Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

huber

AMD תציג כרטיסי מסך חדשים מבוססי 7nm ב CES 2019

Recommended Posts

בשביל מה צריך כרטיס מותאם אישית? הרי הסיבה המרכזית הייתה להיפטר מהBLOWER והקירור המוגבל, כעת יש כרטיס יפה מאוד עם חיפוי אלומיניום וקירור רציני עם 3 מאוררים.

אני מחכה ליראות מה יצליחו לבשל עם הביוסים המשופצרים והאם זה עדיין יהיה פתוח לשינויים. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין כמו הדלפות, שמועות וניחושים על הדלפות, שמועות וניחושים מערוץ לא מוכר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפשר וצריך לקחת את השמועות/הדלפות בעירבון מוגבל , אבל להגיד על WCCFTECH שהם ערוץ לא מוכר?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של lompy

אפשר וצריך לקחת את השמועות/הדלפות בעירבון מוגבל , אבל להגיד על WCCFTECH שהם ערוץ לא מוכר?

הערוץ לי לא היה מוכר ולפי כמות הצפיות\תגובות וכו' כנראה שהוא לא ממש מוכר לרוב האנשים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמו שאפשר ליראות אנחנו ליפני עידן חדש בתחום, בעתיד כבר לא יהיה רק סיליקונים מונוליטיים אלא ערימות של סיליקונים שונים עם תפקידים שונים, ולכן הביצועים הולכים להיות מוכפלים+, תהיה הראשונה עם הציפלטים אבל כמו שאינטל הציגו גם הם בכיוון, בקיצור העשור הקרוב ניראה הרבה יותר מעניין מאשר העשר שנים האחרונות עם טיק/טוק ב4 ליבות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Moon-Mage

הערוץ יוטיוב לי לא היה מוכר ולפי כמות הצפיות\תגובות וכו' כנראה שהוא לא ממש מוכר לרוב האנשים.

מדובר באתר חדשות טכנולגי מהיותר מוכרים,פופלרים ואמינים שפועל כבר שנים. הרבה מיוטברים שאתה כן מכיר מצטטים כתבות שלהם.

https://wccftech.com/

youtube זה לא הזירה המרכזית שהם פועלים בה והם לא מיצרים תוכן מעניין מספיק ולכן זה לא ערוץ מאד פופלארי.

נערך ביום על-ידי lompy

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בו נסכים שלא להסכים , הרבה מהפרסומים שלהם לגבי למשל התבררו כנכונים ואפילו פרסומים שלהם לגבי 3000 מתחילים להתברר כנכונים.

גם לינוס ,שהוא הערוץ הטכנולוגי הגדול ביותר ביוטיוב ,מתיחס לפירסומים שלהם בתוכנית השבועית שלו מדי פעם.

הם עוסקים גם בספקולציות/הדלפות/שמועות ולכן צריך לקחת את הדברים שלהם בעירבון מוגבל כמו שכולם עושים אבל זה לא עושה אותם ללא מהאמינים.

פשוט צריך לקחת את הדברים כמו שהם ספקולציות/הדלפות/שמועות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה היה ברור וידוע , רוב הסיכויים שאין שם רווחים בכלל אלא הפסדים.

הכרטיס הזה יצא כי אין להם מענה לנווידיה לפחות לחצי שנה הקרובה והם לא רצו להשאיר אותם לבד בזירה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד ההיתעקשות על שימוש בHBM, נכון שזה יקר אבל חייבים להפוך אותו לנפוץ יותר בשביל להוריד את עלויות הייצור והפיתוח, היתרונות בשימוש בהם עולים על החיסרונות, רק לחשוב על הפשטות של הPCB, חיסכון המקום, חיסכון בחשמל שווים את זה, בעתיד זה ישתלם לנו עוד יותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה זה השתלם לנו? יש לי אחוזים ב AMD? מה אני תורם להם כסף?

פרקטית בשבילי כצרכן זה מיקר את הכרטיס בלי לתת שום תוספת .

כל השאר לא מעניין.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בטח זה מה שאמרו שעברו לשימוש בGDDR בימקום או SDRAM רגיל בזמנו :-).

וזה כן נותן שיפור , פשוט לא במישחקים כי זה לא נועד לזה, לכן יש מספיק אנשים ששמחים מאוד ליקנות את הכרטיס הזה במחיר הזה, 16GB עם יכולות COMPUTE של הכרטיס זה אפילו זול מידי לכרטיס.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...