What it feels like to have GTX 970 in 2018 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

What it feels like to have GTX 970 in 2018

nec_000

Recommended Posts

970 עומד יחד עם 560TI ו 8800GT האגדי שהיו לי בתור כרטיסי עלות תועלת מדהימים.
ולגבי ידוע כבר שנים ולא רק במחשבים- אם זה לא שבור אל תנסה לתקן..
המחשבה הרומנטית שחברה מסחרית לא תבדוק כל הזמן דרכים למקסם רווחים על חשבון הצרכן היא אשלייה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי חושד קצת, הייתי אומר שזה בדיחה.

והיות ואני קצת כן חושד, אזי לטעמי שווה בדיקה. 

בוא תשקיע את ה 30 דקות העברה בין הלוך חזור,

וספר לנו מה מהבנצ'ים שאתה עושה בכמה משחקים מראים.

שרות שווה לקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיילא הסרטון השני עוד מקובל ומוכר בתעשיה, ידוע שנוידאה חדלה מלכתוב לסדרת kepler 600 עוד

בשנת 2014 כבר. מובן בשל כך מדוע כותרים משנת 2016 כמו BF1 , ירוצו טוב יותר על כרטיס מסדרת

GCN שעד עתה מאפטמזים לה את הדרייברים. זה מוכר ואינו מחדש כלום.

אבל.....

הסרטון הראשון אני בשוק, בשוט בלתי נתפס:

עבור הכותרים החדשים בשוק (מהשנה האחרונה), רואים שם בכוונת מכוון חבלה בבצועים, כאילו הם תירגטו בכוונת

מכוון את כל הכותרים שעוברים היום בנצים באתרי הסקירות השונים, כדי להראות פער בצועים גדול יותר בין

סדרה 2000 החדשה לסדרה 1000 היוצאת.

ניתן לראות שבעוד שבגרסת הדרייבר הקודמת בכותר FC5, ה- GPU כל הזמן ב 99% עומס (קרי 100% מעשי זו הכוונה ב- 99)

בעוד שבדרייבר החדש 416 הכרטיס לא עובר 97%... משהו שם מכוון להגביל את ביצועי הכרטיס.

ואם זו בדיקה אוטנתית, נדויאה נתפסה על חם.

הנה כבר עתה סדרה 1000 בדרך לפח האשפה - בלתי יאמן, ובלתי נתפס.

זוהי חבלה בדרייברים בזדון, זה משהו שאינו מתקבל על הדעת בשום אופן, ודורש חקירה עניינית של גופי הסקירה המוכרים

כדוגמתם של gamer nexus ושות'. יתכן שהם חיבלו רק בלקט ספציפי של כותרים, ולא בכל הכותרים. אלו שבדרך כלל עוברים

בימים אלו סקירות בעת השקת סדרה 2000.  למשל בדרייברים של witcher3 משנת 2015, לא ראיתי שנגעו. זהו כותר

שממילא לא בודקים עימו כיום סקירות, אז חבל להם על המאמץ והטרחה כמו שאומרים.

להערכתי שיטת החבלה היא כזו:

את האופטימיזציה שהם פיתחו עבור הכרטיס מסדרה 1000, לכותר מסוים "שעבר חבלה", ברגע שעברו לסדרת הדרייברים

החדשה, מה שעשו זה הוציאו את האפטומזים החוצה מהדרייבר, כך שכרגע הכותר עובד באמצעות הכרטיס הזה במוד דיפולט

מקורי וללא האפטמוזים שהיו לו מופעלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים האחרונים מאז יציאת 20 הם מאוד מבוגבגים עבור כל הסדרות, במיוחד סדרה 10

יש חוסר יציבות כרגע ומומלץ להסיק מסקנות לא אחרי חודש בקושי של , אלא מספר השקות נורמאליות.

אבל מה עובדות מעניינות אנשים, העיקר עוד דלק למדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את הסרטון כהדגמה אחת על מערכת אחת. לא כמשהו כללי.

אין לי בעיה ללכת ולעשות העתק הדבק מ reddit ולהראות גם שיש משתמשים עם סדרה 9 \ 10 \ 20 שיגידו שיש להם דווקא

בוסט בחלק מהמשחקים עם של 4XX. 

זה לא נכון להישען על סרטון אחד, גם אם הוא מאה אחוז אמין. אני אישית בדקתי סט של של 400 ולא היה הבדל פריימים ששווה

בכלל לדבר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...