אינטל מכריזה על הדור התשיעי של מעבדי ה-Core - בניצוחו של i9 9900K - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מכריזה על הדור התשיעי של מעבדי ה-Core - בניצוחו של i9 9900K

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממתין בקוצר רוח! יש לי כמה שאלות: 1. מתי להערכתכם יהיה זמין בחנויות בארץ? 2. מה לדעתכם יהיה המחיר של ה-I7-9700K בארץ? 3. האם בהתחלה מוכרים רק את גרסאות ה-BOX ורק מספר חודשים לאחר מכן מתחילים למכור את גרסאות ה-TRAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

ליאור להערתך מה המחיר של ה 9900k יהיה בארץ?

כרגע אפשר להזמין מאמאזון בעבור 2400 שקלים. יתכן וזה יהיה מעט זול יותר מקומית.

ציטוט של Epidem

האם ההלחמה המדוברת תהיה רק בi9, בכל מעבדי הK של הדור או שבכלל בכלל המעבדים מהסדרה?

לא ידוע במדיה כרגע. נדע רק כשהמעבדים יצאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כרגע אפשר להזמין מאמאזון בעבור 2400 שקלים. יתכן וזה יהיה מעט זול יותר מקומית.

תודה, זאת עלייה משמעותית במחיר אני קראתי שבחול בחנויות המחיר של 9900k זינק (צפוי) השאלה האם הוא יירד חזרה, כי גם ל 8700k הייתה עלייה במחיר בחול בשבועות האחרונים.

אם המחיר יישאר גבוה זה מביא אותו קרוב מאוד לרף התחתון של מעבדי האקסטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

תודה, זאת עלייה משמעותית במחיר אני קראתי שבחול בחנויות המחיר של 9900k זינק (צפוי) השאלה האם הוא יירד חזרה, כי גם ל 8700k הייתה עלייה במחיר בחול בשבועות האחרונים.

אם המחיר יישאר גבוה זה מביא אותו קרוב מאוד לרף התחתון של מעבדי האקסטרים

יש כרגע עליות בעיקר משתי סיבות אצל אינטל

1. מלחמת הסחר שבין ארהב לסין

2. יצור מעט יותר מוגבל לעומת דורות קודמים

ישנן כמובן עוד סיבות סמויות כמו הצורך למכור יותר שבבים מסדרה 8.

Core i9 9900K הוא אקסטרימיסטי לכל עניין ודבר, כן... את המשבצת של 8700K בא למלא ה9700K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של B.N.P

מוסיף שתי שאלות: 1. האם המעבדים האלה כבר לא סובלים מה-meltdown וה-spectre? 2. האם ידוע משהו באשר לדור התשיעי של המעבדים הניידים?

זה ריפרש של דור קודם, ככה שבהחלט לא פתרו את הבעיה הזו, תסתכל באננדטק, הם מציינים את זה שם בפירוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הסתמכתי על זה, יתכן שיש מידע חדש יותר:

https://www.anandtech.com/show/13401/intel-9th-gen-cpus-9900k-9700k-9600k

Hardware and Software Security Fixes

What makes this a little different are the eight- products. In order to make these, Intel had to create new die masks for the manufacturing line, as their previous masks only went up to six cores (and before that, four cores). This would, theoretically, give Intel a chance to implement some of the hardware mitigations for Spectre/Meltdown. As of the time of writing, we have not been given any indication that this is the case, perhaps due to the design being essentially a variant of in a new processor. We will have to wait until a new microarchitecture comes to the forefront to see any changes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש קשר למלחמת סחר. יצור מוגבל? אין לך מושג, לא עומדים בביקוש, הם משקיעים כסף בהגדלת היצור של 14NM, מעבירים חלק מהשבבים של לוחות האם חזרה ל22NM כי אין להם מקום פנוי בפס יצור של 14NM. אנשים אוהבים לברבר כשאין להם מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...