דרוש מפרט גיימינג ב5,000 ש״ח (להלביש עם 7800X קיים) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט גיימינג ב5,000 ש״ח (להלביש עם 7800X קיים)

Black_Citadel

Recommended Posts

ציטוט של Black_Citadel

במידה והחנות תאלץ אותי לקנות מהם גם מעבד (כך שלא תהיה הנחת אינטל) - האם שווה ללכת על ה2600 של AMD ב780 שקל, אם כן איזה לוח מינימלי מומלץ?  

חשיבה נכונה. כרגע מחירי עלו. ה-i7 8700 היה אמור לעלות 1,300 ₪ תראה אם אתה מצליח להשיג אותו בפחות.

על כל פנים, 780 שקל למעבד 2600 הוא מחיר מצויין! וגם הוא יעשה את העבודה לתפארת.

לכן יש פה חשיבות ליחס עלות-תועלת. אם תשיג את המעבד שציינתי למעלה במחיר טוב, ביגלל הנחת עובד זה יהיה מצוין.

אם אני לא טועה היה להם מבצע בקטלוג של מעבד + (הנחת עובד אינטל):

Intel i7-8700 | Z370 Gaming 3 - 288.80$

שזה מחיר מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שלמחשב גיימינג לבן שלו,

רכישת i5 - 8400 סוגר את הפינה ומביא שקט ללפחות 3 שנים (ולך תדע אולי עשור.... עם הקצב האיטי להחריד שבו מתקדמת בתחום).

גם ככה הוא אינו מתכנן (לדבריו כך הבנתי) להתעסק עם , ולא הולך כנראה להכנס לתחום בצורה של enthusiast,

אז חבל לתפיסתי להוציא יותר כסף על פונקציה HT (או יכולת) שאינם באים ליידי ביטוי - לא עתה, ולא בשנה שנתיים הקרובות לפחות.

והיי אני פה לשם השוואה power user, עדיין עם i5 2500k מודל 2011 שאוטוטו המעבד בן כמה...  8 שנים  ?

ושום כותר או תוכנה אינם מפגינים קושי או קרוב לכך. אז מה נאמר על מעבד מודרני 6 ליבות... 

אני בנעליו הייתי סוגר מערכת בכסף יעיל עבורו כאשר לנגד עיני עומד החוק value for money ולא שום דבר אחר.

לוח אם בסיסי שתומף במעבד נעול i5 8400, המעבד האמור, 16GB במהירות 2400 (כי לאינטל הזה זה מספק היטב),

כונן קשיח בליווי צנוע, מארז נחמד, כרטיס 1060 והוא סגר מחשב לבן שלו מפה ועד שיתגייס לצבא.

ונראה לי שההרכב הזה הולך לצאת פחות מ 5000 שח - יותר לכוון 4000. יש לו עוד את הזכוי על המעבד, שנגיד יוריד לו עוד אלפיה (אולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבחור מהחנות התחרט ברגע שראה שזה 7800x שמצריך לוח הזוי ^^

אבל טוויסט מעניין, מצאתי שאפשר להזמין מאמזון הכל בממש זול:

EVGA Micro, LGA 2066 - עולה 149 דולר (מבצע לLabors Day)

ASUS 580 O4G - עולה 183 דולר

Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DRAM 3000MHz C15) - עולה 149 דולר

Samsung 860 EVO 500GB 2.5 Inch SATA III Internal - עולה 86 דולר

Cooler Master Hyper 212 Evo - עולה 30 דולר

Corsair CX Series 550 Watt 80 Plus Bronze Certified Modular Power Supply - עולה 50 דולר

אחרי משלוח ומיסים כל אלה יעלו לי בין 2500 ל3000 ש״ח (אמזון יחייבו 3000 ליתר בטחון, זה המקסימום שזה יגיע, אם המס יבוא יעלה פחות הם יזכו את ההפרש)

בתוספת 1600 ש״ח (לאחר מיסים ומשלוח) אפשר להביא את המסך:

ASUS Full HD 1080p 144Hz 1ms DP DVI Eye Care Gaming LED-Lit Monitor 27" (VG278Q)

מה אומרים?? שווה? המסך והספק יעבדו עם החשמל של הארץ? חלק מסוים שהייתם מוותרים עליו?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המסך הזה הייתי מוותר, זה פנל TN לא איכותי ואת ה-144hz אתה בכל מקרה לא הולך לנצל עם כרטיס מסך כזה ככה שבסוף אתה יוצא קרח מכאן ומכאן. הכרטיס מסך יתן לך 75fps בפורטנייט ובמשחקים אחרים אפילו פחות ככה שאין לך טעם להשקיע במסך בטח שלא על חשבון איכות תמונה. אני גם לא רואה סיבה טובה להביא את המסך הזה מחו"ל, ההפרש הוא רק 200 שקל ובארץ תקבל 3 שנות אחריות.

יש בארץ את הדגם הזה עם 144hz ופאנל ב-1200 שקל

https://www.tms.co.il/VX2758CMH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט בסדר והספק אמור לקבל גם 240V ככה שהוא יעבוד בארץ, תצטרך להחליף לו את הכבל כמובן.

מי אמר שלא קונים באמזון? קונים בעיקר דברים קטנים שבהם המשלוח זול, לדוגמה. מערכות שלמות רוב האנשים לא רוצים להרכיב לבד ולהתעסק עם מימוש אחריות בצד השני של העולם. למעט לוח האם המיוחד ששם באמת יותר זול שאר הדברים היית יכול לקבל במחיר קרוב מאוד בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Black_Citadel

שאר המפרט בסדר?

איך אף אחד לא קונה פה מאמזון כשהמחירים כל כך זולים ;)

והספק יעבוד בארץ?

כל המערכת שלי מאמזון חוץ מהלוח אם וזה בכדי שאם תיהיה תקלה אחליף אותו ציק צאק 😉

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...