של סנהייזר ב-2000 שקלים בהנחה שהיא מוצלחת ולהשתמש

בה בין היתר לגיימינג - by all means..

מי ששוקל להוציא 1100 שקל על אוזניית גיימינג שכבר יוסיף כמה שקלים ויקנה AUDEZE MOBIUS 

שזו אוזניה גדושת מפה ועד להודעה חדשה, וגם נשמעת סוף הדרך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול שלא להסכים לגבי המחיר הבעייתי, איתך לגמרי בעניין הזה.

ב-1100 שקלים אפשר גם להביא סט של M50X יחד עם DAC איכותי ומיקרופון מוד-מיק.

אבל אם גיימר הולך ומוציא סכום כזה. על , לפחות טוב לדעת שלא מוכרים לו זבל. כבר ראיתי והחזרתי ליצרניות זבל אמיתי במחירים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא אתחיל לדבר על ה-M50X :)  זה כבר לא קשור שנושא. בסכום הזה אפשר להצטייד במשהו

גם הרבה יותר טוב מזה.

מי שקונה את זה ב-1100 שקל חסר מושג לחלוטין מה יש סביבו, אבל כן, טוב שזה לפחות זה לא זבל מוחלט

בעלות כזו אסטרונומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

Overpriced ברמות מטורפות.. 

בסביבות המחיר הזה אפשר לקבל אפילו HIFIMAN 400I SE עם איזה מוד מייק פלוס איזה קומבו שולחני

עם כניסת מיקרופון שכמובן שיהיה עדיף באין ספור מונים.  

גם כמובן אוזניית גיימינג של סנהייזר כמו זו:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

תהיה עדיפה בכל פרמטר הן בגיימינג והן במוזיקה על כל חברה שמייצרת מקלדות ועכברים.

כמובן שאפשר לשלב לאוזניה כזו משהו כמו Sennheiser GSX 1000 ועדיין להישאר בערך בסביבות 

העלות הזו.

האם GSX 1000 באמת שוות אלף שקל? (בארץ יוצא זול מאמאזון עם מסים).

יש לי עכשיו את FiiO 10K שמבחינתי זה זבל סיני שנשבר אחרי זמן קצר והלוח פשוט יוצא מהמקום, בנוסף לזה יש LED בהיר שבכלל עושה עיוורון לעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי לא אבל אני לא הרד-קור .. 

יש למכשיר הזה המון פיצ'רים מובנים די יחודיים. ברור שמבחינת דאק והגברה

הוא לא ממש עומד בקנה אחד עם מתחרים באותה רמת המחירים.

העניין שאם אתה משקיע 1000 שקלים עד זה, ועוד נאמר כמה מאות שקלים לפחות על אוזנייה

איכותית, נפתחות בפנייך אופציות מרשימות כמו האודיזי מוביוס, שעושה משהו שכנראה שום אוזניה

בשוק לא מסוגלת לעשות - שזה לדמות . זה אולי נשמע כמו משימה פשוטה, אבל זה ממש לא

מכיוון שרמקולים זה דבר סטטי, זאת אומרת שאתה מזיז את הראש תמיד יהיה לך את הרפרנס של 

הסנטר אימג'. שאתה משחק ושומע דרך הרמקולים ושומע נאמר משהו במרכז, אם תזיז את הראש מעט

ימינה או שמאלה (בהנחה שיש ברשותך מסך גדול או אולטרה רחב), אז הסאונד ממשיך להגיע מהמרכז, כי 

המוח שלך יודע לעשות את ההבחנה מהיכן מגיע הסאונד. 

עכשיו ברגע שאתה משתמש באוזניות, "הרמקולים" זזים איתך, כלומר לאן שהראש שלך הולך האוזניות הולכות.

לכן גם הסנטר אימג' שלך משתבש, וגם במידה והרעש מגיע בדיוק מהמרכז, אם הראש שלך נוטה אפילו בכמה ס"מ

לצד ימין או שמאל, אותו הסנטר אימג' זז גם כן ולמעשה המיקום של אותו האובייקט שאתה שומע לא נמצא בדיוק

במקום שאתה שומע אותו. 

למוביוס יש פיצ'ר מובנה (וזה חתיכת פיצ'ר) שהוא למעשה מאפשר את אותו תיקון המיקום של

הסאונד, ז"א שאתה מזיז את הראש ימינה או שמאלה, הסנטר אימג' נשאר באמצע! בדיוק 

כמו ברמקולים.

בנוסף יש להן דאק ומגבר מובנה בתוך האוזניה, מיקרופון איכותי, ים של אופציות שונות כמו מצב "צעדי רגליים"

שמיועד כמובן ל-FPS תחרותי, מצב היי-רז, מצב סראונד שמדמה 7.1 (בטוח שלא כמו כמובן) לסרטים,

ביטול רעשים אקטיבי, וגם בלוטות'.

הן גם נשמעות נהדר ואני כמובן אומר זאת מניסיון אישי איתן. 

ל-immersive experience בכל הקשור לשמע, כנראה שהן הדבר הכי חם בשוק. כן הן לא זולות, אבל

א'- זו אודיזי שזו יצרנית היי-אנד ברמות הכי גבוהות, שזה בערך כמו לקנות פרארי תקציבית רק באוזניות ורק שאין

דבר כזה בפרארי, וב' - הן עדיפות על כל אוזניית בלוטות' וגיימינג בשוק By far גם בהיבט של וגם בהיבט 

של כמות הפיצ'רים שיש להן.

אם לא הן, באופן אישי הייתי הולך על הסנהייזר שקישרתי אליהן לפני כן, או SHP9500 מאלי אקספרס שזו אוזניית

ALL ROUND מדהימה למכירה, בצירוף קומבו איכותי סיני זול עם תמורה רצינית למחיר כמו ה-AUNE X1S ANNI

ומיקרופון שולחני כי כנראה שאין דבר כזה מכשיר ברמה ובמחיר של ה-AUNE שיש לו כניסת MIC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

לטעמי לא אבל אני לא הרד-קור גיימר.. 

יש למכשיר הזה המון פיצ'רים מובנים די יחודיים. ברור שמבחינת דאק והגברה

הוא לא ממש עומד בקנה אחד עם מתחרים באותה רמת המחירים.

העניין שאם אתה משקיע 1000 שקלים עד זה, ועוד נאמר כמה מאות שקלים לפחות על אוזנייה

איכותית, נפתחות בפנייך אופציות מרשימות כמו האודיזי מוביוס, שעושה משהו שכנראה שום אוזניה

בשוק לא מסוגלת לעשות - שזה לדמות רמקולים. זה אולי נשמע כמו משימה פשוטה, אבל זה ממש לא

מכיוון שרמקולים זה דבר סטטי, זאת אומרת שאתה מזיז את הראש תמיד יהיה לך את הרפרנס של 

הסנטר אימג'. שאתה משחק ושומע דרך הרמקולים ושומע נאמר משהו במרכז, אם תזיז את הראש מעט

ימינה או שמאלה (בהנחה שיש ברשותך מסך גדול או אולטרה רחב), אז הסאונד ממשיך להגיע מהמרכז, כי 

המוח שלך יודע לעשות את ההבחנה מהיכן מגיע הסאונד. 

עכשיו ברגע שאתה משתמש באוזניות, "הרמקולים" זזים איתך, כלומר לאן שהראש שלך הולך האוזניות הולכות.

לכן גם הסנטר אימג' שלך משתבש, וגם במידה והרעש מגיע בדיוק מהמרכז, אם הראש שלך נוטה אפילו בכמה ס"מ

לצד ימין או שמאל, אותו הסנטר אימג' זז גם כן ולמעשה המיקום של אותו האובייקט שאתה שומע לא נמצא בדיוק

במקום שאתה שומע אותו. 

למוביוס יש פיצ'ר מובנה (וזה חתיכת פיצ'ר) שהוא למעשה מאפשר את אותו תיקון המיקום של

הסאונד, ז"א שאתה מזיז את הראש ימינה או שמאלה, הסנטר אימג' נשאר באמצע! בדיוק 

כמו ברמקולים.

בנוסף יש להן דאק ומגבר מובנה בתוך האוזניה, מיקרופון איכותי, ים של אופציות שונות כמו מצב "צעדי רגליים"

שמיועד כמובן ל-FPS תחרותי, מצב היי-רז, מצב סראונד שמדמה 7.1 (בטוח שלא כמו רמקולים כמובן) לסרטים,

ביטול רעשים אקטיבי, וגם בלוטות'.

הן גם נשמעות נהדר ואני כמובן אומר זאת מניסיון אישי איתן. 

ל-immersive gaming experience בכל הקשור לשמע, כנראה שהן הדבר הכי חם בשוק. כן הן לא זולות, אבל

א'- זו אודיזי שזו יצרנית היי-אנד ברמות הכי גבוהות, שזה בערך כמו לקנות פרארי תקציבית רק באוזניות ורק שאין

דבר כזה בפרארי, וב' - הן עדיפות על כל אוזניית בלוטות' וגיימינג בשוק By far גם בהיבט של סאונד וגם בהיבט 

של כמות הפיצ'רים שיש להן.

אם לא הן, באופן אישי הייתי הולך על הסנהייזר שקישרתי אליהן לפני כן, או SHP9500 מאלי אקספרס שזו אוזניית

ALL ROUND מדהימה למכירה, בצירוף קומבו איכותי סיני זול עם תמורה רצינית למחיר כמו ה-AUNE X1S ANNI

ומיקרופון שולחני כי כנראה שאין דבר כזה מכשיר ברמה ובמחיר של ה-AUNE שיש לו כניסת MIC.

תודה על התשובה המפורטת.
לצערי אני מחפש אך ורק DAC כי יש לי כבר יקרות 550 PCX שהזכרתי וגם של BOSE מדגם QuietComfort 35.

לכן אני צריך רק DAC, ועדיף איכותי.
כשציינת לך על הסנהייזר, התכוונת ל- Sennheiser GSX 1000 שהוא DAC או אוזניות x-sennheiser-pc37x-gaming-headset מ-MassDrop?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...