מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

אני מתייחס באמת ללפני פרסם הביצועים הרשמיים ולמעשה עד לרגע ההשקה.
בנוגע לאכזבה שאחרי, מסכים בהחלט. אלו כרטיסים שאינם רלוונטים בגלל המחיר שלהם. אני רק ניסיתי להסביר למה לדעתי זו פחות אכזבה ממה שעושים מזה מכיוון שהרמזים היו מראש ובגדול. כך שלא היה צריך לחכות עד אחרי פרסום הביצועים הרשמיים ע"מ להתאכזב ;)
ועדין בהתאם עם מה שרשמת זו סדרה שרלוונטית רק ל2-3% מהמשתמשים והיא לא מביאה בשורה לכל השאר, לא בשנה-שנתיים הקרובות והתמחור של חסר פרופורציה.

ורשמתי שמי שהתאכזב עמוקות או שלא ראה\קרא את המפה או שכן והחליט בכל זאת לרדת (ובצדק מסויים לדעתי) על NV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD לא בבעיה. הם כבר עברו לרווחים אחרי שנים של מצב לא טוב.

הם מתמקדים בקונסולות, הם חזרו לתחרות אמיתית עם המעבדים החדשים..

אני מניח שייקח להם זמן לסגור פערים או לתת תחרות כלשהי ל . כל ההתרחשויות האלה לא כזה לרעתם.

זה לא ש מוכרת כרטיסי 1060 עם

מה שמעניין זה איך תיכנס, איך זה ישפיע, מה הם יביאו לנו ועד כמה אנחנו קרובים לעבור ל 1440P כסטנדרט חדש.

Turing כבר לא מעניין לי אישית את הביצים. סליחה על הביטוי, אבל ההשקה הזו הייתה הייפ משוגע לגיימרים שלא יותר מידי רלוונטי.

אז פוסחים הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני מניח שייקח להם זמן לסגור פערים או לתת תחרות כלשהי ל NVIDIA. כל ההתרחשויות האלה לא כזה לרעתם.

זה לא ש NVIDIA מוכרת כרטיסי 1060 עם RTX

מה שמעניין זה איך אינטל תיכנס, איך זה ישפיע, מה הם יביאו לנו ועד כמה אנחנו קרובים לעבור ל 1440P כסטנדרט חדש.

Turing כבר לא מעניין לי אישית את הביצים. סליחה על הביטוי, אבל ההשקה הזו הייתה הייפ משוגע לגיימרים שלא יותר מידי רלוונטי.

אז פוסחים הלאה.

מהבחינה הגראפית הם בבעיה, אין פה אפילו שאלה כי כבר כמה שנים שהם ממחזרים כרטיסים.

nvidia לא צריכה כרטיס 1060 ואין בזה שום היגיון, כי יש סף מסוים של כח עיבוד שנדרש מהכרטיס וכרטיסי xx6x לא נועדו לעמוד בסף הזה נכון לעכשיו.

הם בבעיה כי ככל שהזמן עובר nvidia והכלים שלה משתלטים על עוד נתחים בתעשייה, ומה תעשה אם יהיה להם את הכרטיס הכי חזק בשוק אבל ללא רישיון להשתמש בפטנטנט כזה שיש לו השפעה קריטית על הביצועים? nvidia בשונה מה לא משחררת את הקוד של הכלים לכן ל יותר קשה לבצע אופטימזציה , אם אני לא טועה המנכלית של התבכיינה על זה בעבר (אל תתפוס אותי במילה כי יכול להיות שהזכרון מטעה אותי), במקום לטפל בבעיה.

וזה בדיוק מה שיקרה עם ו rt אם הטכנולוגיות אכן ייתפסו בתעשייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA טכנולוגית מתקדמים מהם.

אני לא מרשה לעצמי להגיד עדיין ש בבעיה. שוב, מסתכלים על התמונה הכוללת. זה לא רק GPU, הם השחקן

המרכזי בקונסולות, הם כרגע מבססים את עצמם בעלייה הדרגתית בשוק ה CPU מחדש.

מאוד מוקדם להגיד שהם בבעיה. 

דבר נוסף זה שאם הם מסתכלים מהצד, בוחנים את מה עושים ואין להם תשובה פרקטית ל 2080 ו 2080Ti אז עדיף

לשבת בשקט וללכת ל 7NM ולהשקיע בקונסולות מאשר לצאת בהצהרות. זה כרגע המצב הנכון מבחינתם.

הריפרש שיגיע של 12NM - זה כרטיסים שעל הנייר אמורים למכור, תלוי במחיר. 

לא רואה בעיה. אני כן רואה האטה בשכבות הגבוהות יותר מצידם, לא עצירה.

RT וכו' זה לא רלוונטי לכרטיסי ביניים, זה עוד משהו שפחות מדאיג כרגע. הטכנולוגיה הזו של לא

בשלה אפילו על 2080 מבחינת יציבות של פריימים. כרגע זה 2080Ti שזה כרטיס שאפשר במקומו לקנות קטן.

זה שוק שקורים ניסים ונפלאות כמו אחת לכמה שנים במקרה הטוב. הדברים האלה לוקחים הרבה זמן,

בינתיים יש עלייה פיננסית בגדול אצת . לא ההיפך. עוד 5 שנים נדע אם הם בבעיה לפי מצב RT בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני מניח שייקח להם זמן לסגור פערים או לתת תחרות כלשהי ל NVIDIA. כל ההתרחשויות האלה לא כזה לרעתם.

זה לא ש NVIDIA מוכרת כרטיסי 1060 עם RTX

מה שמעניין זה איך אינטל תיכנס, איך זה ישפיע, מה הם יביאו לנו ועד כמה אנחנו קרובים לעבור ל 1440P כסטנדרט חדש.

אז פוסחים הלאה.

1440P לדעתי לא יהיה הסטנדרט. זה "שלב מעבר" (שפה ע"מ להישאר) אבל בהשאלה מעולם הטלוויזיות\קונסולות, שם הפורמט הזה לא ממש קיים, כולם מחכים ל ואחכ וכו בקפיצות מעריכיות של 2.
אני יודע שלא אעבור ל1440 ואמתין יפה ובסבלנות עד ש ירד אל העם. עוד 2-3 שנים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

1440P לדעתי לא יהיה הסטנדרט. זה "שלב מעבר" (שפה ע"מ להישאר) אבל בהשאלה מעולם הטלוויזיות\קונסולות, שם הפורמט הזה לא ממש קיים, כולם מחכים ל 4k ואחכ 8K וכו בקפיצות מעריכיות של 2.
אני יודע שלא אעבור ל1440 ואמתין יפה ובסבלנות עד ש 4k ירד אל העם. עוד 2-3 שנים לדעתי.

הממממ... אני לא יודע. 

אני מדבר על גיימינג. זה באמת קשה להחליט מה הגיוני יותר לעתיד הקרוב-בינוני בשוק ה PC*.

כי אפשר לראות ש RT בשל או לא בשל, זה כבד בצורה מטורפת. אם כל הטכנולוגיה הזו לאט לאט תצבור תאוצה..

היא תעבוד ב 1080P על כרטיסים "כמו" 2070 מבחינת המחיר\ביצועים שלהם בעתיד. 

1440P זה כבר מדרגה משמעותית מבחינת ביצועים ובטח .. לכן אני לא יודע מה להחליט.. 

אפשרי שמה שאתה אומר "שקפיצת מעבר" שכזו היא הגיונית, רק שזה יכול להיות קפיצה מעבר של עשור גם...

אני חושב שהמעבר הבא שלי ( סתם משתף ) יהיה ל 1440P\60. אולי מסך באיזור ה 25-27 אינץ', זה נראה לי קלאסי לטווח בינוני.

יכול להיות שזה יקרה רק עוד שנתיים שיתבשלו דברים, כרגע לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפיצה הבאה היא uhd, ואם לא יהיה שינוי דרסטי בשוק ובטכנולוגיות אנחנו במרחק של שניים - שלושה דורות לכל היותר לפני שזה ייהפך למיינסטרים.

רוב האנשים מחזיקים מסכי fhd הם מסתכלי על 1440p וחושבים לעצמם אני לא אקנה מסך בשביל שנתיים ואז אשדרג ל uhd הם פשוט מחכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

הקפיצה הבאה היא uhd, ואם לא יהיה שינוי דרסטי בשוק ובטכנולוגיות אנחנו במרחק של שניים - שלושה דורות לכל היותר לפני שזה ייהפך למיינסטרים.

רוב האנשים מחזיקים מסכי fhd הם מסתכלי על 1440p וחושבים לעצמם אני לא אקנה מסך בשביל שנתיים ואז אשדרג ל uhd הם פשוט מחכים.

נראה לי שזה גם תלוי בשימושים. יש גיימינג תחרותי, לא נראה לי הגיוני אפילו לשחק ב 144 ו בשנים הקרובות.

יש גיימינג ושימושים כלליים, אפשרי ל .

יש גיימינג כבד, פה נכנס עניין ההמתנה.

אני מחזיק היום מסך fhd ואני לא רואה בהגדרות גבוהות לטווח ארוך משרת אותי כמו שצריך במשחקי eye candy.

אולי אני טועה. הזמן יגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ןלעומת זאת לי יש מסך 4k ואחרי כשנה איתו אין מצב שאני חוזר ל 1080P. כל אחד וכמה הוא מוכן להשקיע.

כן אבל זה כבר לא שייך למצב בחוץ, זו בחירה אישית. גם אני יכול לקנות מחר 2080Ti ומסך מבחינת יכולת. זה לא רלוונטי.

אם מסתכלים על סטטיסטיקה, בחיתולים ומטה מבחינת כמות השימוש בקרב אוכלוסיית הגיימרים ביחס ל 1080P. וזה גם לא אומר שום דבר על מה יותר טוב לכל אחד, זה רק מראה סטטוס קיים נכון לעכשיו בשוק.

אני בטוח במאה אחוז שאם אני יעשה מעבר ל אני לא יחזור בחיים ל 1080P. בזה אני יכול להסכים איתך מאה אחוז,

כי אני מכיר . מה שכן אני בחיים לא יעשה את המעבר הזה במחירים של היום, מתוך בחירה.

אנחנו פה בדיון דיברנו על המצב בשוק.. לא על מה כל אחד מוכן להשקיע.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין כמה נפוץ כיום וכמה יהיה בעתיד הקרוב 4K, בדיוק יש על זה סקר יפה באחד האתרי הפופולריים והרציניים:

16%~ שם, עוד 16% מתכוונים בהלך השנתיים הקרובות. וזה מקום לגיימרים וחובבים מחשובים. הייתי לוקח פקטור 1/5 וגם זה בנדיבות כדי לקבל תמונה מה יש בשוק כיום. מניח שסטים יראה דבר דומה.
הבטחות ל יש לנו כבר 3 שנים (אולי יותר) מאז 7990 כפול הליבות של וטיטן הראשון של NV.

1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

בעניין כמה נפוץ כיום וכמה יהיה בעתיד הקרוב 4K, בדיוק יש על זה סקר יפה באחד האתרי הפופולריים והרציניים:

16%~ שם, עוד 16% מתכוונים בהלך השנתיים הקרובות. וזה מקום לגיימרים וחובבים מחשובים. הייתי לוקח פקטור 1/5 וגם זה בנדיבות כדי לקבל תמונה מה יש בשוק כיום. מניח שסטים יראה דבר דומה.
הבטחות ל 4K יש לנו כבר 3 שנים (אולי יותר) מאז 7990 כפול הליבות של AMD וטיטן הראשון של NV.

1.png

עומר אני מניח שברגע שיהיה כרטיס עם מחיר בסדר גודל של xx6x או אפילו xx7x שמסוגל לתת uhd@60fps ויהיו מסכים ראויים אז אנשים יתחילו לחשוב ברצינות על שדרוג, הבעיה שהיום גם המסכים שיש בשוק הם לא משהו (תראה את הבלאגן שקורה עם וכל הסלט בתקנים) וגם הכרטיסים מאוד יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך לכיוון 5% ריאלי של שחקני גיימינג ב . באתרי חומרה רציניים אתה דווקא אמור לראות שימוש גבוה יותר ב 4K

מאשר מרבית הגיימרים הצעירים. זה קצת מטעה "הסקר" הזה של ה 8000 איש. אתה תמצא הרבה יותר אנשים עם \ המהרות \ 4K

וכו' באתרים כאלה מאשר בכלל האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט שזה יקר מדי ולא משתלם בעליל ולכן יש מעט מאוד חדירה של זה לשוק כבר כמה שנים טובות.
וגם רשמתי שבהחלט שהסקר הזה לא מייצג, כנראה לשוק המצב הוא חמישית ממה שהם קיבלו :)

אתם מנסים לשכנע את מי שמשכנע בדיוק בזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...