עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

nec_000

צניחה דרמטית במחירי כונני SSD

Recommended Posts

^ראשית תודה כמובן,

רק לשים לב שזה 67 יורו במודעה - לא דולר.

נוסף על כך זה לא אמזון, יש לשים לב למשמעות המוניטין של הספק הזה מאירופה, שהוא כלל לא מוכר. לפחות לי לא מוכר.

אכן מתקרבים אט אט ליעד 75$ מאמזון, מניח שבנובמבר עם המבצעים נהיה שם בענק.

נערך ביום על-ידי nec_000

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם ה-SanDisk Plus לא הכי מומלץ. אולי היה כזה בתחילת דרכו ככונן תקציבי, אבל מאז השתנו לא מעט דברים וכיום נמכרים תחת שם המותג הזה כוננים בתצורות שונות של בקרים וסוג/איכות שבבי ולא בדיוק יודעים מה מקבלים בפועל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מחכה ש- evo 860 או ה- mx500 ירדו אל מתחת ל- 75$ מאמזון. רק אז אקנה.

יש לי סבלנות לא ממהר לשום מקום...

נערך ביום על-ידי nec_000

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש כונן של חצי טרה במחיר זול שכן מומלץ? יש לי Evo 840 240GB שמשמש למערכת הפעלה ומשחק או שניים. מחפש משהו עם דומים לפחות, אבל במחיר טוב. 

האם באמת כדאי להימנע מהסנדיסק plus? כי המחיר שלו די מפתה וסנדיסק היא חברה מוכרת, לא איזו מדבקה סינית.

נערך ביום על-ידי Animor

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חכה כמוני, כנראה בנובמבר המחיר שתרצה יגיע...  סבלנות, אל תחפז ואל תמהר....

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של nec_000

חכה כמוני, כנראה בנובמבר המחיר שתרצה יגיע...  סבלנות, אל תחפז ואל תמהר....

nec בדיוק שקלתי לקנות EVO 860 250GB כאן בארץ הקודש ב300 ש"ח, אבל אחרי שראיתי את הדיון הזה אולי באמת שווה לחכות וב300 ש"ח כבר לקנות 500GB, מכיוון שבדרך כלל אני לא מתלהב לקנות מוצרים אלק' ברשת רציתי לשאול איך הולך הקטע של האחריות , דורש תוספת תשלום? הכל מתבצע מול אמזון ? . (כאן בארץ ראיתי אחריות 5 שנים והמחיר קצת מוגזם).

תודה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

המחיר בארץ לפעמים תחרותי מול החלופה באמזון, ראינו זאת בכונן kingstone A400. פער של 2 שח.

אז מה שתעשה, זה המתן לירידת המחיר של הכוניי 500GB אל מתחת ל- 75$, ואז תראה מה המחיר היחסי בישראל.

אם הפער קטן מספיק, קנה בארץ. אם הפער גדול דיו, הזמן מאמזון. הכוננים של וקרושיאל מאד מאד אמינים ולא

הייתי חושש לרכוש גם כאשר האחריות מול אמזון USA וקצת פחות נוחה טכנית.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו