צניחה דרמטית במחירי כונני SSD - עמוד 31 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צניחה דרמטית במחירי כונני SSD

nec_000
 Share

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 468
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ה- המעפאן של Silicon Power שקניתי מאמזון מת. נתונים מזויפים ב-SMART אם אתם זוכרים.

תקע לי תמחשב בפוסט בחודש האחרון 3-6 פעמים כל הפעלה והיום אני מגלה שאני לא רואה את הכונן.

סקטורים פגומים קפץ ל-14 לפי SMART. אחחח כמה חשוב לקנות איכותי !!!!!!!! להישמר!

כל המידע שלי אבד! ועוד חשבתי שלא אאמץ אותו יותר מדי שלא יקרה לו כלום

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה באופן כללי בSSD - כשהם מתפגרים, לעיתים קרובות אין שום התראה מוקדמת ואין אפשרות לחלץ מידע. צריך להיות עם גיבויים עדכניים כל הזמן. למרות שבמקרה שלך - תקיעה מפעם לפעם בPOST דווקא כן יכולה להוות סימן אזהרה. 😕

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהזהרנו פה החברים האחד את השני, לרכוש רק כונני מהמותגים המוכרים והמתקדמים בתחום,

בכללן , מיקרון, WD (ותת החברות שלה), וכדומה. זה הזול sp ודומיו, בסוף ייצא יקר. את העלות של אבדן

החומר והצורך להתקין מחדש זה בכלל קשה לחשב במונחי כסף.

יכול לשתפכם, מהנסיון שצברתי עד כה, אצלנו בחברה יש הרבה מאד , וסה"כ, זה מוצר שהתגלה כפחות אמין מהדיסקים
המכאנים המסורתיים של פעם. הטכנולוגיה כנראה יותר צעירה ועדיין לא בשלה במידה זהה לדיסק קונוונצינאלי.

אגב גם לקנות את הטובים שבתחום , וזה מה שיש בשרתים, זה עדיין פחות אמין מדיסק מכאני.

זו הסטטסיטיקה אצלנו ויש לנו המוני שרתים ללמוד מהם באמצעות כמויות גדולות של דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeamGroup יצרן דרג נמוך יחסית בתחום, אבל - מוכר בתעשיה.

על פניו נראה שאפשר לסמוך עליו בנוגע ל- SSD. זה אמנם לא סמסונג או מיקרון אבל סביר עבור מחשב ביתי.

תחילה כתבה על הדגם שהנני מתייחס אליו - GX2:

https://compress.ru/post/20190627-ssd-teamgroup-gx2-512gb

**תרגמו בתרגום האוטומטי של לשפתכם (אנגלית/עברית).

תכלס משתמש בבקר silicon motion ושבבי nand של . שזה בהחלט בסדר.

מחיר ל- 1 טרבייט רק 74.99$ באמזון עכשיו, מתחת לרף הפטור ממע"מ - הללויה.

כולל משלוח ובהמרה לשקלים זה יוצא כ- 294 ש"ח מחיר סופי הכל כולל הכל:

https://www.amazon.com/TEAMGROUP-Internal-Solid-State-T253X2001T0C101/dp/B07PX2KKHM/ref=sr_1_16?dchild=1&keywords=ssd%2B1tb&qid=1599502837&sr=8-16&th=1

ואם רוצים את הנפח 500GB רק 44.99$, שזה כולל משלוח ובהמרה לשקלים יוצא כ- 189 ש"ח מחיר סופי הכל כולל הכל.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הזמנתי אתמול מאמזון WD BLACK SSD SN750 500GB

עלה לי 80$ כולל משלוח (ובנוסף יש איזה של הכרטיס אשראי שמוריד 30 שקל) ככה שזה יוצא בערך 250 שקל.

אני מתלבט עכשיו אם כדאי לי לבטל ולחכות לבלאק פריידי? קצת מתלבט אם עדיף לי לקנות 1TB, אבל כרגע זה מאד מייקר את העניין כי צריך לשלם גם מע"מ.

מה הסבירות שיהיו הנחות משמעותיות בבלאק פריידי? לא מצפה לקבל 1TB בלי מע"מ, לפחות לא מחברה נורמלית אבל הגיוני שיהיה דיסק יחסית טוב (כמו הSSD BLUE SN550) ב80$?

אני כרגע תקוע רק עם 250GB במחשב, לא מאד דחוף לי להוסיף אבל השאלה אם יש טעם לחכות חודשיים בשביל זה.

אני יכול גם בהמשך לקנות עוד של 500 אבל נראה לי פחות כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תהיות:
1. בשל האמינות הבעייתית של כוננים חיצוניים יש בכלל הגיון בנפחים גבוהים?
2. בעבור 100 ש"ח ניתן לקבל מהירות (USB 3.2) או עוד 1T: מה חשוב יותר?

נערך על-ידי uncommon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...