GTX 1080 Ti יד שניה - מחיר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1080 Ti יד שניה - מחיר?

Lapua23

Recommended Posts

אני חושב לקנות את הכרטיס יד 2 כי המחיר שלו בארץ לא רוצה לרדת...

מה לדעתכם המחיר של GTX 1080 Ti   יד שניה - לא מהדגמים היקרים אלא כמו :Gigabyte, , וכו'

באיזה טווח מחירים הוא נחשב למציאה , כי אני מתלבט אם להשקיע יותר ולהביא את הRTX 2080  .

מה דעתכם?

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא "להביא", לקנות :)

מחיר סביר לכרטיס עם שנתיים אחריות הוא כ-1800 ש"ח, וראיתי לא מעט כאלה - נחטפו בשניה. עם קצח מיקוח אפשר לרדת ל-1700.

ה-2080 שווה ערך בעוצמתו ל-1080ti ולא משתלם בעליל. קח 1080ti ודלג על הדור החדש. גם אני דילגתי וקניתי 1080 חדש באריזה בגרושים ביד2. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Jabberwock תתפלא, דיברתי עם בן אדם שמוכר 10 כרטיסי 1080ti מדגמים שונים בצפון ב-2000 ש"ח ליחידה, עם אחריות. ראיתי גם מודעות עם מחיר התחלתי של 1800 ש"ח לגרסאות מפוח. אנשים נתקעו עם כמויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

קודם כל לא "להביא", לקנות :)

מחיר סביר לכרטיס עם שנתיים אחריות הוא כ-1800 ש"ח, וראיתי לא מעט כאלה - נחטפו בשניה. עם קצח מיקוח אפשר לרדת ל-1700.

ה-2080 שווה ערך בעוצמתו ל-1080ti ולא משתלם בעליל. קח 1080ti ודלג על הדור החדש. גם אני דילגתי וקניתי 1080 חדש באריזה בגרושים ביד2. 

ציטוט של Jabberwock

יד שנייה מהשטחים 1,700 ₪ GTX 1080 TI

ציטוט של User_Name

@Jabberwock תתפלא, דיברתי עם בן אדם שמוכר 10 כרטיסי 1080ti מדגמים שונים בצפון ב-2000 ש"ח ליחידה, עם אחריות. ראיתי גם מודעות עם מחיר התחלתי של 1800 ש"ח לגרסאות מפוח. אנשים נתקעו עם כמויות.

תודה על התגובות , 

אני מסתכל ביד 2 - המחירים ממש לא כמו שאתם מתארים - אנשים מתחילים ב2500 ועולים עד 4000 .

יש לכם אולי אתר אחר להמליץ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכננסתי ליד 2 בשביל הספורט עכשיו, יש לפחות 4 מודעות של 1080ti במחיר התחלתי של 2000 ש"ח. סדר את קטגוריית כרטיסי המסך לפי מחיר ותראה בעצמך :)

מקום טוב נוסף זה ה-marketplace החדש בפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

נכננסתי ליד 2 בשביל הספורט עכשיו, יש לפחות 4 מודעות של 1080ti במחיר התחלתי של 2000 ש"ח. סדר את קטגוריית כרטיסי המסך לפי מחיר ותראה בעצמך :)

מקום טוב נוסף זה ה-marketplace החדש בפייסבוק.

ראיתי כמה גרסאות של הכרטיס מתחת ל2000 ש"ח - אבל אין להם חיבור DVI D - די דופק אותי , כי אני מוגבל בגלל המסך שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

מתאם/כבל DVI to HDMI יעשה את העבודה.

אבל השאלה הנשאלת, לאיזה מסך שאין לו HDMI\DP אתה מתכוון לחבר כזאת מפלצת?

XL2411P  - אני מתכנן לשחק על 144HZ . והבנתי שמתאמים כאלה די יקרים .

יש לו שלא תומך ב144 רק DVI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

שאל את המומחים בפורום מסכים, בטח יש פתרון כלשהו.

ביררתי קצת לפני והבנתי שיש מתאמים שיעלו משהו כמו 400 שקל , שזה לא שווה . אני פשוט צריך גירסא עם חיבור DVI D . וגראסות הblower והרפרנס באות בלי. 

תודה על התשובות, אני אברר על המרקטיג בפייסבוק שהצעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

https://ksp.co.il/?uin=30409

כזה אתה צריך לא?

השאלה אם זה יריץ 144HZ  - אם למשל אני אחבר את הכבל DVI D למסך ואת המתאם הזה לכרטיס מסך, השאלה אם יש בכרטיס מסך חיבור שיכול להריץ 1920X1080 , והאם המתאם יכול להעביר את זה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...