אינטל מכריזה על הדור התשיעי של מעבדי ה-Core - בניצוחו של i9 9900K - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מכריזה על הדור התשיעי של מעבדי ה-Core - בניצוחו של i9 9900K

djelectric

Recommended Posts

המחיר כבר ידוע זה נכון, ואני לא מצפה מאף אחד להתלבט בין 2700X לבין 9900K, זו התלבטות מאוד לא נכונה לדעתי.

איפה 2500 שקלים ואיפה 1300 שקלים. ה-9900K ישאר דור אחד כמוצר נישה עד שבדור הבא ירד אל העם, לאלה שממש ספציפית מחפשים את התכונות שלו.

כן, 9700K הוא זה שיתמודד מול 2700X במכירות, אמנם גם במחיר גבוה יותר של כ-1900 שקלים לעומת 1300, אז גם פה השיקול הכלכלי יותר קל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

מה זה "מעבר לרגיל"? כמה קר אנשים מצפים שמעבד 8 ליבות 16 נימים יהיה בפאקינג 5Ghz?

מה מבחינתך יהיה מרשים למעבד 14 ננומטר בעל 8 ליבות המבוסס על ארכיטקטורה קיימת. 6Ghz? אולי 7Ghz?

בתדר  5GHZ המעבד יהיה בין 75-90 מעלות בזמן מאמץ (על אוויר).

מבחינת תדר גבוה - הגיעו איתו כמעט ל-7GHZ אבל זה כמובן עם LN2.

גם אני שוקל האם "לקרוע אותו" עבור כמה בנצ'ים ב-LN2 ...

בכל מקרה עד לסיום ה-NDA אין אפשרות להעלות שום BENCH.

מה שכן , האריזת פלסטיק היפה שהראו בהדגמה - לא ממש מגיעה עם המעבד אלא הוא

מגיע כ-BOX בקרטון נחמד (בפנים מחומש ושטוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שלשבב יכולות OC נהדרות. מבחינתי הוא בקליבר של 8086K. הבעיה היא שכל הטוב של 9900K יקבל צל מאוד כבד בגלל המחיר שלו.

אני החלטתי להגיש את הביקורת של 9900K מזווית קצת יותר צרכנית, ואחרי מספר לילות מאוד ארוכים אני חושב שהרכבתי את אחת ממסדי הנתונים הכי מרשימים שיכולתי בשביל תוצאות ביצועי המעבד הזה.

כמוצר לחובבי ושאפתנים הוא מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

djelectric- האם תוכל לבצע בדיקת יעילות של צריכת חשמל בתדר זהה בין 9900K ל2700X, בוא נאמר על 4GHZ?

ככה שנוכל ליראות אם יש הבדלים בין הסיליקונים?

לדעתי המיתחרה העיקרתי של 9900K הוא ה8700K לגימינג, זה מבלי ביכלל להיסתכל לכיוון , אם לא היה את ה8700K/80806K אז ההשקה הזו הייתה ניראת אחרת לגמרי, קשה לשווק לגיימר- בוא תשקיע בלוח Z390+9900K במקום 8700K ולוח זול קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

djelectric- האם תוכל לבצע בדיקת יעילות של צריכת חשמל בתדר זהה בין 9900K ל2700X, בוא נאמר על 4GHZ?

לדעתי המיתחרה העיקרתי של 9900K הוא ה8700K לגימינג, זה מבלי ביכלל להיסתכל לכיוון AMD, אם לא היה את ה8700K/80806K אז ההשקה הזו הייתה ניראת אחרת לגמרי, קשה לשווק לגיימר- בוא תשקיע בלוח Z390+9900K במקום 8700K ולוח זול קיים.

המתחרה של ה 9900k לדעתי יהיה או ה 9700 או ה 8700\8086 אבל את זה נדע רק אחרי הבנצ'מרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

לדעתי המיתחרה העיקרתי של 9900K הוא ה8700K לגימינג, זה מבלי ביכלל להיסתכל לכיוון AMD, אם לא היה את ה8700K/80806K אז ההשקה הזו הייתה ניראת אחרת לגמרי, קשה לשווק לגיימר- בוא תשקיע בלוח Z390+9900K במקום 8700K ולוח זול קיים.

יש בבקשה הזאת מספר בעיות טכניות.

אין בעיה לתקוע את שניהם ב-4GHZ ולבדוק יעילות חשמלית אבל ההרכב הסיליקוני שונה לחלוטין, כמות הטרנזיסטורים, יעוד הטרנזיסטורים, המטמון ועוד הרבה אחרים. אין פה "מדע". באחד 30% כמעט משטח הליבה הוא נטו גרפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מבין כמובן, הצעתי זאת כבדיקה להמחשה, למשל IPC ב4GHZ במולטי CB R15+ צריכת החשמל בWATT בעת הבדיקה.

לא מדעי רק בישביל זה שסוף סוף יש לנו 8 ליבות מול 8 ליבות משני החברות לשוק הביתי.

בנוסף- לדעתי מעניין גם נושא הUNDERVOLT, מהו הסוויטספוט של תדר/וואט שאפשר להשיג בשביל הרכבת מחשב חזק יחסית באריזה קטנה (ITX?) ושקטה -כי כעת יש STIM.

לדעתי יש לזה קהל, הרי מי לא רוצה מחשב לעבודה שאפשר לשים גם על השולחן מבלי לישמוע אותו בעת הרינדורים ועבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה- 8700K חלק מהיבואנים כבר העלו את המחיר שלו ובמיוחד את המחיר של ה- 8086K (עולה היום כמעט 10 אחוז יותר ממה שהיה

כששלחו לי בסוף יוני) והמחיר של תמיד היה "שערוריתי בכל הנוגע למעבדים החזקים וגם ב- 9900K הם הגזימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...