הליגה של הגדולים: אוזניות SteelSeries Arctis Pro עם מגבר GameDAC בביקורת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליגה של הגדולים: אוזניות SteelSeries Arctis Pro עם מגבר GameDAC בביקורת

djelectric

Recommended Posts

קניתי את הסט בשבוע שעבר ב-KSP (כי הם נותנים שנתיים אחריות לעומת אייבורי שנותנים שנה) עבור גיימינג. רמת המשחק שלי עלתה מיידית עקב יכולת לשמוע דברים שלא שמעתי בעבר במשחק. לטעמי, הסט מדהים והטענה היחידה שלי היא לגבי עוצמת הווליום. ניתן להגביר את הווליום על ידי שימוש ב-GAIN ב-GameDac ואז מקבלים עוצמה מספקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amirx19

קניתי את הסט בשבוע שעבר ב-KSP (כי הם נותנים שנתיים אחריות בניגוד לאייבורי שנותנים שנה) עבור גיימינג. רמת המשחק שלי עלתה מיידית עקב יכולת לשמוע דברים שלא שמעתי בעבר במשחק. לטעמי, הסט מדהים והטענה היחידה שלי היא לגבי עוצמת הווליום. ניתן להגביר את הווליום על ידי שימוש ב-GAIN ב-GameDac ואז מקבלים עוצמה מספקת.

מעניין...

אני דווקא מוצא את רמת הGAIN הנמוכה בתור טובה לי. מה אתה חושב על נוחות האוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהן מאוד נוחות.

אני חובש אז אחרי 4 שעות משחק החלו לכאוב לי הנקודות מעל האוזן בה האוזניות לוחצות על מסגרת המשקפיים.

אני חושב ש-4 שעות הן מקרה די קיצוני (המון זמן משחק) ומי שלא חובש מאוד ייהנה מהן.

יש לאוזניות כפתור MUTE גדול עבור המיקרופון וכשמניחים אותם על הראש או מורידים אותם מהראש הוא נלחץ בטעות, לפחות בהתחלה, עד שמתרגלים למיקומו ואז שמים את האצבעות מעט גבוה יותר..

לגבי האיכרים... לקח לי הרבה מאוד זמן להחליט, להוציא סכום כזה על ממש לא בא לי בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. אשמח לתשובות למי שיש את האוזניות: 1. מה אורך הכולל של ה-DAC שמחובר לאוזניות? 2. האם אני יכול לחבר כבל משלי ארוך ל-DAC? השאלות האלו נובעות בגלל שאני יושב רחוק מהמחשב (מחבר לטלוויזיה). 3. האם אפשר להשתמש ב-DAC גם עם אחרות? 4. האם יש noise canceling באוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amirx19

1. אורך החוטים שמגיעים עם האוזניות לא ידוע לי אבל הוא קצר יחסית ומגביל לישיבה ליד מחשב.

2. באחת הביקורות שקראתי היה רשום שניתן להאריך.

3. לא יודע.

4. למיטב זכרוני כן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של simbaoren

גיים און... אנו האיכרים נסתפק בפחות... מי שיכול ורוצה בכיף.. נראה לי אוברקיל ואובר פרייס.(ט)..

Overpriced ברמות מטורפות.. 

בסביבות המחיר הזה אפשר לקבל אפילו HIFIMAN 400I SE עם איזה מוד מייק פלוס איזה קומבו שולחני

עם כניסת מיקרופון שכמובן שיהיה עדיף באין ספור מונים.  

גם כמובן אוזניית גיימינג של סנהייזר כמו זו:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

תהיה עדיפה בכל פרמטר הן בגיימינג והן במוזיקה על כל חברה שמייצרת מקלדות ועכברים.

כמובן שאפשר לשלב לאוזניה כזו משהו כמו Sennheiser GSX 1000 ועדיין להישאר בערך בסביבות 

העלות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים עם הגישה האליטיסטית משהו שיצרן שיש לו נסיון בציוד היקפי לא צריך למכור אוזניות

סטילסרייס בביזנס הזה כבר מעל לעשור והיא צברה קצת ידע בנושא.

נכון, הציוד הזה לא איכותי כמו ציוד האודיו שעולה יותר. אבל הבמה שהאוזניות שבביקורת קיבלו זה במה בהשוואה לא מול של 400 שקל, אלא מול סנהייזרים, ואודיו טכניקה של 700+. 

דגמים כמו סדרת , וכעת סדרת GSP עומדים ראש מול ראש אל מול הארקטיס הללו של סטילסרייס.

כן, מאוד מושך וזה גימיקי

כן, זו חברה שמייצרת גם דברים אחרים.

וכן, יצא לי לקבל סטים של כמעט 1000 שקלים לגיימרים שהיו כל כך נוראיים, עד שסרבתי לחלוטין לבצע להם ביקורת, כי כבר שמעתי טובות יותר ב-250 שקלים.

הארקטיס פרו שוות התעלמות מהגימיקים שהן מביאות. הן באמת נמצאות בליגה של הגדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוי טי   תודה  על ציטוט...  

לעצם  העניין    האם  גיימר  באופן  כללי   הוא  אודיופייל?

לשמוע  גניחות  פיצוצים   לשונות  אש  והשמדת  שרצים    אפשרי   גם  עם  ציוד  קול  היקפי  שלא  עולה  כמו  תחנת  עבודה..טוב  אולי  הגזמתי  

כמו  מטחנה  בעבודה....(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא מסכים עם הגישה האליטיסטית משהו שיצרן שיש לו נסיון בציוד היקפי לא צריך למכור אוזניות

סטילסרייס בביזנס הזה כבר מעל לעשור והיא צברה קצת ידע בנושא.

נכון, הציוד הזה לא איכותי כמו ציוד האודיו שעולה יותר. אבל הבמה שהאוזניות שבביקורת קיבלו זה במה בהשוואה לא מול אוזניות של 400 שקל, אלא מול סנהייזרים, ואודיו טכניקה של 700+. 

דגמים כמו סדרת PC, וכעת סדרת GSP עומדים ראש מול ראש אל מול הארקטיס הללו של סטילסרייס.

כן, RGB מאוד מושך גיימרים וזה גימיקי

כן, זו חברה שמייצרת גם דברים אחרים.

וכן, יצא לי לקבל סטים של כמעט 1000 שקלים לגיימרים שהיו כל כך נוראיים, עד שסרבתי לחלוטין לבצע להם ביקורת, כי כבר שמעתי אוזניות טובות יותר ב-250 שקלים.

הארקטיס פרו שוות התעלמות מהגימיקים שהן מביאות. הן באמת נמצאות בליגה של הגדולים.

שאתה אומר הליגה של הגדולים למה אתה בדיוק מתכוון? סנהייזר? הייפיימן? אודיזי? פוקל? סוני?

אותן החברות שנמצאות בתחום עשרות שנים, עם מחקר ופיתוח של מיליונים בשנה וייצור עצמי

של מורכבים, בטכנולוגיה וציוד מתקדם שנות אור ממה שיש לחברות ציוד היקפי הללו.

שלא נדבר על ההיבט האנושי כמו המהנדסים ומומחי עולמיים שעובדים בחברות הללו.

אין פה באמת השוואה הוגנת, בדיוק כמו שאם סנהייזר הייתה מייצרת חומרת מחשב, זה היה

ניסיון פתטי בהשוואה לחברות חומרה הרציניות בשוק באותה המידה. 

החברות הללו שמייצרות ציוד היקפי ובין היתר גם כמובן שלא מייצרות בעצמן את דרייברים

ומשתמשות בדרייברים סיניים פשוטים, גוף האוזניה לא נבנה מהיבט ותכנון אקוסטי אלא יותר 

בצורה שתמשוך את קהל היעד שלה, קרי צעירים שאין להם שום מושג בפרופר אודיו. 

סביר להניח שגם אין שום התייחסות אמיתית לדברים טכניים כמו מדידות וכ'.

מה שאני אומר לא בא ממקום של התנשאות, באמת שלא - ברור שאוזניות גיימינג כמו אלו  

לא מתחרות ולא יחליפו שמיועדות לשוק האודיו הגבוה, אפילו לא קרוב. זה ברור לכל.

מה שכן די הימם אותי פה זה המחיר ומכאן באה התגובה שלי, תג מחיר של 1100 שקלים

בעבור אוזניה שעולה 4 דולר לייצר, ודאק-אמפ שחוץ משבב טוב שסביר שמורכב לא טוב בהרבה

מהאוזניה עצמה, זה פשוט שוד לאור יום. 

זו לא אינווידיה או ששולטת בשוק ויכולות לעשות מה שהם רוצות עם המחיר, פה מדובר

במחיר פרימיום, שבמקביל אפשר לקבל באותו המחיר סט של אוזניה אודיופילית פלנרית מחברה

מהחזקות בתחום, פלוס קומבו הרבה-הרבה-הרבה יותר טוב של מגבר\דאק. 

סתם הרצתי חיפוש רנדומלי כרגע באמזון - לוגיטק G430 סראונד בלה בלה בלה... 38 דולר,

עם משלוח!  (קניתי זוג כי איך אפשר שלא במחיר הזה)

https://www.amazon.com/Logitech-G430-Headphone-Cable-Sports-Performance/dp/B00CQ35C1Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1540057874&sr=8-1&keywords=logitech+headset

ההייפר X של קיגנסטון שזו אוזניה שנחשבת מעולה יחסית לאוזניית גיימינג, כמה עולה בארץ? 200 ומשהו שקלים..?

על מה הם גובים 1100 שקל לכל הרוחות? על תוספת של איזה דאק שולחני עלוב?

ד"א במה רחבה זה לא בהכרח יתרון, כי יש עם במה גדולה שעולות 10 דולר, אבל כל מה שיש

בין לבין נשמע כמו תחת - לא טבעי, אין הפרדה ודיוק טובים בין האלמנטים וכ'..

מספיק שתחליף פדים לכאלו עבים יותר כבר תקבל תחושת שהבמה רחבה יותר ב-20~30 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...