דרוש מפרט גיימינג ב5,000 ש״ח (להלביש עם 7800X קיים) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט גיימינג ב5,000 ש״ח (להלביש עם 7800X קיים)

Black_Citadel

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

אם הם באותו מחיר אז כן.

כן.

פריסת צבעים רחבה. Quantum Dot.

קצב רענון 144HZ

פאנל .

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GTX-1060-3GT-OCV2&cart=15391740071938544988

לגבי המסך,

144hz או 60 משנה משהו? חשבתי העין האנושית מבחינה ב30 פריימים לשניה מקסימום..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Black_Citadel

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=GTX-1060-3GT-OCV2&cart=15391740071938544988

לגבי המסך,

144hz או 60 משנה משהו? חשבתי העין האנושית מבחינה ב30 פריימים לשניה מקסימום..?

משנה את כל תחושת הריספונסיביות והחלקות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסך ה-144Hz המומלץ הזול ביותר, יש זולים יותר אבל רק עם פאנל TN פשוט אבל אז התמונה פחות טובה והצבעים לא משהו.

אם אתה מחפש לחסוך לדעתי עדיף לקנות מסך 60Hz סטנדרטי מאשר לרדת באיכות התמונה, לא מדובר פה באיזה מקצועי וכרטיס המסך לא באמת מספיק חזק כדי לשמור על FPS כזה גבוה

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=P2417H-5Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי חברים. אולי בכל זאת שווה ללכת על 144 ליתר בטחון לעתיד. 

מה דעתכם על המפרט הבא?

# מק"ט תאור מוצר כמות מחיר יח' מחיר
1 M49401 מציאון ועודפים - מסך מחשב גיימינג Legion Y25f-10 24.5 Inch  1 ₪1,090.00 ₪1,090.00
2 M45340 מציאון ועודפים - לוח אם TUF X299 MARK 2 LGA2066, Intel X299, , 3xPCI-E 1 ₪1,040.00 ₪1,040.00
3 M40068 מציאון ועודפים - כרטיס מסך Gigabyte GTX 1060 WINDFORCE OC 3GB 2xDVI DP PCI-E 1 ₪1,030.00 ₪1,030.00
4 34825 זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws-4 2x8GB 2400Mhz CL15 Kit 1 ₪720.00 ₪720.00
5 44529 כונן קשיח A400 SA400S37/480G 480GB SATA III 1 ₪345.00 ₪345.00
6 19141 ספק כח אקטיבי SeaSonic 500W 80+ Bronze SS-500ET 1 ₪255.00 ₪255.00
7 55156 מארז ללא ספק NX200 ATX Mid Tower Black Case 1 ₪180.00 ₪180.00
8 M45752 מציאון ועודפים - קירור למעבד Freezer 12 1 ₪100.00 ₪100.00
9   משלוח לנקודת איסוף 1 ₪0.00 ₪0.00
סך הכל לתשלום ₪4,760.00
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Black_Citadel

קיבלתי אותו בגרושים, הוא אצלי

מה זה קבלת אותו בגרושים ?

אין ארוחות חינם וישנה סיבה טובה מאד מדוע מיהרו להפטר מהמעבד הזה (נסביר לך אחרי שתספר בכמה עקצו אותך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מה זה קבלת אותו בגרושים ?

אין ארוחות חינם וישנה סיבה טובה מאד מדוע מיהרו להפטר מהמעבד הזה (נסביר לך אחרי שתספר בכמה עקצו אותך).

זה מחיר לעובדי , בדיעבד הייתי צריך להזמין את ה8700 באותו מחיר אבל too late.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה עבור מחשב בייתי ולצרכי גימינג עדיף אפילו מעבד i5 8600k שיש לו bus מהיר יותר בין הליבות.

נסה למכור את המעבד 7800x במשומשים וראה כמה מסוגל לקבל תמורתו. זה הדבר הראשון שהייתי עושה.

מוטב לטעמי אפילו מעבד ryzen 2600 של עבור מכונה ביתית, כן עד כדי כך.

ה- 7800x מצריך בלתי רלוונטי עבורך.

טעות אחת לא ממשיכים בגרירתה לטעות שניה, אלא ברגע שמזהים אותה פועלים על מנת לתקן (באם ניתן כמובן).

פלטפורמת ה- 299x מסורבלת והיא פתח לבלאגן שאינך רוצה להכנס אליו, לפתח בו מומחיות, במיוחד לא עבור מחשב זוטר עבור בנך.

דומה הדבר להסתבכות הבאה,

שהבאת לאשתך במקום מכונית רגילה נורמטיבית משפחתומטית 1600, איזה איזוטרי שאינו מתאים לה ועכשיו לך תתמודד עם הקשיים שהרכב 

מערים לה (ולך כתוצאה בעקיפין).

אגב אם הנך עובד של - ככה הערה קטנה מהצד,

מוטב לשלוט ברמה נאותה במוצרים שהחברה בה הנך עובד מייצרת, ולהכיר מה מתאים למה ולמה נועד.

כמו גם להבין את הכשלון הקולוסלי של מעבד 7800x ספציפית, מעבד שהוא לא פה ולא שם ולכן נכשל בשוק:

הוא נכשל גם משום שמעבדי mainstream טובים ממנו בכל הצרכים הביתיים,

והוא נכשל כמעבד workstation משום שאינו מכיל את כל התכונות של הפלטפורמה הזו, שקוצצו ממנו כמעבד הזול ביותר בסדרה.

כאילו נולד בטעות שלא הובן מה עושים איתו בכלל (כן, עושה גם כאלו לפעמים).

לעולם בכל תחום, קודם שואלים אחרי זה קונים. אז יצא שעשית הפוך - לא נורא.

מניח בהגיון בריא שנחפזת לרכוש משהו שחשבת שעשו לך מחיר טוב עבורו,  עשית זאת מתוך "בורות ספציפית" בתחום הנדון,

ואחרי זה (כשקראת כאן) הבנת בעקיפין שדחפו לך (עכשיו אני מספר לך) מלאי שאינטל אינה מצליחה למכור בחוץ, משום שנכשל בחוסר התאמתו לצרכים.

מניח שמנסים להפטר ממנו באמצעות עובדי החברה, שכן זו דרך קלה לאינטל לעשות זאת:

מורידים להם מחיר קצת, נותנים להם לחוש "שנתנו להם מתנה". כולם מרוצים, נפטרת ממלאי בלתי מכיר, והעובדים שקנו מחייכים.

**חוץ מאלו (כמובן) שהבינו מה קרה פה - כי באו לקבל הסבר. לא סתם לא מוכנים לבטל את העסקה - זה רמז ברור.

ובוא נקווה שאלו יהיו צרותיך בחיים כמו שאומרים ... זוטה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חבריקו, אבל אין פה שום כוונת זדון מצד . את המעבד רכש דוד שלי שהוא עובד (כי חשב שזהו המעבד הטוב ביותר שהם מציעים היום) מתוך תכנית העובדים של . הוא יכול היה לרכוש כל מעבד אחר באותה הנחה (מבחינת %) ובכל מצב לא היה יכול להחזיר את המעבד (הם מגיעים מחו״ל). נראה מה נעשה, תודה רבה מעריך מאוד את ההסבר.

בהנחה שאני מצליח להיפטר ממנו, איזה מפרט מומלץ בתקציב? (צא בהנחה שמעבדי עולים לי חצי מחיר~)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שבטח תחליף את המערכת בקרוב...הייתי ממליץ לך למכור את החומרה שיש לך ולברר על מעבד משולב של יש לך כרטיס גרפי מובנה ככה שאתה חוסך כרטיס וכל מה שקשור לAMD זול חזק וזול במיוחד למשחקים כמו פורטנייט 

תראה את הסרטון הזה תראה אם מתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Black_Citadel

הבנתי חברים. אולי בכל זאת שווה ללכת על 144 ליתר בטחון לעתיד.

יש את זה: https://www.tms.co.il/xg2401

ניגודיות של 1,100 במקום 2,400 שבסמסונג.

פאנל TN במקום . אבל 144HZ.

אני נאלץ להסכים פה עם החברים, בחירה לא חכמה של המעבד. עדיף למכור אותו ולהשתמש בהנחת עובד כדי לקנות חדש.

ככה גם לא תצטרך להתפשר בחלקים. אני רואה ששמת חלקים לא ממש איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אם מדובר בכולה מחשב לבן, שכרגע זה fortnite הקליל למדי ובהמשך אולי קצת יותר (אבל לא הרבה יותר),

להערכתי הזהירה ניתן להרכיב מחשב זול יותר מ- 5000 ש"ח ואשר יעשה עבודה נאותה בהחלט. 

נתחיל מהמעבד:

6 ליבות של i5 הוא מספק מעל ומעבר, גם גרסא לא k, וכנראה יהיה נהדר לפחות 3 שנים קדימה.

התוכנות אינן מתקדמות בקצב כה מהיר שיש עלינו לחץ כלשהו.

ואפשר גם 2600 שאז זה 6 ליבות ו- 12 threads וגם פתוח להמהרה כמו מעבד k,

והמחיר מאד cost effective - בטח יותר מאינטל.

נוסף על כך לוחות אם עבור המעבד ריזן כמדומני גם קצת יותר זולים - אז זה גם שקול.

כרטיס מסך gtx1060 עבור רזולוציה 1080P ההמונית שהיא ה- mainstream ולעוד הרבה זמן גם, הוא נהדר.

כרטיס מסך באמת שאפשר גם לרכוש משומש ובמיוחד כעת כשהשוק מוצף והמחירים ברצפה ממש.

לסוור האוזן שכבר קבלתי הצעות על gtx1060 באזור 500 ש"ח בלבד (לגרסא עם 3GB) וזו עסקה נהדרת וכרטיס מצוין.

לבטח תשאל השאלה ומה אם מחר ? מה אם הילד יגדל ויצרוך ביצועים גבוהים יותר מה אז ?

התשובה תהיה שהגדולה במחשב היא המודולריות שלו, בה ניתן לשדרג כל חלק לאחד חזק יותר מאותו סגמנט.

אפשר להוסיף זכרון, אפשר לשדרג מעבד, אפשר לשדרג כרטיס מסך, וכן הלאה. הכל כתלות בצורך אמיתי.

ואת זה כדאי כמו תמיד לעשות - רק כשהצורך לכך נולד, ולא כהכנה מראש היום אשר מכלה כספים שממש לא

ברור אם נצטרך להוציאם בהמשך.

נשים לב שרכישת מחשב אינה דומה לשיפוץ בית, שמשמעויותיו גדולות וכבדות עד שלעיתים עושים יותר היום,

רק בכדי להמנע משיפוץ נוסף בהמשך - ולו בגלל המשמעויות כבדות המשקל שהדבר משית עלינו במונחי כסף

ובלגן חוזר בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה!!! הצלחתי לקבל זיכוי מחנות מקומית על המעבד בתנאי שאני קונה מהם את כל המחשב...

1. איזה מומלץ לi5-i7 דור 8? משהו בסיסי - לא לאוברקלוק, פשוט שירוץ ולא יהווה צוואר בקבוק?

2. במידה והחנות תאלץ אותי לקנות מהם גם מעבד (כך שלא תהיה הנחת אינטל) - האם שווה ללכת על ה2600 של ב780 שקל, אם כן איזה לוח מינימלי מומלץ? 

3. אם אקח את המסך של סמסונג עם הAMD Freesync, האם שווה בכל זאת לקחת את ה580 במקום ה1060 בגלל שהוא של ויכול לנצל את טכנולוגית המסך טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

black citadel מצוין - אלו חדשות טובות 👍

במטותא כוון אותנו לחנות (אנחש שזו פלונטר או tms) שאז נרכיב לך מחשב ממנה (לפי המחירון שלה).

פחות מעניין אותי כמה מזכים אותך על המעבד אגב, אני לא אוהב אותו ומדעיף שתפטר ממנו כך או אחרת.

אם זה באמצעות זיכוי בחנות עד רבה מצוין.

לשאלתך אין (לטעמי) ערך ממני ב- free sync או במקבילו Gsync. שיטיקים שתרומתם המהותית זניחה.

מי שרוצה low latency מבטל Vsync בכלל, או מפעיל fast-sync אצל נוידיאה או enhanced sync אצל .

בדילמה שבין rx580 ל- gtx1060 לא קל להכריע, מה שלא תקח יהיה שקול פחות או יותר אם יתרונות לכאן או לשם.

בחר לפי המחיר - מה שיותר זול כנראה עדיף.

אם מחשבתך לגבי סחירות לאחר מכן ביד 2, אז לנוידיאה יש יתרון, ככה השוק עובד - זה המותג המוכר ולכן יש לו

יתרון בהיבט הזה. היתרון של יהיה כנראה בתמיכת טובה יותר בהמשך, משום שהיא לא מניאקית

כמו נוידאה אשר זונחת את התמיכה מדי שנתיים כל פעם כשיוצא דור חדש שלה לשוק.

אלו פחות או יותר הנקודות להתחשבות בהיבט דילמת כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...