צניחה דרמטית במחירי כונני SSD - עמוד 11 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צניחה דרמטית במחירי כונני SSD

nec_000
 Share

Recommended Posts

• תגובות 468
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של Jabberwock

אחלה עסקה.

אם אני לא טועה אתה אמור לקבל קוד לתוכנה Acronis True Image.

אם לא כנס לאתר של Crucial ולאזור support.

תודה!

יש שם קישור לתוכנה שעובדת עם הכוננים שלהם גם בלי מפתח:

https://www.crucial.com/usa/en/ssd-install?a=1#panel1d

החלק הכי קשה במעבר היה לנקות את האבק שהצטבר במחשב...

ולגבי JOYBUY, הזמנתי מהם פעמיים: את הכונן הזה וכרטיס מיקרו SD.

שניהם הגיעו ולא היו לי בעיות.

אבל אולי אני סתם בר מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה כמו כל דבר, זה עניין של סטטיסטיקה.

בשל כך (אני) אעדיף לשלם עוד 10$ (סדר גודל גס עקרוני) ולרכוש מאמזון ארה"ב.

שכן יש לי תחושה (מבוססת נסיון) שהעוד 10$ הללו (שהם כסף קטן) יצדיקו את עצמם בראייה הכוללת לאורך זמן.

במיוחד אם מדובר על לקט עסקאות מצטברות לאורך השנים, כך שהסטטסיטיקה של "כמות עסקאות" מתחילה לדבר

ולהפגין את משמעותה.

אנסה להסביר:

הנני בהחלט חושש/חושד שחלק מהמחיר הזול ב- joybuy מבוסס על אספקת מוצרים סוג ב' למשל.

כמו לדוגמא מוצרים שלא עברו בקורת טיב בציון מספק ולכן סווגו כסוג ב'. אלו נמכרים בשווקים של עולם שלישי ומנועים מלהכנס

לשוק המערבי (ארה"ב, אירופה המערבית....)

הסחורה הזו (סוג ב') מוצאת את עצמה משוחררת לשוק במקומות כמו אליחרטא וג'ויביי, ואת המשמעות של סוג ב' רואים רק

בהמשך הדרך, לא ביום הראשון כשפותחים את האריזה.

אינני קובע עובדה או נחרץ חלילה - שלא אובן לא נכון. אלא רק מעלה אפשרות אחת סבירה והגיונית בתחום זה של התעשיה והמסחר,

שהיא מוכרת ועשויה להסביר לנו את המחיר הזול יותר מספקים שכאלו, לעומת המחיר הסופר זול ממילא של ארה"ב.

הרי אין הגיון עסקי כלכלי מהותי, שיש אפשרות לגלח עוד במחיר מעבר לאמזון USA...כי הם זולים ממילא,

זולת אם.... יש כנראה משהו מתחת לשטח שנסתר מעיננו.

יש משהו ברוגע ובשקט הזה של sold and shipped by . זהו הרוגע שקבלנו מוצר אטום באריזה מהמפעל, בתול, חדש, סוג א'.

מוצר המכוסה באחריות כזו, שיש גם מי שעומד מאחוריה ונותן לנו שירות ומענה במידת הצורך.  מה שנקרא american grade service.

היות וכבר יצא לי לדגום לא פעם את מחלקת השירות של , אין לי אלא לשתף שהיחס מעולה. הרבה מעל למה שמכירים בישראל.

משכך אחזור על דבריי שמעלה, הנני בהחלט מעדיף לשלם את האקסטרא כמה דולרים בעסקה, בשביל לקבל את התמורה לפרימיום האמריקאי במוצרים מסוג זה.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אני הזמנתי משם את 860 EVO שהיה במחיר נחמד באזור הבלאק פרידיי. הגיע רק לפני כמה ימים ועוד לא יצא לי להתעסק עם זה, אבל אני מצפה שגם הוא יהיה מקורי. רק צריך לאמת.

הזמנתי אותו גם מהם. הגיע כבר שבוע שעבר, התקנתי והכל עובד, עלה 36$ ל250GB. 

יכול לאשר שמקורי לפי התוכנה של ועובד כבר כמעט שבועיים בלי בעיה.

החסרון היחיד שלקח קרוב לחודשיים עד שהגיע, אבל יכול להיות שזה גם בגלל העומס של סוף השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה לקחת פרוטוקול SATA סטנדרטי שעובר דרך ערכת השבבים ולתת לו ממשק מגושם ולא גמיש.

MSATA חי חיים קצרים למדי בתור ממשק רלוונטי.

M.2 הוא מהיר, קטן מימדים, יכול להתחבר לערכת השבבים או ישירות למעבד בערוץ PCI-Express

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

בהחלט שווה את התוספת בגובה של כ- 10% מעל מחירו של ה- mx500 sata.

יבואו המקרים שבהם הרוחב פס הגדול יותר יביא את עצמו לידי ביטוי, במיוחד במעבדים מרובי ליבות 8 ומעלה עתירי ההספק.

ככל שנעלה בכושר המעבד הדבר יורגש יותר ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...