מי אמר Oppo ולא קיבל? התמונות הראשונות של ה-OnePlus 6T - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר Oppo ולא קיבל? התמונות הראשונות של ה-OnePlus 6T

yonatan.mendelson

Recommended Posts

שכחתם לציין שלהבדיל מכל המכשירים של היצרן עד כה, ה 6t יגיע עם אפשרות להרחבת . לא ברור המעבר התמוהה של קורא טביעות אצבע לפנל המסך הלא אמין והלא נוח בחזית המכשיר? לא ברור גם למה הקמצנות בנפח הסוללה??? מה הבעיה לספק של 5000mah? הרי 90% מהמשתמשים בסמארטפונים מוכנים להקריב את עובי המכשיר ע"מ לקבל עמידה... היו כאלה שטענו כי מסכים גדולים אינם נוחים... כיום הנטייה לשווק צגים יותר ויותר גדולים כשגודל המכשיר הפיסי כמעט ולא משתנה, ראו דוגמת הוואווי הונור נוט 10 או ה קשיאומי a3. ברגע ש קשיאומי ישפרו את איכות המצלמה שלהם בדגמים העממיים ויוסיפו להם מייצב תמונה אייכותי לוידאו, כמובן מבלי לוותר על שאר הפרמטרים, היצרנים האחרים יאלצו להתחיל לשווק סמארטפונים במחירים שפויים יותר, לרבות אפפל, סמסונג, , ואן פלוס ושאר היצרניות שמייקרות את המוצר ללא כל סיבה אמיתית. אין כל סיבה לכך שסמארטפון מדהים ככל שיהיה יעלה יותר מ 350$!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לפי מה החלטת שהקורא טביעות אצבע לפנל המסך "הלא אמין והלא נוח לשימוש" ? - ההפך מדובר בשיפור המשמעותי ביותר מהשנים האחרונות !! יותר מכל כוח חישובי אחר ! ב. אין לי מה לעשות עם 5000 בטרייה אז כך שאני לא מוכן להקריב את הנוחות השימוש שלי אם כל לילה אני יכול להטעין את המכשיר ובראש שקט להשתמש בו במהלך היום - אז ככה שממש לא מדובר ב90% מהמשתמשים ג. לגבי המחיר אין טענות כרגע, כי אף יצרנית לא יכולה לספק את אותה תמורה בגזרת החומרה ( מצלמה) ובגזרת התוכנה יותר מ oneplus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...