כרטיס מסך חדש בעקבות משחק שקורס כל הזמן... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש בעקבות משחק שקורס כל הזמן...

amishan92

Recommended Posts

היי!

לפני חמישה ימים קניתי את המשחק Assassin's Creed: Odyssey. הוא רץ לא רע (לא על המקסימום האפשרי, מבחינת גרפיקה, אבל גם לא על המינימום. Medium-High). כלומר, הוא רץ חלק כל עוד הוא רץ, אבל מדי פעם (לפעמים אחרי חמש דקות, לפעמים אחרי שעתיים, לרוב אחרי 20 דקות בערך) הוא וקרס למסך שחור שהדרך היחידה לצאת ממנו היא לעשות ריסטרט לכל המחשב.

זה המפרט שלי (החלקים החשובים, לפחות. אם תרצו פירוט, אני אפרט יותר):

מעבד i5-4590, ארבע ליבות, 3.30 ג'יגה הרץ.
8 ג'יגה זכרון .
כרטיס מסך R9 290 (ארבע ג'יגה זכרון).

אלה דרישות המערכת של המשחק, מתוך אתר יוביסופט:

Minimum Requirements

Processor: FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel i5 2400 @ 3.1 GHz

Video: Radeon R9 285 or NVIDIA GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)

Memory: 8GB RAM

Resolution: 720p

Targeted framerate: 30 FPS

Video Preset: Low

Storage: 46GB available hard drive space

DirectX: June 2010 Redistributable

Sound: 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended Specification

Processor: FX-8350 @ 4.0 GHz, Ryzen 5 - 1400, Intel i7-3770 @ 3.5 GHz

Video: AMD Radeon R9 290 or NVIDIA GTX 970 (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) or better – See supported list*

Memory: 8GB RAM

Resolution: 1080p

Targeted framerate: 30 FPS

Video Preset: High

Storage: 46GB available hard drive space

DirectX: June 2010 Redistributable

Sound: 9.0c compatible sound card with latest drivers

פניתי לתמיכה של (המפרסם של המשחק) וניסינו מליון ואחד דברים, שום דבר לא עזר. המשחק ממשיך לקרוס.

אז השאלה הראשונה שלי היא - האם נשמע לכם הגיוני שזה אכן בעיה של כרטיס מסך, ושהחלפת כרטיס מסך לאחד טוב יותר תפתור את הבעיה?

השאלה השנייה היא - האם אתם חושבים שגם המעבד שלי צריך שדרוג בשביל שהמשחק ירוץ הכי טוב, או שהמעבד שיש לי מספיק טוב? ומה לגבי זכרון - יש טעם לקנות עוד כרטיס של 8 GB?

השאלה השלישית - על איזה כרטיס מסך אתם ממליצים? לא הגדרתי תקציב, אבל כעקרון הבנתי שזה אמור לעלות איפשהו בין 1,500-3,000 ש"ח, נכון? קראתי את הדרישות המומלצות שיוביסופט פרסמו למשחק, אבל כשחיפשתי ביקורות על כרטיסי המסך שהם המליצו עליהם מצאתי שאלה שיצאו לפני הכרטיס שלי בכלל, או שקיבלו ביקורות לא-משהו. אז אני פונה אליכם גם בנושא הזה...

המון המון המון תודה!
עמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1060gtx והבעיות שציינת גם בו היו קיימות, הבהוב שחור ואז מזעור ושגיאה. המחשב\דרייבר לא קורסים.

כיום אני על 960, צריך לבדוק שוב אם המצב זהה
יותר מאמין שזו בעיה במשחק עצמו ויובי כמו תמיד.. מאשימה את הלקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

1060gtx והבעיות שציינת גם בו היו קיימות, הבהוב שחור ואז מזעור ושגיאה. המחשב\דרייבר לא קורסים.

כיום אני על 960, צריך לבדוק שוב אם המצב זהה
יותר מאמין שזו בעיה במשחק עצמו ויובי כמו תמיד.. מאשימה את הלקוח

גם הנטייה הטבעית שלי הייתה להאשים את , כי זאת בעיה שאף פעם לא הייתה לי עם אף משחק אחר, ושיחקתי במשחקים חדשים וחזקים. מה שקצת הוריד אותי מהרעיון הוא שזה לא נראה שהבעיה שלי היא נפוצה במיוחד. כלומר, ראיתי כמה אנשים שמתלוננים על קריסה של המשחק בהפעלה שלו, אבל מעט מאוד אנשים תיארו בדיוק את הבעיה שלי. אם הייתי רואה שזו תלונה שחוזרת על עצמה עשרות פעמים (ואם זו הייתה תקלה של , מליוני משתמשים היו קופצים להם על הצוואר), לא הייתי חושב בכלל על בעיה במחשב שלי.

אני הייתי הורג בשביל הבהוב שחור ואז מזעור והודעת שגיאה! שלי קורס בבום, ממש שומעים קולות מוזרים, והשחור של המסך נהיה יותר שחור ואז הוא כאילו חצי-נכבה, הנורה שלו מהבהבת. ושום דבר חוץ מלחיצה על כפתור הריסטרט ואז על כפתור ההדלקה פעמיים (!) לא יכולה לשחרר את המצב הזה.

למה התכוונת ב"כיום אני על 960, צריך לבדוק שוב אם המצב זהה"?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

יכול להיות שהכרטיס מסך קורס ביגלל טמפרטורה גבוהה. תצטרך לפרק את הכרטיס מסך, ולמרוח משחה תרמית חדשה. כמובן לנקות את הישנה.

משחה תרמית זה לא בשביל המעבד, לשים בין המעבד למאוורר שלו? ואיפה משיגים משחה תרמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amishan92

משחה תרמית זה לא בשביל המעבד, לשים בין המעבד למאוורר שלו? ואיפה משיגים משחה תרמית?

כן כמו במעבד. MX-4 יעשה את העבודה.

תריץ בדיקת מאמץ לכרטיס מסך וכך נדע בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amishan92

אז אין לי מושג 😄

אחי אז תבדוק !!!

לפי זה שאתה לא יודע שיש משחה תרמית בכרטיסי מסך גם ולא יודע איפה אפשר לקנות אני מבין שאתה לא מבין הרבה במחשבים כנראה ( בלי לפגוע כמובן )

תבדוק מה הספק או שתריץ בדיקת מאמץ אנחנו לא ממש יכולים לעזור לך אם תשובות כמו אין לי מושג .

בהצלחה . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בהחלט לא מבין הרבה במחשבים 🙂

הוא פשוט אמר שאם לא פותחים את המארז של המחשב אין ממש דרך לגלות מה הספק. ואני לא ממש יודע איך פותחים את המארז של המחשב ורואים מה הספק... כלומר, אני יודע איך פיזית פותחים את המארז, אבל אני לא מבין בזה כלום. צריך לנתק את כל המחשב מהחיבורים שלו לחשמל? צריך להשתמש במשחה התרמית הזאת (ואיפה קונים אותה?)? צריך להשתמש בציוד אנטי-סטטי כזה או אחר (ואיפה קונים אותו?)?

ואיך אני מריץ בדיקת מאמץ?

אני לגמרי בעניין של לעזור לכם לעזור לי, אני פשוט, כאמור, לא מבין בזה הרבה אז תצטרכו לפרט לי את השלבים יותר 🙂

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amishan92

כן, אני בהחלט לא מבין הרבה במחשבים 🙂

הוא פשוט אמר שאם לא פותחים את המארז של המחשב אין ממש דרך לגלות מה הספק. ואני לא ממש יודע איך פותחים את המארז של המחשב ורואים מה הספק... כלומר, אני יודע איך פיזית פותחים את המארז, אבל אני לא מבין בזה כלום. צריך לנתק את כל המחשב מהחיבורים שלו לחשמל? צריך להשתמש במשחה התרמית הזאת (ואיפה קונים אותה?)? צריך להשתמש בציוד אנטי-סטטי כזה או אחר (ואיפה קונים אותו?)?

ואיך אני מריץ בדיקת מאמץ?

אני לגמרי בעניין של לעזור לכם לעזור לי, אני פשוט, כאמור, לא מבין בזה הרבה אז תצטרכו לפרט לי את השלבים יותר 🙂

תודה רבה!

1. אני אוהב להשתמש ב Unigine Heaven  בשביל בדיקת מאמץ לכרטיס המסך . 

2. אם אתה לא מבין הרבה ממש במחשבים אני ממליץ לך להשאיר את ההחלפה של המשחה התרמית כמוצא אחרון.

3.    Maytrix 400w PSU ATX PC Power Supply RoHS Gaming Office ... אתה צריך לחפש את המדבקה שעל הצד של הספק כמו זאת שבתמונה .

מחכה לתשובה 👍

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של AIDEN

1. אני אוהב להשתמש ב Unigine Heaven  בשביל בדיקת מאמץ לכרטיס המסך . 

2. אם אתה לא מבין הרבה ממש במחשבים אני ממליץ לך להשאיר את ההחלפה של המשחה התרמית כמוצא אחרון.

3.    Maytrix 400w PSU ATX PC Power Supply RoHS Gaming Office ... אתה צריך לחפש את המדבקה שעל הצד של הספק כמו זאת שבתמונה .

מחכה לתשובה 👍

מצטער על הדיליי בתגובה שלי, פשוט לקחתי את המחשב לטכנאי. הוא החליף מאוורר שלא עבד וחיבר מחדש מאוורר שלא היה מחובר, ותיקן איזשהו פיוז שנשרף בכרטיס המסך. כשחזרתי הביתה ניסיתי לשחק אבל המשחק קרס אחרי שתי דקות. עשיתי ריסטרט למחשב, וגם שיניתי מ-borderless ל-fullscreen בהגדרות של המשחק. ואז שיחקתי שעתיים ברציפות והמשחק לא התרסק. אני ממש ממש מקווה שככה זה יישאר, אפילו שאני לא בטוח, אם כן, מה עשה את ההבדל (מעבר לתיקון עצמו), הריסטרט למחשב או השינוי של ההגדרות... 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...