צניחה דרמטית במחירי כונני SSD - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צניחה דרמטית במחירי כונני SSD

nec_000
 Share

Recommended Posts

@nec_000 היקר, לעולם לא אבין איך אתה מסוגל לנסוע ברחבי הארץ על מנת לצוד כרטיסי מסך, כאשר אינך גיימר, בעוד ש- עולה גרושים ומשפיע על כל פעולה אחרת. עדכונים, התקנות, החלפות , טעינות - דברים שהם חלק מהתחביב שלך. 

ההתקנה מסתכמת בלשכפל את המכאני לכונן החדש, וזהו. חצי שעה עם יד מאחורי הגב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 468
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של djelectric

"ההרגשה" הכללית במעבר בין SSD אחד לאחר לא צריכה להיות דרמתית בכלל. היא יכולה לקרות בצב קיצון של מעבר בין SSD איטי במיוחד מהדור הראשון ל-SSD מודרני.

לא מדובר פה על הרגשה.

מדובר על בדיקה שאני עושה על טבלה במנוע InnoDB במסד נתונים MySQL.

הבדיקה בעצם מבצעת הכנסת 214,725 רשומות לטבלה ובדיקת המהירות.

מה שכן, יש שיפור תחת עומס. מה שכנראה נובע מהמתזמן בקשות בבקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

@nec_000 היקר, לעולם לא אבין איך אתה מסוגל לנסוע ברחבי הארץ על מנת לצוד כרטיסי מסך, כאשר אינך גיימר, בעוד ש-SSD עולה גרושים ומשפיע על כל פעולה אחרת. עדכונים, התקנות, החלפות דרייברים, טעינות - דברים שהם חלק מהתחביב שלך. 

ההתקנה מסתכמת בלשכפל את המכאני לכונן החדש, וזהו. חצי שעה עם יד מאחורי הגב. 

כנראה אני כמו כל אדם קצת מבוגר, התרגלתי למשהו מסוים וקשה לי לשנות :) 

לטוב, ולרע...

חמור מהדור שהולך על המוכר והבטוח, ולא אוהב לקפוץ ולעשות שינויים - באם אלו אינם הכרחיים.

מקווה שההסבר הקצר עושה שכל ומתקבל בהבנה, ולו כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

מחכה בקוצר רוח ליום בו תראה את האור.

לפי קצב ירידת המחירים ההיסטרי, שעדיין ממשיך כפי שאנו רואים מדיווחים טריים לרבות זה של ידידנו מעלה jabberwock,

נראה הדבר כי האור בהחלט מתקרב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתף כי, לאור ירידות המחירים והתגברות הפיתוי לכונן , החלטתי כמו כל מנהל פרויקטים ומהנדס מנוסה,

לבצע תחילה POC. אז בקשתי את אנשי המחשוב אצלנו לשדרג במחשב המשרדי שלי את הכונן המכאני הרגיל בנפח 500GB,

לכונל שווה נפח גם כן, על מנת לבחון תוך כדי עבודה משרדית רגילה ויומיומית, את השפור ועד כמה הוא משמעותי ותחושתי.

התקינו לי BX500, שזה כונן dramless.

אחרי יומיים עבודה חייב להודות שיש שפור מורגש, גם בעבודה השגרתית המערכת יותר ריספונסיבית,

ומעבר לכך המחשב עולה כמובן ברבע הזמן, שזה שיפור מבורך. בבית התרגלתי להדליק - ללכת לעשות סבוב

סידורים - שירותים קפה וכיוצא בזאת.... ולשוב לעמדה אחרי דקותיים. כך שבמעבר ל- SSD תחסך ממני ההמתנה.

בנתיים היום השני לבדיקות וה- POC מתגלה כראוי, בהתאם מגדיל את הפיתוי כן להתקדם בכוון.

נמשיך עוד כמה ימים לראות הלאה, נשווה לתחושה שבבית על כונן מכאני רגיל, ולפי זה ניקח החלטה.

מה שכן,

לבית לא הייתי רוצה לקנות נפח שקטן מ- 1TB, אין רצון לשדרג שוב תוך זמן קצר רק בגלל שהנפח הפנוי אזל.

1TB יתן (לי) שקט להרבה זמן. 500GB קצת גבולי לטעמי.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מה שכן,

לבית לא הייתי רוצה לקנות נפח שקטן מ- 1TB, אין רצון לשדרג שוב תוך זמן קצר רק בגלל שהנפח הפנוי אזל. 

1TB יתן (לי) שקט להרבה זמן. 500GB קצת גבולי.

החלטה נבונה, כך גם אני חשבתי ועשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של About:blank

אני מניח שכל מי שהיה צריך כבר קנה כונן SSD, ועם ההסתייגות המסוימת מקניית כונניםצבאתרים סיניים, יש עכשיו ב-JoyBuy את הכונן Crucial BX500 בנפח 480GB במחיר של 170 ₪ לערך (עם קוד הקופון Ext7Off).

זה כונן SATA תקציבי, אבל מבחינה מעשית יתן אותם ביצועים בשימוש ביתי/משרדי שוטף כמו כל כונן SSD אחר.

הוא לא משתמש בזיכרון DRAM,אלא מטמון SLC, מה שהופך אותו לקצת יותר חסכוני באנרגיה וזה בונוס נחמד למשתמשים במחשב נייד.

אז הזמנתי כונן BX500 בנפח 480GB מJOYBUY ב-50$.

הוא הגיע בשבוע שעבר ונראה מקורי ועובד!

עכשיו איך אני מעביר אליו את מערכת ההפעלה בלי יותר מידי התעסקויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

אז הזמנתי כונן BX500 בנפח 480GB מJOYBUY ב-50$.

אחלה עסקה.

ציטוט של Gimel

עכשיו איך אני מעביר אליו את מערכת ההפעלה בלי יותר מידי התעסקויות

אם אני לא טועה אתה אמור לקבל קוד לתוכנה Acronis True Image.

אם לא כנס לאתר של ולאזור support.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...