צניחה דרמטית במחירי כונני SSD - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צניחה דרמטית במחירי כונני SSD

nec_000
 Share

Recommended Posts

• תגובות 468
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם אנכי זוכר נכון, מצאנו בשרשור זה שקצב הכפלת הביצוע ב- (נפח ליחידת מחיר) הוא מדי 2.15 שנים .

במידה והקצב ימשיך כך הלאה, אנחנו מדברים על סוף שנת 2020 בה נראה נפח 1TB באזור המחיר שהיום יש חצי טרה.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חוקים לשוק חופשי. זה יכול להיות 2.15 וזה יכול להיות 1.5 וזה יכול להיות אופס נשרף לי המחסן שכחו ממחירים נורמאליים לעוד שנה.

זה שוק שמנוהל על ידי קרטל ואנחנו בחסדיו, וכשאני אומר קרטל אני מתכוון לזה במלוא המובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אין חוקים לשוק חופשי. זה יכול להיות 2.15 וזה יכול להיות 1.5 וזה יכול להיות אופס נשרף לי המחסן שכחו ממחירים נורמאליים לעוד שנה.

זה שוק שמנוהל על ידי קרטל ואנחנו בחסדיו, וכשאני אומר קרטל אני מתכוון לזה במלוא המובן

והוא אותו קרטל הזכרונות=סמסונג+מיקרון+הייניקס ?

נערך על-ידי gilka
טעות הכתיבה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם יצרניות השבבים לא יחמדו לעצמן הגדלת הכנסות מלאכותית, אז ברגע שטרה, שני טרה, עשרה טרה וכן הלאה יגיעו למחיר היעד הרצוי, הנפח כבר לא יראה מרשים כמו שהוא אולי נראה עכשיו כי יהיו נפחים גדולים יותר שיסתובבו בשוק.

חוץ מזה, עיקר הפיתוח בתחום מתמקד בסביבת מרכז הנתונים, קרי שרתים שם דרושים כונני בנפחים גדולים. עד כמה מהר ההתפתחויות שם יזלגו לשוק הצרכני/חצי-מקצועי קשה לחזות. כרגע נראה שיותר תשומת לב מופנית לפילוח השוק מאשר לניסיון לדחוף את הנפחים קדימה. משתמש ממוצע יכול בהחלט להסתפק בכונן בנפח חצי טרה ואפילו 250GB ואלה בדיוק הנפחים של הכוננים התקציביים שהפכו לפלח שוק תוסס משהו. 

מי שרוצה/צריך יותר משלם כבר פרמיום ואז נפתחות קצת יותר אפשרויות. אני גם לא מאמין שבשנתיים הקרובות טרה יהפוך לסטנדרט ובכלל לא בטוח שהוא יהפוך לכזה גם אחריהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...